SnowRunner | Off-road Simülasyonu [Ana Konu]

Ya bilsem böyle olduğunu gider normal snowrunner alırdım. Cidden durum böyleyse premium almanın bir anlamı yok/tu. Eğer benim gibi modları için oynamak istiyorsanız Normal Snowrunner almanız yeterli. Ben zamanında hata yaptım gittim premium aldım. Hiç ana harıtaya girmiyorum oyunda. Öyle modlu harıtalarda falan takılıyorum. Daha çok hoşuma gidiyor

1 Beğeni

Epic’ten alacaksanız bekleyin indirim döneminde kupon verdiğinde Premium sürüm baya ucuza geliyor. Belki kuponu Year 2 için de kullandırabilir.

1 Beğeni

Mudrunner gibi çıktıktan 6 ay sonra yeni oyunda duyurabilirlerdi.:smiley:
Bu arada bunlar snowrunnarın son eklentileri olacak muhtemelen.Sonra artık adı sandrunner mı roadrunnermı yoksa dirtrunnermı neyse yeni oyun duyurulur.

2 Beğeni

Steam ve premium olayından sonra hevesim kaçtı. Artık steamde indirime girerse belki alınır. Epic iyi güzel ama parayla da oradan pek oyun alası gelmiyor insanın.

Anno 1800 için ne varsa tümüne sahip olayım diye 140 verip Complete almıştım 3. Sezon geçişi çıkınca vermediler.

Bu devirde artık Complete, Gold veya Ultimate almamız her şeye sahip olabileceğimiz anlamına gelmiyor artık o an ne varsa onu alıyoruz sonra yandık.

2 Beğeni

Avantajı yok değil, 1 araç hariç tüm DLC’lere sahip oluyorsun. Tek sorun sene 2 sezonlarında.

Roadrunner i duyunca kahkaha attım :smile::smile::smile:

1 Beğeni

Hocam su an gamepassten deneyeyim dedim fakat gamepass imi görmüyor xbox sanırım sistemde sorun var yarın tekrar deneyeceğim oynayamadım birtürlü gerçekten, epicten alırsam steam deki arkadaşımla vs oynayabiliyor muyum?

1 Beğeni

Oynayabiliyorsun çünkü Hasan abi bugünkü yayında pc de epic ve steamdekiler beraber oynayabiliyor ama pcdekiler konsollarla beraber oynayamıyor demişti

1 Beğeni

Adamlar buna çalışıyorlarmış.

2 Beğeni

An itibariyle SnowRunner Steam’e 150₺’ya gelmiş bulunmaktadır. Hayırlı uğurlu olsun.

Epic’te de 150 TL oldu.

D-537 kamyonun benzer yeni aracını göremedim. Premium sürümde mi çıktı yada mod olarak çıkar mı.

Böyle bir hata alıyorum bunun nedeni nedir

Son güncellemeyle mi oluştu bilmem modlarda sorun var. Fotoda görüleceği gibi harita modların sol üst köşesinde on/off butonu yok. Zetros modunda da aynı sorun var. Oyuna girişte eksik mod uyarısı vermeye başladı.

Steam üzerinden alıp oynayanlarda son güncellemelerden sonra fps biraz sıkıntı çıkarmaya başlamış. Duyduğum kadarıyla birçok oyuncuda da mevcut bir durum acaba buralarda da sorun yaşayan var mı bu oyun için

Ben epic’ten aldım. Oyun morotuyla ile ilgili bi sıkıntı var galiba ki, alıp oynadığımdan bu yana grafik ayarlarıyla oynuyorum tam oturtamadım. Ara ara bazı bölgelerde anlamsız fps düşüşleri titreşim ve takılmalar var. Orjinal haritalarda bu sorunu daha sık yaşadığım için harita modlarıyla idare etmeye çalışıyorum. Acaba Geforcenow da sorunsuz oynarım diyordum malesef ordada çok sıkıntı yaşadım. Yeni çıkan grafik kartlarıyla oyunun oynanış videolarına baktım oralardada fps çok düşük geldi bana. Oyunu diğer eski sürümlerine bakarak kıyasladığımda grafik performansı çok kötü ama grafik kalitesi iyi sayılır. @HasanOfke’nin son yayınladığı videosunda rtx 3060 gibi bi kartta ultra’da sıkıntı çıkarması pek şaşırtmadı beni. En ufak grafik ayarında bile fps ayarı tutmuyor low ayarlara çekince bile banamısın demiyor. Belki ilerde muhtemel V20’de düzeltirler diye umut ediyorum :grinning: Hataları düzeltmekten grafik ayarlarıyla pek meşgul olamadıklarını düşünüyorum :grinning:

1 Beğeni

8700k ve 3070 kullanıyorum ve gerçekten çok can sıkıcı bir fps düzeni var. Şaşırttı beni gerçekten optimizasyon anlamında epic üzerindeyken böyle değildi ( O zamanlar GTX 1080 kullanıyordum) Steam üzerine geçtiğin bu sefer fps hayal kırıklığı yaşattı ve çok fazla sanırım cloud olayından kaynaklı olarak oto save alma muhabbetinden anlıp fps drop atıyordu mesela düzeleceğini ümit etmekten başka bir şey yok malesef

Modlar nedense hızlı bir şekilde inmiyor ve hata veriyor. Galiba son gelen güncellemeden sonra böyle olmaya başladı. Bunlar dışında oyunda pek problem yok, oynamaya devam. Müdavimiyiz. :slightly_smiling_face: