SnowRunner | Off-road Simülasyonu [Ana Konu]

SnowRunner Haberleri için bugün yeni bölüm çekiyoruz. PAZAR GÜNÜ YAYINLANACAK. Cuma günü sadece topluluk güncellemesi paylaşıldı. Önümüzdeki hafta artık vurucu şeyler gelsin :smiley: Ayrıca beta programı yapılacakmış. Bence Mart sonu ile Nisan başında olur. Ondan sonra zaten bize gelecek vs. bakalım :slight_smile:

1 Beğeni

Uzak gelecekte SnowRunner’ın Steam’a gelme ihtimali var mı? RDR2 taktiği uygulandığını düşünüyorum Epic ve konsollarda yeterince sattıktan sonra Steam’a çıkarabilirler gibime geliyor. :thinking:

bu anlaşmalar belli süreyle yapılıyor 2021de steame gelebilir herkes daha fazla kazanmak istiyor eklenen modlama paylaşım sistemi herhangi bir platforma bağlı değil direkt bağımsız dışarıdan çalışıyor gog.comda bile olur :smiley: ama bizim için önemi yok aynı fiyatlarda olacak oyunlar tek hesabımda olsun takıntısı snowrunner için geçerli olmamalı :smiley:

1 Beğeni

SnowRunner’da motor, şanzıman, süspansiyon ve lastikler değiştirilebilecek! https://www.simulasyonturk.com/snowrunnerda-motor-sanziman-suspansiyon-ve-lastikler-degistirilebilecek/

3 Beğeni

Tahmin etmiştim. Zaten Epic’ten almak daha uygun çünkü kupon sayesinde bayağı indirimle alabileceğiz Steam’a gelse bile %20 civarı indirim görür en fazla.

Gel de alma şimdi…

3 Beğeni

Steam ne zaman gelir bu oyun.

yukarıdaki cevapları okursan öğrenirsin

Sağol Steam gelmesi daha iyi olur bence epic games kötülemek icin demedim.

SnowRunner modları nerede ve nasıl paylaşılacak? [PC-PS4-XBOXONE] https://www.simulasyonturk.com/snowrunner-modlari-nerede-ve-nasil-paylasilacak-pc-ps4-xboxone/

Sadece SnowRunner için anlatacaktım ancak orada olan tüm oyunlara yer verdim. Bence bir göz atın çünkü yakında çıkacak Bannerlord da burada yer alıyor.

1 Beğeni

ya hummer nedir? daha iyileri var buna kim biner sdfsdfsdf

ingiliz askeri aracı değil miydi bu?

çıksa da oynasak az kaldı

5 Beğeni

Kamaz Ural vs olmayacak mı?

olacak onları da gösterdiler ya da bir kısmı daha paylaşılmadı zaten haftada iki kere paylaşıyorlar artık çünkü gün kalmadı araç çok :smiley:
ama lisanslılara odaklanıyorlar zaten onlar daha iyi olmuş oyun değişik yeni dursun diye odun bile göstermiyorlar sdfsfsf

1 Beğeni

Hummer’lara binenlerden biri benim, favori ciplerimden biridir tank gibidir. Öyle tekere taş değdi diye yan yatıp devrilmez yolda kalanları da kurtarır vs kısaca sizi hiç üzmez :grinning:

American Wilds paketine sahip olmadığım için MudRunner’da modlarla oynamak zorunda kalıyordum SnowRunner’a entegre halde gelecek olması çok iyi. Sonuçta bu oyun sadece Rusya’da geçmiyor hep rus araçların olması sıkar. :slightly_smiling_face:

1 Beğeni

Harita modlamasında şimdiye kadar en ilginç olaylar köprü inşaatı, tamiri, tekneli şeyler vs. olmuştu. Yeni oyunda odunculuk dışında odaklanılması gereken bir sürü şey olacak. Bu adamlar bir sürü yük ekledi. Belli başlı yüklerin çıktığı endüstri odaklı haritalar popüler olacak. Mesela CAT maden kamyonunda tam olarak ne yükleniyor henüz göremedik. Taş maş kum olayları yapılıyordu.

Baya baya kamyonculuk ve offroad mevzusunun her alanında iyileşmiş bir oyun geliyor. :smiley:

4 Beğeni

Kamaz Ural vs lisanslı mı peki?

4 Beğeni

Voron Grad aslında Ural Next deniliyor da işte biraz değiştirmişler hadi eski modelleri salla da yeni araçların liasnsını alamamaları tamamen Rus kaynaklı bir olay :smiley:

3 Beğeni

Of of of muhteşem

1 Beğeni