SnowRunner | Off-road Simülasyonu [Ana Konu]

kar eklenmiş :smiley: şu yaptıkları ankette koydukları çok istenen özellikler listesinin muhtemelen yarısı gerçekleşmiştir devamı da gerçekleşecek zaten hala kesin bilgiler gelmedi sabırsızlandım çok güzel şeyler oluyor oyuna adına yıllar sonra yüzü gülecek :smiley: ne çekti beeee
şimdi çıkışını bekle kolaysa offff

4 Beğeni

Tekrar belirtelim. Henüz resmi bilgilerin olduğu bültenler yayınlanmadı ancak kendi forumlarında (Focus forumu) kendi oyunlarıyla ilgili gelişmeleri kısa kısa aktarmışlar.

MudRunner 2, bu mail yıl sonunda PC, PS4, Xbox One, Nintendo Switch için çıkacak. Ancak yakın gelecekte iOS ve Android için de çıkaracaklar yani 2020’de diyebiliriz. 2019 sonunda(Ekim, Kasım, Aralık) yeni oyuna çıkana kadar MudRunner 1’e ücretsiz DLC gelecek. Tabii bu süreçte ne var ne yok öğreneceğiz. İddialı içerikler varmış.

2 Beğeni
4 Beğeni

konuya yeni ekran görüntüleri ekledim oyun içinden çekilmiş yarın daha fazlası gelebilir haberiniz olsun

3 Beğeni

iOS ve Android sürümü önümüzdeki aylarda çıkacakmış yani yeni oyun çıkmadan önce çünkü şu an piyasada olan MudRunner’ın mobil sürümünü yapmışlar. Yine de güzel bir haber. Bilgiler geliyor konuyu güncelliyorum haberiniz olsun.

2 Beğeni

Daha önce MudRunner: American Wilds haberleri geldiğinde şu aracı koymuştum. :smiley: MudRunner 2’de Pacific trucks markası da olacakmış.

ve Navistar varmış!
International markasının hangi modeli olacak bilmiyorum. 9900L olabilir ama biliyorsunuz eski modelleri getiriyorlar onlardan birkaç tanesi olur herhalde :slight_smile:

2020 Nisan ayından önce çıkması bekleniyor ama tabii bu finansal dönemle ilgili 2019 sonunda çıkarmak istiyorlar umarım bu tarihte çıkar.

Son olarak multiplayer modu hala 4 kişilikmiş!!! İş sisteminin değiştiğini yazmıştım ayrıntılar gelmeden kesin olarak bir şey diyemem ama amaçları aynı haritada farklı işler üretmek, sürekliliği sağlamak.

4 Beğeni

MudRunner 2’nin grafikleri ilk oyundan daha iyimiş. Renkler artmış. Dokularda ayrıntılar varmış. RTX’te bazı ışık efektlerinin görünmesi sağlanmış(bu olay RTX olmadan da görülecek net bişey yok iyileştirilmiş işte).
Kokpit kamerası daha iyi yapılmış. Caterpillar araçları da varmış. Para ile aracımızın süspansiyonu, boyaması ve tekerlekleri değiştirilebilecekmiş. Para ekonomisi var artık. İş sisteminin değiştiğini yazmıştım şimdi okuduğum yerde örnek vermiş. Çiftliğe varil ve tuğla taşınıyormuş. Bu gibi oyunu canlı kılan görevler var. Sözleşme sistemi deniyormuş. Kargo sistemi iyi olmuş yani :slight_smile: başka yükler de var. Açık dünya olayına yoğunlaşmışlar. Kar ve buzlu bölgeler olacakmış. Bunu zaten biliyorduk. Harita ise önceki boyutundan 4 kat daha büyük yapılmış. Zaten yukarıdaki sistem için böyle bir büyüklük şart. Yazıda hep ilk MudRunner’dan kesinlikle farklı ilerlediklerini yazmış. Yarın yani Cuma günü net bilgiler paylaşılırsa güzel olur eğer olmazsa zaten bunları yine Gündem Simülasyon 8. bölümünde anlatacağım ve yeni bilgilerle bir haber yazacağım.

Kaynak Aperçu : MudRunner 2 - Une suite vraiment utile ?

Sonuç olarak oyun hak ettiği yere gelmiş. Bu sözü çok sık kullanacağız. :smiley: Ben memnunum ve artık önlerinde hiçbir engel yok sonuna kadar gidecekler. Tabii para verdikçe… :slight_smile:
İlk çıkışında Türkçe dil desteğinin olmasına çaba sarf etmeliyim.

6 Beğeni

Benim gözümde bir kıymeti yok :smiley: Tek kuruş daha akıtmam artık bunlara…

1 Beğeni

Multiplayer.it yani etkinliğe giden İtalyan basını da birkaç şey yazmış. Burada garip olan MudRunner 2’deki ABD haritasının ilk oyuna göre 10 kat daha büyük olduğunu yazması. Birisi 4 kat diyor başka birisi de 10 kat :smiley:
Resmi açıklama da bir türlü gelmiyor.
“earth-moving machines” diye bir şey yazmışlar. Hafriyat makineleri mi olacak? Caterpillar bu yüzden mi eklendi? Bilinmiyor. Ama çeşitli inşaat malzemeleri eklenen bir oyunda böyle şeyler mümkün olabilir. Zaten modlarla bir sürü şey yapılıyordu. Acilen resmi bir şeyler paylaşılması lazım. :frowning:

Harita 4 kat bile büyük olsa yeter ama sınırları zorlayıp birkaç büyük harita yapmışlarsa bu hoş hareket olur. Ama multiplayer oyuncu sayısının hala 4 kişi olması çok üzücü.

3 Beğeni

Haritaının 4 kat büyük olduğu belirtilmiş. Karlı ve buzlu haritalar Alaska benzeri bir yerde geçecekmiş. Kokpitte ise daha fazla ayrıntı geliştirilmiş.

yeni yazı

yavaş yavaş yayınlanıyor bu hafta sonundan önce bir şeyler paylaşılmasa 30 nisandaki dlcden sonra olabilir

5 Beğeni

Oyundaki haritalar arasında seyahat edilecekmiş. Çünkü para ekonomisi var ve aldığımız araçların geçerli olması gerek. Bilmiyorum normal oyun modları kalmaya devam eder ama sandbox dışında kariyer sistemi gibi bir şey getirilmiş. Yeni özellikler olduğu sürece sıkıntı yok.

HARİTA BOYUTU!!!

Dailystar.co.uk yazısında

The game’s developers are promising much bigger, more lavishly detailed maps for drivers to explore, MudRunner 2 being 25 times the size of the original in terms of landmass.

şöyle belirtmiş. Orijinaline göre 25 kat daha büyük haritası varmış. Bu olay çok farklı şekilde yazılıyor 4 mü? 10 mu? yoksa 25 mi? yani neye göre olduğu karışık farklı cümleleler kurmuşlar. Bence harita arasındaki seyahat dolayısıyla öyle yazmışlar. Buraya gidenler sanırım pek oyunla ilgili kişiler değil. Yani 4 kat büyükse tamamdır onun dışında eğer bu büyük haritalar arasında her türlü aracımızla kolayca geçiş yapabiliyorsak bu zaten çok daha fazla büyük bir harita ortaya çıkarıyor. Öyle ya da böyle açık dünya olayında ilerlemişler işte… Bunun örneklerini başka oyunlarda görebiliriz. Yani devasa bir harita sunacaklar ve buralar arasında seyahat edeceğiz hop haritanın başladığı yerde doğacağız sonra devam…
Alaska haritası da kesin varmış yani gördüğümüz karlı fotoğraf oraya ait.
Daha fazla vinç seçeneği olacakmış ve yukarıda yazdığım gibi eğer artık araç kurtarılamıyorsa başka kurtarma seçenekleri bulunacakmış. Üzerinde çalışıyorlarmış.

3 Beğeni

Yeni bir yazı daha var.

Her araç için kokpit kısmı gerçek şekilde modellenmiş. Yeni bir fizik motoru eklenmiş. Havok vardı zaten? Yenilenmiştir.

Kokpit mevzusu kesin olarak çözülmüş diyebiliriz sanırım.

2 Beğeni

O zaman bu iş tamam, öncekilerde eksik gördüklerimiz olsa dediklerimiz var. Hatta fazlası var. Açıklanan özellikler çok iyi, oyun kat kat ileri seviyeye gelmiş.

Aynalarıda halletsinler, artık takipteyim, beklemedeyim.:smiley:

Aynalar üzerinde çalışılıyordu olacak. Fotoğraflarda görünmemesinin sebebi dışarıdan görünmemeli performans sorunu yaşanır. Kokpit ve aynalarda sıkıntı yok artık ama kalitesi tartışılır o başka yayınlasınlar görürüz. Bu çıkan yazılarda adam gibi bir şey yazılmamış.

1 Beğeni

Hala bir açıklama yok. Eğer önümüzdeki hafta da duyurmazlarsa profil resminde gördüğünüz köpeği kesmekle tehdit edeceğim. SimülasyonKulübü’nde olanlar bilir işe yarıyor :rofl::rofl::rofl:

3 Beğeni

Gelecek olan kokpitten bunun düzenlenmişi olacak :smiley:

7 Beğeni

11-13 haziranda e3 2019 var eper bu ayı geçip duyurmak için beklerlerse onların neyse…

2 Beğeni

Cam silecekleri ve lastik değiştirme imkanı bulunacak mı? Önceki oyunda bunları koymamışlar. Bazı araçlar otoyol lastikleri kullanıyor bataklıklarda hiç şansı yok, camlar da çabuk kirleniyor içerden bi b*k göremiyoruz :smiley:

Lastikler en azından Casual modda değiştirilebilir olması lazım ayrıca gece/gündüz değişimini açıp kapatma tercihi de casual modda bulunsa fena olmaz. Simülasyon tarzı isteyen Hardcore modunu seçer zaten.

3 Beğeni

beyfendilerin sonunda aklına geldi :smiley: farklı bir şey yapmadılar paylaşılan yazılardan özellikleri derleyip yayınladılar
her şey doğru gerçek haritalar dört kat büyük olacak özgün kokpitler vs.

daha sonra yazarım diesel brothers videosuna geçmem lazım zaten biliyorsunuz özellikleri ama hala daha farklı görüntüler bekliyorum süreci yönetemediler nedense

2 Beğeni