SnowRunner | Off-road Simülasyonu [Ana Konu]

o enterlere çocukken çok bindim. Sesi abartısız 500 metre net 700-800 metreden öte duyulurdu. u snow runner steame ne zaman düşer birde kaç gb bu oyun

düzce :slight_smile:

1 Beğeni

10 GB a yakın indirme yapiyor

1 Beğeni

Twitter çekilişi yalan oldu galiba

Karlı haritada white valley bölgesini nasıl açıyoruz? görevlere baktım göremedim.

YENİ GÜNCELLEME ÇIKTI!

Hey SnowRunners!

Another PC hotfix is live, with a number of bug fixes, and the team continues to work on everything you report, for all platforms.

The PS4 crash issue some players have experienced is still also on track for a solution.

Thank you all for your patience and excellent feedback as we sort these issues out.

Co-op:

• Additional friend list and invitation fixes. More to come.

Cargo:

• Partial fix on the cargo duplication issue.

Other:

• Additional crash, collision, UI, and localization fixes.

Diğer güncellemede daha fazla sorun çözülecek. Kayıt sorunları vb.

1 Beğeni

Nedense bende hiç bug yok sorunsuz oynuyorum. :smile: kimsede sorun olmasaydı şayet o zaman bende antik kuntik sorunlar baş gösterirdi.

Ooooo bir hafta daha kaldık demekki bende gene yaptı bu kayıt işini ya

Bende de hiç sorun yok sadece arada bir yerlede havada duran dal parçaları hariç

birşey sormak istiyorumda playstar dışında önerdiğiniz araç varmı seviyem 6

10 levele kadar onunla oynadık biz, çünkü başka araç bulsan da parçası için level gerekiyo falan, ama dolanırsan araçları keşfedersen güzel araçlar var.

6 araç bulmuşum şu ana kadarda hiçbiride işe yaramaz

Alaskaya geçip royal BM 17 bulabilirsin playstar felan yanında az kalıyor makinanın güzel bı motor takınca royalle de bitirirsin Amerikalı alaskaya kadar götürür seni

onu buldumda dereyi geçemedim daha dereyi geçip aracı garaja çekicem 6. seviye olmam lazımdı fleestar a vinç alacaktım o ağır nakliye şeysi için 6 olduğum gibi mişigında o not a drill in dorseyi çektim

Aracı garaja kadar görünene gerek yokki bulduysan recover yap çeksin garaja

biliyorum ama derenin karşısında kaldığı için dereyi geçmem gerekiyor aracı klidi açabilmem için, mapten daa araca spawn olamıyorum

Playstar la yapcan işleri oleyse ama BM 17 ye geçince ben farkı hissettim ama motorları felan yapıp lastiğini takınca diyorum sen 6 seviyede zor sanki

bakalım kamyona yukardan gitmeye çalıştım olmadı şimdi limanın ordan yani aşağı yoldan gidicem ağacçların arasından ulaşırım update yide öyle almıştım

fleestara taktım 2.seviye motor süspansiyon taktım playstarı çekti arkasındaki koca yükle birlikte bence playstar okadar abartılacak kamyon değil gibi :frowning:

Alaska’da nereleri açtın Pedro Bay açık mı?