SnowRunner Türkçe Yama v12.2 Rapid Çeviri

Yamayı satın alan kişi aldığın yer ile görüşsün buraya gelip ben parayı ödedim nereden alacağım diye yazması hoş değil. Sorumlusu SimülasyonPark ya da SimülasyonTürk değildir. Aldığınız yerin bağlantıları var. Discord sayfası var. O yüzden konuyu kitliyorum. Güncelleme bilgilerini ilk konuya eklemeye devam edebilirsiniz.

7 Beğeni

Yama v6.0’a güncellendi.

1 Beğeni

Yama v6.1’e güncellendi.

1 Beğeni

Yama v7.0’a güncellendi.

1 Beğeni

Yama v9.0’a güncellendi.

nasıl indireceğim

merhaba kardeşim acaba yamayı nasıl satın alıyoruz

Artık patreondayız

En üstte linki var dostum

v12.0(Public Beta)olarak çıktı reisim ne zaman güncelleyeceksiniz tr yamayı

Yamanın güncel sürümü 12.1

:smiley: ücretsiz yama çıktı bilmem farkındamısınız

Farkındayız. Ücretsiz yamayı çıkaran grup zaten ücretsiz bir yamanın olduğunun farkında mıydı? Şu an piyasada 2 ücretsiz yama var.

Yamanın güncel sürümü 12.2

12.2 türkçe yama nasıl alabiliriz…

ben yamayı daha önceden aldım şimdi sürümü degişmiş ücretsiz olarak güncel sürümü alamayacak mıyım ben şimdi

aynı sıkıntı bendede var

arkadaşlar lütfen ama lütfen konuyu özetleyebilirmiziniz bu snowrunnerın sürümünü nasıl öğrenecez veya hangi sürüm türkçe yamayı kuracaz türkçe yamaya nerden ulaşabilicez biri lütfen açıklayıcı bir şekilde anlatabilirmi konuşulanlardan hiçbirşey anlamadım teşekkürler.

oyununuz epic store’dan alınma ise, oyun sürümünüz son sürümdür yani 12.2 dir. fakat ilaçlı sürüm ise sürümünü indirdiğiniz siteden öğrenebilirsiniz, discord adresimize gelirseniz detaylı şekilde iletişim kurup türkçe yamayı tarafınıza sağlayabiliriz.