SnowRunner | Off-road Simülasyonu [Ana Konu]

Sen urska revira girmeden kola peninsulanın o soğuk ayazını yemen lazımdı

Saçma evet. Umarım yeni oyunda tekrarlanmaz bu hatalar. Snowrunner’dan ümidi kestik.

selamlar alt resimdeki görevde uyarıyı fark etmeyip araç değiştirdim şimdi de olmuyor nasıl tekrar yaparım?

1 Beğeni

o zamanlayıcıyı başlattığınız yere gidin tekrar aktif edin olur

1 Beğeni

teşekkürler yani ilk açtığım yere tekrar gidersem olacak sanırım? umarım doğru anladım :upside_down_face:

aynen öyle kral

1 Beğeni

kral başka araçla gittim yine olmadı ya :sleeping:

olmuyorsa salın zamanınıza değmez

hata verme yok da önceki araçla gidip başlatmıştım zaten ama aptallık edip kuralları okumadım benzin bitti başka araca geçince onunla gitsem de görev bitmiyor birde ilk gittğim yere gidip dediğini yapayım olmazsa salla gitsin aynen

Contestlerin “başarısız” olma durumunda tekrar edilememesi ile ilgili bir ayarı vardı sanırım. Tabii kurulu oyunda değiştirilemiyor ama muhtemelen sizde o ayar kapalı durumda.

xbox tarafında böyle bir sorunla karşılaşmadım demekki pc tarafında böyle bir anormallik var

Şurada “Contest availability rules” var ya işte o ayar. Normal ya da Hard mode’da nasıl geliyor bilemiyorum tabii.

new game+ modu aynı hard mod gibi eğerki hard mode veya new game+ olarak başlatmadıysanız oyunu normal new game de böyle bir hata olmaz (ya normal new game savesi açıcak yada new game+ ayarlarını değiştirecek)

bana mı dedin? öyleyse bilemedim ne yaptıysam olmadı göreve ilk araçla başlayıp açtım ama benzin bitti kuralı okumadan başka araca geçtik sonra mıçtık neyse

ne yaptın aradan 3 gün geçti zamanlayıcılı görevi yapabildin mi yoksa saldın mı kral

Bana dediysen araya bayram girdi henüz oyuna giremedim olmayacak sanırım yerlere başka araçla gittim tepki yok :roll_eyes:

3 yıl oldu be 3 yıllll

2 Beğeni

Vay be, dün gibi hatırlıyorum. Ne heyecanlıydık.

Mastadon dlcsi gelecekmiş bakalım maz 7310un tipini bozacaklarmı?

dile kolay bir yıl değil tam 36 ay 156 hafta 1095 gün