SnowRunner | Off-road Simülasyonu [Ana Konu]

Steamde şuan indirim var. Hatta indirimsiz hali bile daha ucuz.

Standart sürüm fiyatı steam ile aynı. DLC lerde de hemen hemen aynı.
Epic Games Store’da Anniversary Edition fiyatında bir hata olmuş olmasın.

Bu anniversary edition ile normalin ne farkı var ? Normal year 2 pass 140 TL anniversary ise 850 tl

year pass 2 de sadece 2.pass varr anniversary editionda hem ana oyun hemde sezon 1 ve 2 var

year pass 3 için heyecanlımısın kral :d

evet ne kadar heyecanlı olduğumu 2023 yılında göstereceğim. :melting_face:

Valla Steam’da Sezon 3 290 lira cazip ama benim oyun Epic’de. Tüm seriyi Steam’dan alırsam da 500 liraya geliyor. Fizikleri bu kadar kötüyken de alamam kimse kusura bakmasın. :smiley:

2 Beğeni

Ben de çok düşündüm Steam’den tekrar almayı ama gerçekten değmez bu oyun için. Gelen zamdan sonra Snowrunner defterini kapattım artık. İkinci oyuna artık.

1 Beğeni

Aynı şekilde. Aslında istiyorum tüm oyuna sahip olmayı, haritalar güzel kamyonlar güzel falan ama öte yandan da bu fiziklerle beni kanser eden oyuna 500 lira çok geliyor. Hiç bir oyuna bugüne kadar 500 lira vermedim ben. :smiley:

2 Beğeni

her biriniz 1000 tl(100 kişi toplayın) versin size özel oyun yapam :smiley:

2 Beğeni

Benden bi binlik çalışır. Spintires motoru ile Snowrunner istiyorum. :smiley:

Çalışıyor olsam fazlasını verirdim. :smiley:

Sezon 3 Epic’de de 290 TL imiş. Benim gördüğüm 1100 lira tüm sezonlarmış. :smiley:
Neyse çok yavaş sürünce fizikleri sırıtmamaya başladı. Ben de öyle yaparak eğleniyorum şimdilik. İşin garibi daha Michigan’dan çıkamadım, Black River’dan yeni çıkıyorum sezon 3 bölümlerini düşünüyorum. :smiley:

Bu arada New Game + ayarları sonradan değişiyor mu?

Teklifiniz için çok teşekkür ederim. Ben genelde tek başıma kendi halimde takılıyorum bazen girip 10 dakika oynayıp çıkıyorum belli olmuyor.
Müsait bir zamanda bir organizasyon yapabiliriz ama.

1 Beğeni

New Game + ayarlarını değiştirmeyi başardım. Gece gündüz döngüsünü açarken hasar onarımındaki ve yakıttaki ücreti kaldırdım. İkide bir asfalttan gelen lastik hasarı için kozmetik tamire 2500 bayılmaktan sıkılmıştım. Keyif almak için oynuyorum stres olmak için değil. :smiley:

Merhabalar arkadaşımla beraber oyuna coop olarak giriyoruz ancak o araç kullandığında arabası çok yavaş ilerliyor göstergelerde ikimizin de hızı aynı olmasına rağmen o yavaş kalıyor bu sorunu yaşayan veya çözümünü bilen var mı oyunu gamepassten oynuyoruz silip tekrar yüklemeyi denedik

Sadece fikir olarak yazıyorum, arkadaşınızın donanımı daha mı zayıf? Onun oyun hızı sizinkinden düşük kaldığı için böyle bir durum ortaya çıkıyor olabilir.
Zamanında Juiced 2 Hot Import Nights isimli bir oyunda benzerini yaşamıştım. Oyun 30 FPS limitiyle geliyordu ve ben Hex Editor tarzı bir programla oyunu 60 FPS çalışmaya zorlamıştım. Oyun akıyordu ama benim arabam yapay zeka arabalarıyla yarışamayacak kadar yavaş kalıyordu.
Arkadaşınızın oyunu da atıyorum sizinkinden farklı FPS’de çalıştığı için hızlarınız arasında böyle bir fark oluşuyor olabilir.

donanım farkımız var ancak onun coop harici girdiğindede aynı sorun oluyor yani coopla bir alakası yok gibi ama dediğiniz mantıklı ben kendi oyunu 30 fpse sınırlasam olur mu aceba?

Yani onun bilgisayarı oyunu sizinki kadar iyi işleyemediği için kadranda hız aynı gözükse de esas seyir farklı ilerleyebilir. Snowrunner zaten fizikleri biraz tuhaf bir oyun, muhtemelen simülasyon hızından da etkleniyordur.
Bir deneyin en azından belki çözüm olur.

sevdiklerinizle mutlu huzurlu yıllar diliyorum mutlu yıllar herkese

Mutlu yıllar hocam.