SnowRunner | Off-road Simülasyonu [Ana Konu]

Khan 39 Marshall isimli bir araba var. Mod mu yoksa oyunun kendi aracı mı?

kendi aracı

bugün sürekli başa almaya başladı beni ya kayıt kapatıp açınca başa alıyor sorunu daha önce yaşayıp çözen varmı
araçları felan kaydediyor ama oyun içinde ilerleme yok şuan bütün araçlardan 3 er tane oldu oyunda satsam hepsini bi 300000 felan yapar heralde ama işte kayıt yapmıyor
Bu sorun tünele girince oldu hasan abi nereye geri dönüş yapabiliriz düzeltme gelir belki sonraki güncellemede nereye yazmam gerek

1 Beğeni

Şu canavarın oyun gelmesi lazım, Amerikan kamyonlarından gına geldi :smile:

Bugün de SnowRunner videosu var ama önce Fernbus için paylaşacağız. :smiley: Her gün Full SnowRunner!

4 Beğeni

Abi yeni güncellemenin içerği bellimi kafayı yemek üzereyim kayıtları silip yeni oyuna başladığımda gidiyor ama o kaydı geri yüklediğimde kaydetmemeye başlıyor tam tünele gidip diğer haritaya geçtiğim anda olmuş hata diğer haritaya geçince haritayı açınca da siyah ekranda kalıyor böyle şaçma iş mi olur oyun harika çıkardılar hatandan arkasını toplayamadılar

Fernbus kim izler oynar ya önden SnowRunner sal. :smile:

Şimdi Michigan haritasına dönüp kalan sözleşmeleri bitiricez. Sonra Alaska’ya dönücez. Ondan sonra da Taymyr’de ardı ardına seri olacak. Canlı yayınlar devam edecek tabii Perşembe akşamı olabilir. @Emre54

2 Beğeni

Bulut kaydetmeyi kapatp öyle dene bazen çakışıp böyle saçmalıyor Epic’teki oyunlar.

Epic’te çok sıkıntı var beyler bazı sorunlar onlardan da kaynaklı

Oyunu etkileyenler;
Epic Games Store
Saber Interactive
Corona

şimdi sövebilirsiniz tşkkrlr

2 Beğeni

ne yaptıysam olmadı kendi sitelerindede var bişeyler hasan abi yukarda yollamış var bişeyler ne yaptıysam olmadı geçite girince gitmiş kayıt değişmiyor hiçbir şekilde 40 saat oyun var 0 dan mı başlayım şimdi yani al istediği kadar güzel oyun olsun bunu yaptıktan sonra benim için ne önemi kalır

Buna üzüldüm. Kayıtlar 1 aylığına falan böyle pamuk ipliğine bağlı geçecek maalesef daha bir sürü güncelleme alacak.

haritayı değiştirip mapi açınca böyle kalıyor herkese tavsiyem save dosyalarını yedeklesin birkaç güne bir aynı hatayı alan yabancılarda var farklı forumlarda

2 Beğeni

backupslot kısmındaki profili denedin mi?

bu arada ben de yedekledim :smiley: kaybedersem isyan çıkartırım

2 Beğeni

Abi en son yapacak bişey kalmadı oyunun save dosyalarında bulunan backup lari sildim sanırım bu sefer oldu ama her ihtimale karşı hergun yedek Alican bundan sonra

Oyun dosyalarını nasıl yedekliyoruz biri yardımcı olabilir mi

Ulan… :confused: :confused: :confused:

15 Beğeni

Babam bugün Enter’i görünce 22.190 istedi. Sfgsshgdsd :smile:
images

3 Beğeni

Bu Scout 800 iyi güzel araçta hem çok yakıyor hem de hemen devriliyor. Aksiyona girmeye gelmiyor pat yan yatıyorsun. Çamur falan dinlemiyor o konuda iyi.

Ah bee cocukluğumun kamyonudur yaa, bizde vardı, çok fena bişey benim için…

1 Beğeni