SpinTires: MudRunner Ana Konusu

Dil dosyasi yine basit olursa ilk hafta cikartiriz sorun degil. Her neyse bugun erken erisim dalgasi icin gorusucem.

Oyun aynı olunca paylaşılacak bir şey de olmuyor. :joy: Öff her gün bir şey çıksın istiyorum. 31 ekimde çıkarsa çok kötü olacak. Bir buçuk ay var…

Bi bakarsın ertelenme olur :grin:

Erteleme olmaz da çıktığında ayrı bir konuda oyunla ilgili modları listelemek lazım. Kendi kategorisinde açılır. Ayrı ayrı multiplayer konuları vb. çünkü arkadaşlarla daha iyi oluyor. SpinTires’a özel bağım var o yüzden yeni oyunu olabildiğince desteklemeliyim.

1 Beğeni

:joy:

1 Beğeni

Sonuçta illaki olur orjinalinde olmassa modla yapılır

Gecen gun Pavel’e SpinTires de turkce dil desteginin oldugu ama simdi cikacak olan Mud Runner’da olmadigini ve bunun nedenini sordum ayrica daha sonra olup olamiyacagini yada isterseniz tercume konusunda yardimci olabilecegimi yazdim.
Pavel’ den gelen cevap ise Turkce dil desteginin olmayacagi zaten Turkiye de buyuk bir kesimin ingilizce konusabildigi icin gerek duyulmadigini soyledi.

Pavel’le aramizda gecen yazismayi sizinlede paylasmak istedim.

2 Beğeni

vay anasını olmasa da olur bir olayı yok ama hani olmalı yav yazık

1 Beğeni

ülkede adam daha kendi dilini düzgün bilmiyor kaldıki ingilizcemi bilecek. zaten ingilizce bilen adamın bu oyunla pek işi olmaz pavel saçmalamış biraz abi.

1 Beğeni

Biz konuşmak ingilizce?:face_with_raised_eyebrow::hushed: Arkadaşın “büyük” tabirinden anladığına hayran kaldım.

Ingilızce mi oda ne ?

1 Beğeni

Yeni oyunda sistem şu şekilde olursa ki bence değişen bir şey yok. Türkçeleştirmeyi düzgün bir şekilde buradan alıp oraya aktarabiliriz. Bu çok kolay bir şey ilk gün bile yapılır. Ayrı bir konu açabilirim.

Hatta @gampue Serhan abi bu olayı sorsa iyi olur :smiley: Bari bunu yapalım.

İlk gün oynamaktan fırsat bulursanız yaparsınız :smile:

Erken oynamaya başlarsam ilk videoları bitirir takılırım yoksa lanet olası video çekimi zart zurtu keyif bırakmıyor insanda bıktırdı.

1 Beğeni

Geliştiricini mesajını sonunda sitede yayınlayabildim.

https://www.simulasyonturk.com/spintires-mudrunner-gelistiricisinden-mesaj-var/

3 Beğeni

Yarım saat rahatlama…

4 Beğeni

Bugün ilk defa spin tires oynama imkanı yakaladım . Evet , daha once hasan abinin videolardan oyuna karsi bir guzel goruslerim var ama daha otesi yoktu . Bugun spin tires 2 için sabirsizlananlari anlamış oldum , gerek toprak dokusu gerekse harita , araçları olsun 10 numara oyun . Tabi bazı yerlerde sinir olduğumda oldu , araç bir yeri geçemediği zaman insani kanser ediyor ama olsun oyunun başından kalkınca " vaybe ne oyunmuş " dedim. Cidden insani etkileyici bir havasi var.

Almanya, İsviçre, Avusturya dağımtıcısı Astragon Entertainment olmuş. :smiley:

1 Beğeni

SpinTires: MudRunner gamescom 2017 Oynanış Videosu

Siteye geç ekledik.

1 Beğeni