SnowRunner - Screenshots (Hikayeli)

Su yaptigin yorum benim icin okadar degerli ki. Yuregine saglik.

2 Beğeni

4 Beğeni

zorlu yollar !

4 Beğeni

şuraya volvo 700 hp koyacaksın laskikler de geniş olacak bak nasıl çıkıyor

3 Beğeni
3 Beğeni

Hocam videolarınız hakkında bazı önerilerde bulunmak istiyorum. Discord kullanıyorsanız iletişime geçebilir misiniz?

Henkai#0007

1 Beğeni

@HasanOfke Hocam senin zamanında severek kullandığın mod ile eskileri yâd etmek istedim. Yükümüzü aldık ve teslim etmek için çetin yollardan geçiyoruz.

DC den size arkadaslik istegi gonderdim.

Yine soğuk bir Alaska günü. Tekrar Michigan’a döneceğim ama şimdilik buralardayım.

2 Beğeni

Bunları deneyebilirim hocam. Teşekkürler. :slight_smile:

TÜRK İŞİ Kamyon

2 Beğeni

Rengi de güzelmiş. :smiley: Odunlarla uyumlu. :slight_smile:

1 Beğeni

Yıkılmadık ama ayakta da değiliz

5 Beğeni

9 Beğeni

8 Beğeni

6 Beğeni

3 Beğeni

Yeni başlangıcımızda filomuzun yeni üyesi Kodiak C70. Oduncu kampındaki emmilerin söylediğine göre bunun sahibi ayyaşın tekiymiş, arabayı da eşek niyetine kullanırmış. Bir akşam dayı çekmiş kafayı yolda gidiyorum diye batağa sokmuş arabayı, araba saplanmış dayının da kafası güzel araba gidiyor sana sana gaza basmış. Durduğu yerde yemiş arabayı. Ne motor kalmış ne şanzıman kalmış dayı da arabayı orada bırakmış gitmiş. Dayı bi süre gel git yapmış ama sonra bir kaybolmuş, pir kaybolmuş. Kamyon da durduğu yerden bir daha kımıldamamış.
Milli servettir dedik, ekonomiye kazandıralım istedik. Ordu çıkması 6 çeker ANK38’imizle geldik, önce bataklıktan kurtardık sonra baktık kamyon gerçekten kötü durumda, olduğu yerde çalıştırıp yürütmemiz imkansız, yükledik römorka çektik garaja. Sıkı bir onarımdan geçireceğiz sonra artık ara yollarda falan kullanırız. Evrak yok bir şey yok malum.

1 Beğeni

Bu yolda batmak da var çıkmak da.

5 Beğeni

Sonuç nedir? Battı mı çıktı mı? :slight_smile: