SnowRunner | Off-road Simülasyonu [Ana Konu]

Bu oyuna elektrikli kamyon gelir mi? :slightly_smiling_face:

ağzından yel alsın diyeceğim ama dlc olarak çıkarmasınlar da dsfsdfdsfdsfsdf

3 Beğeni

Gelirse yakıt derdi biter şarj derdi başlar. Arkamıza yakıt tankı yerine jeneratör bağlayıp gezeriz gari. :rofl:

1 Beğeni

@fsmemoli Buna sevindim. Doyasıya sürün artık. :smiley:
@Henkai Linki var ama döndüğünüz zaman haber verirseniz o zamanki güncel dosyayı atarım.
@turko35408 Oyundaki kamyonlar zaten elektrikli mekaniğinde çalışıyor. Yani sürüş anlamında çok bir değişiklik olmaz. O yüzden getirmezler. :smiley:

Saber ödül sistemi getirmeli bence. 1.olana kamyon, 2. olana kamyon motoru, 3. olana tekerlek gibi… :rofl:

Oyunu 2 kere bitirdik bir kuru teşekkür bile yok! :slight_smile:

1 Beğeni

Elektrikli mekaniğinde çalışan kamyonda egzoz borusunun ne işi var? :slight_smile:

Oyunun mekaniğinde içten yanmalı motor yok. Gaza basınca elektrik motoru gibi çalışıyor. Ancak araçlar dizel olduğu için oyun bunu taklit etmeye çalışıyor. Hem motor sesi hem egzoz dumanı atarak öyle bir hava vermeye çalışmışlar.
Ancak ne bir tork eğrisi, ne bir motor devri ne de bir gaz tepkimesi söz konusu değil.

3 Beğeni

ahahahah :d yok işte de artık yenisinde neler göreceğiz. bende bile var ya bunlar dsfsdf ya onlaırın kabaca basit temellere dayanan bir sürüş sistemi var. o yüzden fizikler tırt geliyor. eskiden bu kadar basit durmuyordu. snowrunnerda ne yaparsan yap araçlar belli farklılıklar dışında aynı oluyor.

Teşekkürler benim dosya güncel dimi :roll_eyes: :rofl:

yollara vestel şarj istasyonu modu gelir artı türk aracı tog mu neydi o :rofl:

2 Beğeni

İyi fikir. :rofl:

1 Beğeni

ya manyak mı bu oyunu yapan alttaki yerleri keşif din diyor yyol yok içerde uçacaz mı :rage:

1 Beğeni

:rofl: Tatarin götür hocam oraya. Silindirlerin vs üzerinden atlatman gerek. Çok saçma bir görev. :frowning:

1 Beğeni

Farklı şeyler deniyorum. :smiley:

3 Beğeni

:sunglasses:

Ekran görüntüsü 2024-05-08 053839

Yükseltmeleri alırken o parçanın hangi araca ait olduğunu belirtselermiş olmaz mıymış? :slight_smile:

1 Beğeni

Aynen yav önce oo çok kolay dedim baktım her yer kapalı :roll_eyes: zar zor 2 taneyi hallettim aynen yüksek araç lazım bakayım dediğin araca :+1:

1 Beğeni

Belirtiyorlar zaten

Ben mi dikkat etmedim. :roll_eyes: Eyvallah hocam. :slight_smile: