SnowRunner | Off-road Simülasyonu [Ana Konu]

Fizik yetersizliğinin en büyük sorunu esnek süspansiyonun iyi olmaması. Esnek süspansiyon mudrunner gibi olsaydı fizik eksikliği bu kadar göze çarpmazdı belki.

1 Beğeni

Artık oyunlarda dlc yap para kap devri başladı nasıl olsa meraklısı alıyor diye fiziklerle bile uğraşıyorlar artık.

bu arada aradığım parça geçitteymiş :grinning:

1 Beğeni

Bu yüzden insanın oynayası gelmiyor. Zaten kuruluda değil :grinning:

dlc yap parayı kap olayını cities skylinesden görmüşlerdir kesin

1 Beğeni

Bakın şu oyunda böyle bir olay yok normalde. Oyuna “Zorla” yaptırılan bir şey. Oyun ilk çıktığında kara yoktu oyunda zemin yoktu. Kara ve tekerlekli araçlar sonradan eklendi. Gerisini siz düşünün.

İşte aldık mecbur oynuyoruz :roll_eyes:

valla nereden gördülerse bilmem de hepsi öyle artık :roll_eyes:

Arkadaşlar merhaba. Ben çamura battım. :slight_smile: Sahip olduğum farklı bir aracı yardıma nasıl çağırıyorum?

çağıramıyorsun haritadan bakıp aracı bulup ona bineceksin ve batan aracın yanına gideceksin

1 Beğeni

Vay da vay. :slight_smile: Öyle yaptım hocam o da battı. :slight_smile:

Hocam önerebileceğiniz kamyon var mı? Fleetstar seçtim ama düz yolda zor gidiyor bu.

Araç olarak bu modlu araç iyidir, etrafta ağaç yoksa vitesi arazi vitesine al sağ sol yaparak öyle çıkmayı dene.

1 Beğeni

valla seviyen düşükse çamurda dikkat edeceksin çünkü iyi lastik takamıyorsun ve çamura saplanıyorsun. çamura bodoslama dalma yanlarda çimli yerler varsa oralardan geçmeye gayret et artı kurtarmak için getirdiğin aracı mümkün olduğunca tam çamura sokmadan batan aracı gördüğü yerde vinçi tak batan araca öyle çekmeye çalış

2 Beğeni

aracı çıkartmak için dlcli araçları kullanabilirsin yada modlu araçlar

1 Beğeni

Teşekkürler arkadaşlar.

Doğrudur hocam. Daha oyuna yeni başladım. Önce tüm gözetleme kulelerini keşfettim. Dağ köprüsü görevinde FleetStar’a ağır ve geniş bir römork taktım. Tüm malzemeleri yükleyince kaldı yolda. :slight_smile:

1 Beğeni

Haritaya ilk girildiğinde yapılacakların öncelik sırası;

1- Tüm gözetleme kulerini keşfetin. (Haritaya arazi aracı ile girin yada garaj yakınsa önce garajı keşfedip arazi aracı alın.)

2- Tüm upgrade noktalarını keşfedip upgrade öğelerini alın. İşinize yarayabilecek bedava araç parçaları bunlar.

3- Tüm köprüleri tamir edip açın.

4 - Gizli araçları bulup kurtarın. İşinize yarayabilecek bedava araçlara sahip oluyorsunuz. (Araç kurtarma görevlerinden bahsetmiyorum yanlış anlaşılmasın.)

3 Beğeni

Tamamdır hocam. Teşekkürler.

ek daha söyleyim bazı gizli araçları gözetleme kulesi sayesinde açılmıyor örn michian da drumnod ısland da PacifiP16 var gözetleme kulesi oraya yetişmiyor birde alaskadaki pedro körfezi haritasında ANKMk38 var(Haritayı açtığında objects bölümünde trucks ve treilers yazar pacifig p16 ile ank38 orada görünmycektir senin gidip bulman lazım bulmak istersende maprunnerdan akabilirsin) takıldığında bulmak istediğin araçlar haritada çıkmazssa(Objects bölümünün truck ve treilrs bölümünde) eğer maprunner sitesinden bakabilirsin

2 Beğeni

Sağ olun hocam. Ben tüm gözetleme kulelerini açtım. Görünmeyen garajı da açtım. Smithville haritasına geçtim. Gizlenmiş araçları buldum. Yalnız bir sorum var: Görevde başarısız olursam aynı görevi tekrarlama şansım var mı?

1 Beğeni