SnowRunner Türkçe Yama v12.2 Rapid Çeviri

yamayı bende satın aldım.ne zaman teslim edilir.yalnız bende oyunun orjinali yok şu an için codex versiyonunu oynuyorum ama bu oyunun orjinali alınır daha önceki serileri steamdan aldım

kardeş discorda onlarla iletişime gir onlar yolucaklar sana

1 Beğeni

ben aldım dicortda iletişime girersen alırsın

Ortada bi iş emek harcanmış bi konu var belki 5 bin kelime belki 30 bin kelime çevirdiler bunu oyuna uyarladılar eksiklikleri, hataları olabilir aracı siteleri sıkıntılı evet ama, bu adamların emeğinin karşılığını istemesi suç mu? Böyle bi sektör yokmuş ilk defa bu adamlar çeviriden para istemiş gibi yorum yapıyorsun şuan Türkçe çevirisi yapılıp satılan onlarca oyun var. @Gurur_Tekin

1 Beğeni

@RapidCeviri sontekliften başka bir yer olsa daha iyi olur.

Tamam senin dilinden konusup konuyu uzatmiycam çünkü sen beni de yanlış anladın. Bak kardeşim paran yoksa vermek zoruna gidiyorsa alma, yapanlara da bok atma tamam. Bu kadar basit. Ya adamin keyfinin kahyasimisin ister para alir ister almaz. Sen hangi devirde yaşiyosun bilmem ama biz 21. yüzyil içindeyiz senin o bedava dedigin yamalar 3 5 gb lik oyunlara cikiyor artik. Buyuk çapta ki oyunlarin hepsinin yamasi ücretli adamlarin kendi siteleri uygulamalari var yok ona üye oldum yok discorda geldim bu kadar şikayet edicene ingilizce öğren o zaman. Oyunun zaten gorev sistemi belli ingilizcelik bişey yok ama isteyen alir tabi o yuzden boş yapma artik cvp vermekten sıkıldım. Çoluk çoğuğa bir şey anlatmaya çalışıyoruz ama aynı tas aynı hamam.

1 Beğeni

Herkese merhaba ben Rapid Çeviri ekibinden, HonourKai, Discord’da sizinle ilgilenen Batman nickli kişiyim. Şu anda aktif olarak İngilizce öğretmenliği yapıyorum. Korona günlerinde dahi online ders veriyorum. Gayet meşgul bir insanım. Boş zamanlarımda da oyun oynuyorum gayet de keyfim yerinde. Ve keyfimi bozup oyun severler için çeviri yapma kararı aldım. Bunu zamanımdan arttırıp yapıyorum. Kendi işlerim de hala devam ediyor. Oyunu ekibimiz ile 5-6 günde çevirdik ama günde kaç saat çalıştığımızı bilmiyorsunuz. Şu metni yazarken bile oyunun çeviri dokümanı önümde ve yaptığım bir hatayı arıyorum. Bugün 12:00’den beri dosya düzenliyorum. Tek bir satır hatası tüm yamanın çalışmaması demek oluyor. Her güncellemede yamayı yeniden düzenliyoruz. Ve biz bu 10 TL ile zengin olmuyoruz, siz de batmıyorsunuz. Özellikle böyle bir fiyat belirledik kolay alınabilsin diye. 10 TL’yi tüm ekibe bölüyoruz arkadaşlar. Diğer çeviri ekipleri ile karıştırmayın. Ayrıca çeviri İngilizce öğretmeninin elinden geçiyor arkadaşlar, canı sıkılmış bir üniversite öğrencisinden çıkmıyor.

Şimdi Gittigidiyor linkimiz hazır. Ama o da daha çok kesinti yapıyor. Bu yüzden Gittigidiyorda yama 12 TL. İsteyen IBAN ile isteyen Sonteklif ile isteyen de Gittigidiyor’dan alabilir.

Forumdaki arkadaşlara bizleri destekleyip savundukları için teşekkür ediyorum. Açıkçası ben tüm internet camiasından böyle bir destek beklemiyordum. Tekrar teşekkürler.

9 Beğeni

nasıl zaman harcanıp bu işlerin ne kadar zor olduğunu bildiğim için ve kendimde kod olaylarıyla çok uğraştığım için olayı çok iyi irdeleyebiliyorum. Ama gel gelelim anlatamıyoruz hocam işte neyse biz kendi açımızdan gereken cvbı verdik anlayan anlar siz kötü yorumlara takılmayın azınlık olarak kalırlar

1 Beğeni

O emeği hiçe saymalari anlamsız zaten insanlarsan anlayanlar çıkacaktır emeğin karşılığını

1 Beğeni

1 Adet SonTeklif üzerinden alınmıştır

yama çok güzel ama satmasaydı bedava verseydi parası olan var olmayan var ücretsiz verseydi herkes indirirdi para ile satmak anlamsız bence o yönden oyun çeviri tayfun kumaş daha iyi

evet evet :smiley: ordan indir hocam sen :smiley: :smiley:

selam gitigidiyordan satın alma yapıldı nasıl alacaz yamayı

Shopier linkimiz aktiftir.

Satın alma işlemi yaptım. nasıl discordda iletişime geçebiliriz ?

Bu mod işiyle pek tahmin ettiğim gibi olmadı çeviri ya her moddan sonra yollamak işi olmayacak gibi farklı bi şekilde halledilemez mi bu

2 Beğeni

benim teslimat bekleniyor gözükmekde lutven yardımcı olun

En azından bir geri dönüş beklerdim :slight_smile:

Yamayı yapan Rapid Çeviri ekibine çok teşekkürler. Discord sunucularından anında yardımcı oldular bende kendi kanalımda destek vereceğim Emeğinize sağlık arkadaşlar.

Malesef modlarda böyle oluyor en azından desteğini vermeye çalışıyoruz elimizden geldiğince.

Yamayı 4.10’a güncelledik. KOOP’a da girebilirsiniz.