SnowRunner | Off-road Simülasyonu [Ana Konu]

Direksiyon ile pek sarmadı ama arada öyle oynarım. Klavyeden devam.

yok çok yere benzin tankı koydum rahatım :rofl:

nasıl zevk almıyorsunuz direksiyon setiyle ilginç ben t300 rs gt ile çok zevk alıyorum bozuk yolda bile gerçekçi titreşimler olabiliyor :roll_eyes: bana da klavye saçma geliyor dümdüz mario oynar gibi :laughing:

zevkler ve renkler tartışılmaz hocam :slight_smile:
ben de dili TR yapmasını beceremediğim için oynayamıyorum :frowning:

çok kolay gece bir ara tarif ederim tr dili :+1:

bu arada alaska tamam

2 Beğeni

Tebrikler. :slight_smile: Kola’yı da halledersen yırttın demektir. Zira en zor bölge.

1 Beğeni

Amurda var daha öyle hemen kurtulmak yok :smile:

2 Beğeni

turko35408 aydogdu02 azimliyim hepsini bitircem :wink: :upside_down_face:

2 Beğeni

Farkındayım hocam. :slight_smile:

1 Beğeni

alta resimli tarifini bırakıyorum bu sadece dil dosyasından tr dil yapma tarifi daha kolayı da var oda resim 5 den itibaren açılan yerde initial.pak dosyasını oraya atıp çıkan değişsin mi uyarısını değişikliği onaylamaktır. :+1: NOT: oyun dosyalarını açmayı steam de oynuyora göre tarif ettim. bu tariften yaparım dersen ve yoksa sadece str tr dil dosyasını verebilirim yazman yeterli :+1:

RESİM 1

RESİM 2

RESİM 3

RESİM 4

RESİM 5. buradan itibaren initial. dosyasını alttaki görünen yere atıp dosya değişimini onaylayıp oyun dilini tr yapabilirsin

RESİM 6

RESİM 7

RESİM 8

3 Beğeni

Hazır yama ile daha kolay değil mi?

1 Beğeni

aynen initial dosyasını dediğim gibi resim 5deki yere atarsan daha kolay :+1: ama ben yazmışken 2 yolu da tarif edeyim dedim :wink:

1 Beğeni

Gece birkaç video izleyerek direksiyon-vites işini çözdüm biraz daha iyi oldu. İlk köprü görevini yaptıktan sonra beni Alaska haritasına gönderdi orada kapattım. Tam olarak nasıl ilerleyeceğiz? Tüm haritaları sırasıyla bitire bitire gidiliyor mu? İş bitsin de açıp oynayayım diye bekliyorum güzel sardı :smiley:

alaskada garajdan çıkıyorsun daha sonra aracı garaja gönderip boşluk tuşuna(space tuşuna basıp aracı truck storegaye gönderiyorsun(binevi gizliyorsun ondan sonra serbestssin) sadece michiandaki görevleri %100lediğinde bile seviye 20 ye yaklaşıyorsun o sırada da bazı kilitli şeyler açarsın garajdaki araç yükseltmelerinde

1 Beğeni

Sağolasın hocam akşam devam edeceğim.

tuş ataması yapınca oyunun kasıyor mu? benim direksiyonda tuş atamasını kendi keyfime göre yapınca anlamsız bir şekilde direksiyonla her oynadığımda droplar giriyordu

Tuş atama sıkıntılı ben birkaç kez denedim ya atanmıyor yada direksiyon saçmalıyor sonunda bıraktım oyunun kendi atadığı tuşlarla devam ediyorum artı klavyeden. kısaca kendi atadığı tuşlarda sıkıntı yok o droplar ondan olduğunu sanmıyorum arada bende de oluyor ama gündüzden geceye yaklaşınca arada yapıyor

1 Beğeni

teşekkürler dostum
resim 8 e kadar geldim ‘’ 'diğer TR dildeki aynı dosyadan kopyaladığın TR yazılarıburaya yapıştır ‘’ yazıyor. Buarada dediğin bir tane Türkçe yama indirip oaradan kopyalayacağım doğru mudur

EDİT : bu hatayı verdi

5.04.2024 22_14_59

Buradan üye olup mesaj yazın ve indirin. Nasıl yapılacağı yazıyor.

3 Beğeni

tarifi yaptıysan önce uyumlu tr str dil dosyasını not defteri ile aç ve yazıların tümünü seçip kopyala sonra tarifteki oyunun dosyalarından açılan ing str dil dosyasını yine not defteriyle açıp yazıları ctrl A ile tümünü seçip üzerine sağ tıklayıp yapıştır tr yazılar gelir sonra kaydet çık ve çıkan br uyarı daha olacak ona da evet de olması lazım. Yada olmadı daha basiti turko35408 arkadaş link vermiş oradan indirip initial dosyasını tarifte görülen resim 5 e yapıştır dosya değişsin mi der evet de bu da oyunu Türkçe yapar :+1:

EKLEME: Alta sadece tr dil dosyasının linkini bırakıyorum onu indir not defteri ile aç ve yazıları seçip kopyala sonra yazdığım yere yapıştır

3 Beğeni