SnowRunner | Off-road Simülasyonu [Ana Konu]

Bu sitede sadece SnowRunner görmek istiyorum.

1 Beğeni

MudRunner 2 isim değiştirerek SnowRunner oldu. Ve yeni konu burada

Saber Interactive ve Focus Home Interactive, MudRunner 2’yi PC ve konsollara duyurmuştu. Bu konu üzerinden gelişmelere ulaşabilirsiniz.

Geliştirici: Saber Interactive
Yayımcı: Focus Home Interactive
Çıkış Tarihi: 2019 Son Çeyrek
Platform: PC, PS4, Xbox One, Nintendo Switch

İlk duyuru haberi

Şimdi ne desek bilemedim he :smiley:

1 Beğeni

Saçmalık!!! Haklardan kurtulmak istemek amaçları ise bunu en başta yapmaları lazımdı…

1 Beğeni
...

Google Maps 'a kadar yolları var, manzarası vs. güzel yer, oraya gidebilirler…

Alacak falan da varsa ne diyeyim, iyi oyunlar, iyi bayramlar…

Ana konusunu açtım. Şimdi Focus her iki yılda bir geliştirilmiş oyun çıkartmak istiyorsa yapacak bir şey yoktur.
MudRunner 2 - 2019
MudRunner ? - 2021 2012 şeklinde devam etmesi muhtemel.
Farming Simulator zaten büyük bir örnek.

Focus forumunda topluluk yöneticisi yeni oyunun tasarım belgelerini görmüş çok etkilemiş onu(kişiden kişiye değişir özelliklerin etkilemesi… :smiley: ) her neyse paylaşmak için sabırsızlanıyorlarmış
Bu çok erken bir duyuru 2019’un Şubat ayındaki açıklamayı beklemek zorundayız ama o zamana kadar söylentiler gelmeye devam eder.
Video çekicem bugün anlatırım.

videoyu yayınladım

1 Beğeni

What’s Next Focus etkinliği 10-11 Nisan 2019’da olacakmış.

MudRunner 2, Nisan ayında tanıtılacak, topluluk anketi düzenleniyor, en çok istenen özellikler

1 Beğeni

Evet bugün itibariyle Focus Home Interactive’ın yıllık basın etkinliği Paris’te başlamıştır. 10-11 Nisan tarihlerinde yapılıyor. MudRunner 2’den ilk bilgileri öğlenden sonra gelmesini bekliyorum. Yarın da olacak. Fransız basını bir şeyler paylaşacaktır. O sırada zaten resmi konular yayınlanacak.

an itibariyle alandan bir fotoğraf geliştirici sunumları olacakmış sağ tarafta ileride fsyi görmek mümkün ancak sağdakiler eski

1 Beğeni

İlk görüntüler geldi. MudRunner 2’de hoşuma giden güzel bir arayüz değişikliği yapılmış. Grafikler iyileştirilmiş. Amerikan ortamında geçen haritalar hazırlanmış. Bu araç ne için kullanılıyor bilemedim. Aracın sol göstergelerinde çeşitli fonksiyonları gösteren semboller var. Sağ altta vites var. 4X4 ve DIF açma, el freni simgeleri de var. Hasar sistemi tek olmayacakmış aracın belirli parçaları hasar alacakmış.
Yeni yükler var!
Cargo bricks, cargo barrels yazıyor. Yani tuğla ve varil taşınabiliyor.
Gösterilen oyunun demo sürümü v0.1
Genel olarak aydınlatmada çalışmalar olmuş daha net görüntüleri bekleyeceğiz.

4 Beğeni

Yeni fotoğraflar geldi.

İlk fotoğrafta garajda görsel değişiklikleri gösteriyor. Bu yönlerle oyun daha iyi duruma gelmiş. İkinci fotoğrafta Ford aracıyla dolaşıyor ancak grafikler bir başka diyelim de haritayı daha iyi yapmışlar aslında ondan öyle görünüyor. Son görüntüde yenilenen harita görüntüsünü göstermişler. 3 boyutluluk artırılmış.

4 Beğeni

Pardon eski gönderileri görmemişim, oyunun ne zaman çıkacağını soruyordum 2019 sonu gibi çıkacakmış.

An itibariyle tarih bilgileri de geldi. MudRunner 2 oyunu PC, PS4, Xbox One için 2019 yılında çıkacak. Ayrıca mobil platforma da geliyor. iOS ve Android için de yayınlanacakmış.
Aşağıdaki görüntü de yukarıdaki aracın varil ve tuğla yüklenmiş hali :slight_smile:

4 Beğeni

bu gifte switch verisyonu var ancak görüntüde yeni ücretsiz dlc var demiş rus sayfası

Bu tam olsun bari ya.

Umarım şimdiki oyunda olduğu gibi eski oyunu olanlara`da fiyat olarak bir güzellik yaparlar :slight_smile:

yeni lisanslı araçların olması çok güzel kalitenin arttığı ortada ve arayüz gibi şeylerle şu an oyun hak ettiği yere geldi
ama giden yıllara yazık :confused: şu an çok daha iyi noktada olabilirdi resmi duyurunun gelmesini bekliyorum ondan sonra bildiklerimizi bir konuda aktaracağım ve tabii video…

4 Beğeni

Resme bakılırsa araçları satın alıp kişiselleştireceğiz sanırım. Öyleyse para kasmamız gerekecek. :frowning:

Spintires’teki gibi istediğimiz makinayı seçip yola koyulsak daha iyiydi kör noktayı kaldırınca diğerlerine de sahip olabiliyorduk.