SpinTires: MudRunner Ana Konusu

uzunca türkce mealii =))
Pavelden merhaba
9 yıldır spintires üzerinde çalışıyorum!
bu oyunu yapmaya ve geliştirmeye yardımcı olan, dünyanın dört bir yanından çok sayıda insan var, bazıları ilk sürümlerden beri ilgili ve spintires hayranlarının bir bütün gibi geliyor - ekibimizdeki herkes gerçekten değerli
Şimdiye kadar havok fizik inovasyon yarışmasından başlayıp intel level up 2009, kickstarter versiyonu, spintires steam, Oovee ve spintires: focus ve sabre ile mud runner çapraz platform sürümünden başlayarak birkaç bültenimiz vardı
öncelikle, oyuncuların, geliştirilen oyun hakkında istedikleri yönde değil de sinirli olduklarını görüyorum. bunun büyük bir kısmı hala çok küçük bir geliştirme ekibimiz olduğundan, her küçük iyileştirmeyi tek tek yapmak zorunda kalıyoruz ve uzun sürüyor.
ancak emin olun spintires: mudrunner öncekinden çok daha iyi ve sizi hayal kırıklığına uğratmayacak ve sizin için eğlenceli ve eğlenceli bir deneyim olacak şekilde gerçekten çok çalıştık! Tabii ki gelişimin odağı var ve araçları modding etmeye büyük önem vererek yamalar ve dlc’lerle bu oyunu destekleyeceğiz.
saygılarımla, pozitif ve iyi kalalım.

sonuç = plaka’lar bitmiyor şafak atmıyor :sob:

4 Beğeni

2 eyluldeyiz az kaldi

3 Beğeni

3 eyluldeyiz az kaldi

2 Beğeni

Ingilizcemden anladığım kadarıyla 2 tane spin tires veriyor .
İngilizce seviyesi daha iyi olan birisi yardımcı olabilir mi ? Yanılmak istemiyorum … Almak istiyorum çünkü…

Aynen, 2 adet Steam ürün anahtarı veriyor. Bazen %5 civarı indirim kodu veriyordu bundle stars, bir kontrol edin derim

1 Beğeni

Videosu 2 ye ait değil mi ?

1 Beğeni

birinci oynun videosu

2 Beğeni

Doğru, kafama güneş geçti galiba :joy:

1 Beğeni

Screenshot_1
@HasanOfke Az mı kaldı ne :smiley:

1 Beğeni

Ben de alicam gelen keyle cekilis yapicam adam olan oyuna para vermek farzdir

1 Beğeni

yazan olmamış bu gün 4 eylül az kaldı :yum: şafak atmıyor gene

1 Beğeni

5 eylüldeyiz az kaldı…

Bu yakıt tankerinin şeffaflığı kapatılamayacakmış ama modlamada bunun bir desteği olacakmış. Eve döndüm eksik olan haberleri yazalım. Yeni bilgi bulmaya çalışalım. Bir de zamanında sitede Gerçekte SpinTires , Gerçekte Çiftçilik diye konular açıyorduk gerçek hayata dair benzer videoları yayınlıyorduk. Burada tek bir konu üzerinde bunu gerçekleştirebiliriz.
Ayrıca Spintires: MudRunner için özel bir bölüm olacak mı diye sorarsanız olacak ama şimdilik tek bir kategoride diğer oyunlarla birlikte olsun.

1 Beğeni

Spintires: MudRunner önizleme sürümü dağıtılmaya başlanıyor galiba iletişime geçtik bakalım yarın sakin kafayla tekrar ilgileneceğim. Çıkış tarihi bazı oyun satış sitelerinde 29 ekim 30 ekim olarak yazılmış ama resmiyeti yok.

İnceleme videonu beklemeye koyulalım o zaman.

hasan evin adresini yazıver tantunileri kapıp geliyorum :roll_eyes::roll_eyes::roll_eyes:

bu arada bugün 6eylül az kaldı, şafak batan güneş

Türkçe için üzücü haber geldi. Şu an olmayacak.

Seri üzgün beyler…
:disappointed_relieved::disappointed_relieved::disappointed_relieved:

oyunda hepitopu 10-15 kelime var, cümle bile yok nerdeyse :smiley: türkçe olsa nee olmasa ne

1 Beğeni

Ilk planda gereği yok bence yani bi önemi yok dilin

Tamam hepitopu 10-15 var da mesele o değilki, Türk oyuncularınında düşünülmesi gerek artık. Bir çok büyük yapımda mâlesef Türkçe desteği yok.