SnowRunner | Off-road Simülasyonu [Ana Konu]

Bu hafta ne paylaşılacak merakla bekliyorum. Yine de My Truck Game kadar olamaz sonuçta orada dünyanın en iyi fizikleri var sdfdsfdsfsdffsdgdfg

1 Beğeni

Çika bliat

9 Beğeni

Uyumu Focus blog paylaş video paylaş aloooo alooooo 10 Mart’tayız lan hadi :smiley:

1 Beğeni

discord üzerinde yeni bir görüntü attılar

bu oyunun corona virüsü yüzünden ertelenmesini hiç istemem ha :smiley:

4 Beğeni

yav yeter yeter kokpit görüntüleri de olsa tamam diyecem boşa bu resimler

focus forumunda bir sürü gerçek araç fotoğrafı paylaşılıyor ateşle oynuyorlar

3 Beğeni

rengimiz belli olsun

4 Beğeni

Rus VK sayfasından birçak onaylanmış bilgi(Focus forumunda da yazmışlardı);

• Oyunda çekici, kamyon ve dorseleri satın alabiliyorsunuz.
  • Garaj kapasitesi sınırsızmış.
  • Bir haritada aynı anda 20 araç bulunabilirmiş. Sınırlandırılmış.
  • Ana garajınızdaki araçlara erişim için haritalardaki bazı yerler(araç garajı falan işte) kullanılacakmış.
  • Dün paylaşılan Western Star 6900 TwinSteer aracı da 16.2 metreymiş.

lan focus bişeyler paylaş artık yeter

– Epic Games Store’da istek listesine ekleme özelliği geldi. Ben de SnowRunner’ı ekledim artık key beklicez.

5 Beğeni

Yeni bilgiler!

• Oyunda serbest kamera ya da fotoğraf modu yok.
  • Dorseleri yükseltemiyoruz ya da yeni bir şey takamıyoruz. Sadece farklı modeller var. Modla eski oyunda gelen şeyleri sıralanmış oluyor.

Serbest kamera ve fotoğraf modu ileride gelmeli :slight_smile: Bu hafta hala yeni bir blog yazısı paylaşılmadı. Yarın son gelirse güzel olur.

3 Beğeni

Şafak 47

5 Beğeni

harita güzel beya vallah baya canlanmış rusya böylemiydi hiç :smiley:

son gelen bilgilerle video

https://www.simulasyonturk.com/snowrunner-icin-taymyr-haritasindan-tanitim-videosu-ve-yeni-bilgiler/

1 Beğeni

oynanış videosu paylaşılmış önizleme olarak sonra özele çekmişler izleyen izlemiş

stirmygnat ve TheDeestroyer isimli kullanıcılar ekran görüntüleri almış

o kokpit dehşet durmuyor mu? yağmuru da net olarak gördük :smiley:

11 Beğeni

Sol kısımda hız göstergesi vardı değiştirilmiş ya da isteğe bağlı olarak açılıyor. Böyle daha minimal olmuş. Görev çeşitliliği ve contest denilen yarışmalar dikkat çekiyor. Yağmur sıradan bir efekt olacak ama bu saatten sonra böyle bir atmosferde hoş durur.
Dorseler, kasalar, modifiyelerde çeşitlilik tamamen yeni oyun diyebileceğimiz kadar çok. Kokpit görüntüsü bu araçta bile kaliteliyse diğerlerinde artık hiç şüphem yok. Kamyon kurtarılan sahnede dışarıdan net olarak araç kokpitini net şekilde görüyoruz. Vinçlerle konteynerler vs. çeşitli yükleri kaldırıyoruz. Araç çekme de var. Hep eksikliği hissedilen özellikler eklenmiş.

Bu oyun alınır. Zaten bu tarz oyunlara yılda kaç para veriyorsunuz ki SnowRunner fazla gelecek? Video yayınlandığında daha farklı sahneler görebiliriz hatta birkaç ekran görüntüsü daha gördüm ama o sahneleri daha önce izlemiştik. Ulan harbi baştan sona dolu olan bir oyun inşa etmişler.
Spintires, MudRunner bu saatten sonra yalan onları unutturacak, sürekli aynı oyun yaygarasına sebep olacak her şeyi ortadan kaldırıyorlar.

Hem Saber hem de Focus’a helal olsun.

6 Beğeni

Türkçe yama lazım olacak. :grinning:
MudRunner’i az biraz anlıyorduk pek dil gerektirmiyordu SnowRunner’da ise açıklamalı görevler falan fazla detaylar var. Fotolara bakılırsa MudRunner’dan çok öte oyun olacak.

1 Beğeni

Vay be, çok iyi gözüküyor. Hakkını vermişler. Zamanında o olsa bu olsa, keşke şöyle de olsa dediklerimiz yer alıyor, beklenen simülasyon oyununa kavuşuyoruz :heart_eyes:

4 Beğeni

Parasını kuruşuna kadar hak edecek oyun olacak. Nisan sonuna kadar beklemek koyuyor sadece.

2 Beğeni

gizlenen videoyu yüklemişler başka bir yere

Diğer araçların Interior görüntüleri var. Çok iyi duruyor ama gerçekten iyi. Köprü inşaatları baya iyi hazırlanmış gereken malzemeleri parça parça götürüyoruz. Sonra da köprü inşa ediliyor. Kayaların düştüğü bir yerde temizleyip yol açıyoruz.

SnowRunner haberleri için yeni bölüm bu video hafta başı yayınlandığında çekilecek.

14 Beğeni

video yayınlandı

haberi yazıcaz sonra da yeni bölüm çekeriz

6 Beğeni

Artık çıksın dediğimiz SnowRunner için oynanış özelliklerini gösteren kapsamlı bir tanıtım videosu yayımlandı. Fizikler, iş sözleşmeleri çeşitliliği, devasa haritalar, multiplayer özelliği ve daha fazlasını bu videodan izleyebiliyorsunuz.

https://www.simulasyonturk.com/snowrunnerin-genel-oynanis-ozellikleri-tanitildi-mutlaka-izlemelisiniz-video/

9 Beğeni