SnowRunner | Off-road Simülasyonu [Ana Konu]

Ben delmiyorum ki, kendisi deliniyor. Dandik malzemeden yapılmış. :rofl:

1 Beğeni

@turko35408 ve @fsmemoli teşekkürler türkçe dile çevrildi.

en iyi kamyon ve arazi keşfi için araç önerileriniz nedir. oyun orjinal araçları veya mod farketmez

2 Beğeni

Açabilirseniz ve yakıt sorun değilse Tatarin oyunun en iyi Scoutlarından birisi. Haritadan bulmanız lazım ama. Kamyon olarak da yakıtını besleyebilirseniz Amerikanlarda ANK 38 en iyilerdendir.

1 Beğeni

rica ederim iyi oyunlar :+1: ben karda bunları kullanıyorum genelde ama küçük olan çok benzin yakıyor :roll_eyes: arkaya depo takıp keşif yada görev yapıyorum

2 Beğeni

o zaman senin kamyon depoları çin malı kandırılmışın :rofl:

1 Beğeni

Şüphelenmiştim zaten. :rofl:

1 Beğeni

Size kendi xml dosyamı atabilirim. Yakıtı dert olmaktan tamamen çıkarıyor. :smiley:

1 Beğeni

teşekkürler çok iyi olur ama bir yere atılacaksa yerini tarif ederseniz. :upside_down_face:

Tabii ki tarif ederim. Yalnız modlu kamyonları etkilemiyor. Bir de son çıkan Azov Atom’un en üst motorunu nedense düşüremedim.
Geri kalan tüm kamyonların tüm motor seçeneklerinin yakıt tüketimi gerçeğine denk ayarlandı. Bir de yakıt tankerlerinin kapasitesini artırdıydım ama hangilerini artırdım hatırlamıyorum.

Rar dosyasının içindeki dosyayı “C:\Program Files\Epic Games\SnowRunner\en_us\preload\paks\client” (Ya da oyun nerede kurulu ise) içine atıyorsunuz. Oyun güncelleme aldığında orijinale döner, eğer yeni bir araç vb. gelirse ya güncellemeyi tarif edeyim ya da güncel dosyayı atarım gene. Siz yedek almayı da unutmayın ama
https://s2.dosya.tc/server29/xaqosu/initial.rar.html

Bu oyunumun başında tamir ettikten sonra bir kere fullediğim Fleetstar daha yeni yarı depoya geldi.

3 Beğeni

TAMAM ÇOK TEŞEKKÜRLER :+1:bu iyi oldu aşırı benzin bitiyor bazı araçlarda :roll_eyes: mod kamyon yok zaten yalnız ben steam de oynuyorum epic değil sorun olmaz sanırım?

EKLEME baktım da initial.pak dosyası bu iyi ki bakmışım dil de değişecekti ben sadece 1 dosya var sandım benzin için :rofl: :rofl:

Aa dil ona mı bağlıymış? İsterseniz xml editör ile yakıtı nasıl düşüreceğinizi anlatayım?

aynen verdiğin dosya zaten komple initial dosyası açınca dil dosyaları da var :laughing: sıkıntı olmazsa bendeki tr dili yapıştırırım yine içine öyle atarım :+1: bendeki initial yedekler denerim bakalım teşekkürler :upside_down_face:

Haber verirsen sevinirim. :slight_smile:

1 Beğeni

Ne kadar mutluyum bilemezsiniz. :rofl:

2 Beğeni

TR yaptım oldu :+1: yakıt olayını kamyonda tam anlayamadım ama çok yakıyor dediğim araçta deneyip tekrar yazarım :+1:

Yahu hadi hadi . 4 senedir bıkmadın michigandan . Bi çıkamadın oyunu mıncıklamaktan :smile: :smile: :smile:

Bu sefer gerçekten bu ayarlarla bitireceğim. (Kendim de inanmadım ya neyse :smiley: )

2 Beğeni

Nomrukan tamamdır hocam eline sağlık süper olmuş benzin bitmiyor valla :rofl: artı satın alınan benzin tankerlerinin de kapasiteyi arttırmışsın çok iyi :+1:

En son 2023 senesinin Haziran ayında oynuyordum. Şu işlerim bitsin tekrar döneceğim SnowRunner’a. Çok keyif aldığım bir oyun benim için. Zaman zaman sıksa da yıllardır tahtını kimseye kaptırmadı. En son Mack çekici gelecekti, kullanan oldu mu? Onun hakkında görüşlerinizi almak isterim.

@Nomrukan Hocam dönüş yaptığımda bende benzin ve yakıt tankeriyle ilgili düzeltmelerinizden rica edeceğim. Zira bazı araçlar benzini su gibi içiyor. :blush:

bana verdiği link sayfada duruyor indirebilirsin :+1: EKLEME link bu initial.rar dosyasını indir - download

Bu arada dh den forumdaşım tr dili mod çıkarmış denedim gayet güzel çalışıyor isteyen kursun :+1:
SnowRunner için Türkçe Yama - mod.io

1 Beğeni