SnowRunner | Off-road Simülasyonu [Ana Konu]

.pak dosyalarını açtım ancak hala çeviri metinlerin bir arada olduğu dosyayı bulamadım çeşitli def dosyalarında elbette araç bilgileri her şeyle ilgili metin var ama bunlar çeviri dosyası değil. Oyun kendi içinde özel bir sistem ile yapıyor.
Şu anlık çeviri olayı iptal. Çıkıştan sonra bu dil yamalarıyla ilgili adım atılır başkaları bir şey yaparsa ona göre ilerleriz.

4 Beğeni

@gampue @HasanOfke @SuvariGame_Furkan

Snowrunner mod desteği olacakmı

Olacak mod desteği diye biliyorum

Bu sızıntı olayı haksızlık olsa da basına uygulanan ambargo sayesinde şu an 47 saat oynamış olduk. Ve oyunu iyice oynadık. Pazartesinden Salıya geçerken ambargo bitecek ve oyun çıkacak. Biz de ilk videoyu paylaşacağız.
Bu hafta genellikle SnowRunner haberleri, içerikleri olacak. Diğer oyunlarla sonra ilgileniriz.

Çok ama çok bekledik ve geldiğinde de deli gibi oynadık.

6 Beğeni

Abi şimdiden sen 50 saati bulduysan :joy:
Ayrı bı konu açsak multiplayer oyuncularının birbirleriyle ekip kurup oynaması için

Öyle bir konu var zaten

2 Beğeni

O saatlerde oyunu oynuyor olacağız :smiley:
2-3 saat önce ambargo kalksa iyiydi oyunu indirirken falan izlerdik.

1 Beğeni

Allahtan ambargo var dendi millet çatır çatır yayınını yapıyor ne anladım ki ben bu işten

2 Beğeni

O değil direksiyon satılık mı aS:Das

Mudrunner’a 70 Tl verip toplam 7 saat oynamışım bu oyun üzmez umarım. Sistem gereksinimleri açılandı mı ?

Evet bulabilirsin çok rahat sistem gereksinimlerini

56 saati geçtik :smiley: Çeşitli bir takım fantastik maceralar var. Neler neler anlatılmaz yaşanır. Her şey bu kadar mı iyiye gider ve güzelleştirilir. HAYVAN GİBİ OYNADIK İŞTE :d ve devam edicez sfsdfsdfsdfdsfsd

9 Beğeni

çekiliş yapıyorlar

3 Beğeni

bu gece oynuyoz mu şimdi heyecanlandım baya ya bugün sabahlayacağız sanırım

Bu gece yarısından sonra saat 1.00’de çıkacak. Yani 28 Nisan Salı gününü ilk saati çıkıyor. O sırada ambargo kalkıyor ve biz de ilk videoyu paylaşıyoruz. Ayrıca Twitch & YouTube ortak canlı yayını planladım. Emre ile beraber multiplayer oynayacağız.
Ardından böyle devam edecek.

8 Beğeni

abi heyecanla bekliyoruz yayını

6.5 gb güncelleme geldi demiştin ya hasan reis ben oraya takıldım , acaba yenilik mi geldi yoksa hata mı giderildi diye. Ambargo olduğundan dolayı bahsedemezsin ama akşam canlı yayında unutmazsan ayıktır reis bizi

düzeltmeler vs. multiplayer’a o güncellemden sonra girebildik bu akşam yine gelecek işte kararsızım videoyu şimdi mi çekeyim akşamı mı bekliyim şu an çeksem bir şey kaybedilmez

bize notları vermediler ama bilinen sorunları yazmışlardı onlardan bazıları çözüldü işte daha var ya ufak tefek şeyler onlar bugün güncelleme ile çzülür oyun deneyimini etkileyen bir olay yok patır kütür oynanıyor ben böyle oyun görmedim son zamanlarda :smiley: hep çöpleri oynadığımız için sdfsdfs

5 Beğeni