SnowRunner - Screenshots (Hikayeli)

sonunda ya, bir kisi anlatti neler istedigini :slight_smile: tamam Mustafa kardes dediklerini yapmaya calisacagim, yorumun icin cok tesekkur ederim :pray:gercekten cok yararli oldugunu bilmeni istiyorum.birkac video denemesinde umarim tuttururum :slight_smile: haydi kal saglicakla…

Birde videoda konusmadan cekiyorum ama mesela abim konussana len diyor :slight_smile: ama arkadasim yok konusmadan cek diyor :slight_smile: bu konu hakkinda varmi bir yorumun

Rica ederim hocam umarım yardımı dokunur.

Konuşma konusu bence şöyle; eğer kanalda seri yapacaksanız, yayın açacaksanız, insanlarla muhabbet edecekseniz konuşmalı olabilir. Yok sadece video çekip atacağım diyorsanız şahsen ben konuşmasız olmasını tercih ederim. “Şurada çukur var ondan kaçalım, şurada çamur var” diye zaten gördüğümüz şeyi anlatacaksanız bence gerek yok.

1 Beğeni
2 Beğeni

Hocam daha keyifle izledim.

1:48’de kamyonun ıslak çamurda hafif patinajla yokuşu çıkabilmesi
3:35’te kamyonun topraktan asfalta çıkarken yaptığı ahenkli salınım
6:45’deki ufak kazaya ve kararsızlığa göz yumuyorum. :smiley:
9:01’deki kanal geçişi keyifli oldu
12:45’deki çamur geçişi de güzeldi
16:35’deki Pacific P16 kaza yapmış bir kamyon görüntüsü vererek ortamın tehlike hissini artırmış. Böyle detaylar eklenebilir.
16:55’den 17:55’e kadar olan 1 dakikalık yükleme süresini editle kırparsanız daha iyi olur hocam. Boşa beklemeyelim. :smiley: Yine haritaya baktığınız kısımları da kırparsanız daha bütünlük bozulmaz. Seyirden oyuna gittim geldim o aralarda.

Genel olarak güzel bir video olmuş. :+1:

3 Beğeni

Su yaptigin yorum benim icin okadar degerli ki. Yuregine saglik.

2 Beğeni

4 Beğeni

zorlu yollar !

4 Beğeni

şuraya volvo 700 hp koyacaksın laskikler de geniş olacak bak nasıl çıkıyor

3 Beğeni
3 Beğeni

Hocam videolarınız hakkında bazı önerilerde bulunmak istiyorum. Discord kullanıyorsanız iletişime geçebilir misiniz?

Henkai#0007

1 Beğeni

@HasanOfke Hocam senin zamanında severek kullandığın mod ile eskileri yâd etmek istedim. Yükümüzü aldık ve teslim etmek için çetin yollardan geçiyoruz.

DC den size arkadaslik istegi gonderdim.

Yine soğuk bir Alaska günü. Tekrar Michigan’a döneceğim ama şimdilik buralardayım.

2 Beğeni

Bunları deneyebilirim hocam. Teşekkürler. :slight_smile:

TÜRK İŞİ Kamyon

2 Beğeni

Rengi de güzelmiş. :smiley: Odunlarla uyumlu. :slight_smile:

1 Beğeni

Yıkılmadık ama ayakta da değiliz

5 Beğeni

9 Beğeni

8 Beğeni

6 Beğeni