SnowRunner | Off-road Simülasyonu [Ana Konu]

en son 2 nisanda güncelleme notlarını paylaşmışlar(STEAM) New game+ ile ilgili yazıalr var ama dikkat etmedim gene bir şeyleri düzeltme adı altında bir şeyleri bozmuşlardır ne zaman doğru düzgün güncelleme yayınlayacaklar o günü merakla bekliyorum

1 Beğeni

İşin kötüsü save geldi ama kendi orijinal ayarları ile geldi. Ben de oyunu zorlaştırmak istemiştim. Mecbur tekrar Michigan + Alaska yapacağız. Ama ana görevleri falan yapar geçerim.

Oyun çıkalı 4 sene oldu michigana geri döne döne daha yeni Amura geldim bende . Allahın cezası oyun oynayınca sinirlendiriyor oynamayinca özletiyor bi kurtulamadık :smile:

2 Beğeni

Ya aslında normal ayara yakın bir ayarda oynuyordum, yakıt sarfiyatlarını falan düşürdüm iyiydi hoştu ama oyun anlamsız gelmeye başladı. Oyunu zorlaştırayım diye istediğim ayarlarda yeni bir New Game Plus açtım, daha önce de yaptığım şekilde yeni savedeki “Starting_Rules” değerlerini eski saveye geçirdim. Bu sefer çalışmadı. Ben de mecbur baştan başladım. :smiley:

1 Beğeni

arada sinir etse de oynatıyor ben seviyorum alaskadayım yüzde 95 de bir kaç yükseltme ve yarışmalar kaldı 100 olsun sıradaki haritaya geçerim kısmetse

1 Beğeni

@Nomrukan @fsmemoli Bende platform değişikliğinden başa döndüm hep . Allahtan konsollarda indirimli halinden aldımda biraz kârda gibi hissediyorum kendimi :smile: Bölgeye başlıyorum önce körnokta,upgrade sonra kontrat ve taskları hallediyorum . En son contestleri halledip trailerları toplayip satıyorum . Sonra ver elini bir sonraki bölge , bir sonraki maceralar . Bu yüzden ilerlemekte zaman alıyor . Bu oyun yüzünden delirdim galiba , oynarken bazen beynimin olup olmadığını kontrol ediyorum . :smile: :smile: :smile: @HasanOfke bıraktı kurtuldu . Birde etsden kopabilsek olay bitecek :smile:

1 Beğeni

Aslında ben de biraz oynadım, sonra oyunu çözdüm baştan başlayayım dedim. Sonra Hard Mode başladım, saçma sapan buglardan bezdim tekrar başladım derken 4-5 kere sıfırdan başladım. Son başladığımda Tamyr’e kadar geldim ama para gırla, her görev için farklı kamyon alabiliyorum, sarmadı.
Şimdi kendi çapımda bir ayar çektim. Kamyonlar 1/10 oranında yakıt yakıyor ama yakıt fiyatı 6 katı. Böylece yarı hard mode gibi bir şey yapmış oldum. Oto yükleme paralı, tamir paralı (Sadece garajda ücretsiz) işte ne bileyim çamura saplanan kamyon vinçle kendini çekemez (Kendi uydurduğum kural) falan öyle takılıyorum. :smiley:

1 Beğeni

ben bu oyuna bulaştım ets fs22 oynayamıyorum nasıl bir virüsse bulaştı bırakmıyor :laughing:

1 Beğeni

Sezonları tek tek bitirip kurtulmayı planlıyorum ben . Zaten gta 6 çıkar ömrümüzün geri kalanınıda orda çürütürüz . Expeditions’ı denemedim satın almayı düşünmüyorum . Asıl ana projelerinde daha sağlam oyunla gelirlerse o geldiğinde devam ederim artık .

Ben oyunu gerçekçilik uğruna iyice yavaş tempoya düşürdüm. Yakıt bitmesi gibi bir derdim olmadığından, çoğu yeri L’de sürebiliyorum. Bir kamyon çamura saplandığında gerçek dışı bir şekilde vinçle kendimi çekmiyorum. Sen Off Road yapan adamsın, 25 ton kamyonu ufacık elektrik motoru ile saplandığı yerden çıkaramayız değil mi? :smiley: İkinci bir kamyonla gelip, onda da bağlandıktan sonra gaz vere vere kurtarıyorum. İşte ne bileyim yüklemeleri vinçle yapıyorum, güzergah zorlayacaksa römork takıp tek seferde götürebilecek olsam bile römorksuz çıkıp 2 tur atıyorum falan.
Bu tempoyla oynarsam Michigan 150-200 saat, Alaska 100 saat sürer diye düşünüyorum. :smiley:
GTA 6’ya zaten geçemeyeceğim, Sandbox türünde oynayacağım uzun soluklu oyun bu gibi. :smiley:

1 Beğeni

arkadaşlar alt resimdeki gibi 3 yer daha var ve sanırım görev yapılmamış görünüyor ama haritada böyle görev yok bu nasıl iş yahu? :roll_eyes:

Haritada ayak basılmamış yerler olabilir. Turla hocam. :rofl:

1 Beğeni

@Nomrukan vinçleme olayını bende bi ara öyle yapıyordum gaz verip yüksek rölantide vinçliyordum arabaları . Sonra , ya arkadaş ben zaten kafa dağıtıp eğlenmek için giriyorum bu oyuna bari burda uğraşmayalım dedim detaylara takılmıyorum artık hem yoruyor hemde zaten uzun olan işler iyice uzuyor . Mod olarak toyota hilux , 4runner , nissan navara , land cruiser 300 indirdim onlarla daha az batarak idare ediyorum . Kamyon olarakta mercedes arocs ve zetros kullanıyorum . Fazla takılmadan hızlı hızlı gidip geliyorum her yere :smile: @Mehmet_Ali34 Şu an ptsde sezon 13 var muhtemelen onu görüyorsun . @fsmemoli www.maprunner.info hocam bu siteden görevin nerde olduğuna bakıp keşfedebilirsin . Haritada görünmüyorsa henüz keşfedilmemiş demek .

2 Beğeni

turko35408 aynen resimdeki yere belki 10 kere gittim kereste fabrikasının içindeymiş görev :roll_eyes: :rofl: diğerlerinin simgesi yok bakalım nasıl bulacaz arkadaşın dediği gibi yerden bakarım olmadı.

aydogdu02 evet olmadı oradan bakarım :+1:

EKLEME: evet buldum şunlarmış

2 Beğeni

Ben artık ilerlemek yerine oynayışla oyalanıyorum. Yani kamyonun salına salına yürümesini seyrediyorum. Varsın ilerlemesin sonuçta oyunu oynarken keyif almaya başladım. Evet fizikleri falan hala arada gıcık ediyor ama büyük ölçüde keyif alıyorum.
Bir de bazı zorlukları azalttığım için, dengelemek adına bazı zorluklar çıkardım. Yoksa sıkılıyorum. Tamyr’e gelmiş saveyi o yüzden terk ettim. Şimdi sadece kamyon denemek için kullanırım o saveyi.

1 Beğeni

bu canavar çok iyi be gitmem çıkmam demiyor :kissing_heart:

böyle de kalınmaz ki :roll_eyes: :rofl:

3 Beğeni

:rofl: Sen bu kamyona benzin yerine alkol mü koydun. :rofl:

1 Beğeni

SnowRunner’a yeni başlıyorum. G29 ve vites olaylarıyla ilgili geçmiş yazıları okudum modum düştü ama olsun kuruluyor şimdi. Hadi bakalım.

1 Beğeni

Oyun simülasyon değil maalesef. O yüzden direksiyon seti ile çok bir keyif vermeyebilir. Yine de deneyin derim.

PC platformunda oynayacaksanız bilemiyorum ama konsoldan logitech desteği bir süre sonra kaldırıldı diye biliyorum.Ben çıkışıyla birlikte 500 saati aşkın oynamıştım PS4’te hem de dfgt ile.