SnowRunner | Off-road Simülasyonu [Ana Konu]

Aslında çok güzel Avrupa kamyonları da var da oyunun geçtiği ülkelerde sırıtıyor.

1 Beğeni

@fsmemoli Hocam gel buradan konuşalım. Ekran görüntüleri konusuna en çok ekran görüntüsü atanlardan biri bendim son zamanlarda. :smiley:

Ben oyunu İngilizce oynuyorum ama garajda Space tuşuna bastıysanız kamyonu “storage” bölümüne atar. Garajda solda 4 seçenek var ya, oradan 2.'sine girdiğinizde görebilmeniz lazım kamyonu.

ya sorma görüyorum resimlerini biraz konuşulsa ne olacak sanki resmi daire konu ki farklı bir şey de konuşulmuyor konuda :roll_eyes: neyse böyle garip insanlar hep var forumlarda. kamyon şöyle oldu ama sen deyince çözdüm alt ilk resimde kamyon varken ok ile görünen yere tıklayınca garajdan çıkınca kamyon yerine 2 ci resimdeki geldi o nereden çıktı çözemedim ama depoda varmış demek ki :smile: neyse sarı jip ile tekrar garaja gidip kamyonu seçip dağıtı tıklayınca kamyon geldi jip gitti sanırım illa biri depoya gidiyor?

bu arada römorku buup taktık da ne işe yarar bilmiyorum garaja götürüyorum :rofl:

Q ve E tuşları ile garajdaki boş slotlara kaydırabilirsiniz hocam. Bir garaj 5 mi 6 mı ne araç alıyor.

2 Beğeni

aynen o olayı çözdük de ben para hilesi yapıp araç mağazasından bir kaç araç aldım fakat görünmüyor hem satın alı deneyip aldım hem de satın al ve garaja taşıyı seçip denedim ama araçlar yine yok acaba level 5 ondan mı görünmüyor? öyleyse de satın alıma izin vermesi gerekmez mi diyorum kendi kendime :roll_eyes: bir de şunu merak ettim ben kara nehir haritasındayım buradaki görevler bitince mi diğer haritalara geçiş olacak yoksa benim mi geçmem gerek?

Öncelikle hile ile aldığınız araç konusuna bir şey diyemeyeceğim. Ben ilk para hilesi yaptığımda zaten her aracı alabilir haldeydim. Size de ne yalan söyleyeyim çok tavsiye etmem. :slight_smile:
Görevlerin bitmesine gerek yok isterseniz en son haritalara bile gidebilirsiniz ama gelişe gelişe, keşfede keşfede, görev yapa yapa gitmek bence daha güzel.

3 Beğeni

Epic GeForce NOW’da hata verdiği için kaç gündür oyuna giremiyorum. :smiley: Lanet olsun illa para verdirecekler. 10 dk oynayacağım diye 40 GB indiremem.

tamam buldum depodaymış ben fark etmemişim hile sadece para zaten başka bir şey değil ki mecbur yaptım çünkü bazı görevler mevcut araçlarla çok zor bitmesi :roll_eyes: anladım zaten ilk haritada görevleri bitirmeden bırakman teşekkürler :+1:

Epic o konuda berbat fs22 almıştım bazen zor açılıyordu bıktırdı bırakıp steame geçtim oyun ucuz ama sorunlu

Snowrunner ilk olarak sadece Epic Games’te çıktı. Mecburen almak zorunda kaldık. Tekrar Steam’den almaya değecek bir oyun da değil, çok pahalı.

1 Beğeni

ben steamden aldım mod.io ya girdiğimde oyundan mod browsere yani 234 mods found yazıyor altta bu ilk epice çıkışı ile ilgili sanırım

İlk olarak Epic’te çıktığı için mod.io servisini tercih ettiler. O bile sorunlu. Steam gibi her şeyiyle kendi kendine yeten bir platform varken nelerle uğraşıyoruz.

Uzunca bir süre direndim almamak için ama Steam’a gelmedi. Şimdi de tüm DLC’leri almışken bir daha Steam’dan almam.
:smiley:

2 Beğeni

Yeni oyun yine mod.io desteğiyle çıkacak. :smiley: Konsollara aktarmanın en kolay yolu maalesef :confused: aslına bakarsanız Steam’den daha çok seviyorum çünkü oyuna ayrı olan sayfaları daha rahat sadece SnowRunner her anlamda her şeyiyle çok sorun çıkarttı.

1 Beğeni

eniyisini yaparsın zaten steamden almaya değmez birde bütün dlcleride almışken steamdeki o paraya vereceğine steamden daha başka oyun alırsın

1 Beğeni

Deme ya… İşte bu çok kötü bir haber. Sadece konsol için mod.io kullanılabilirdi.

Baştan hiç almamış olsaydım olurdu. Her şeyi Steam’da toplamaya çalışıyorum.
Gerçi şu var Epic’den de bir şikayetim yok. Gerek Snowrunner olsun gerek Borderlands 3 olsun gerekse diğer oyunlar olsun hiç sıkıntı yaşamadım. Benim isteğim hepsi bir yerde dursun, oynama sürelerim falan tek yerde gözüksündü.

1. sezon haritası dümdüz ova, neden zor deniyor ki. :smiley: Doğru düzgün çamur bile göremedim henüz. Tarlalara dalıp geçiyom. (Spintires’tan sonra oyuncak araba sürüyormuş gibi hissettim. Araçlar tüy gibi hafif.)

sezon 8 ile gelen sıfır traktörlerle tarla görevlerini yaptın mı

Hocam bu devirde artık kimse manuel mod kurmak için hiç boşuna uğraşmaz gibi düşünüyorum. Mod.io bence iyi bir şey