SnowRunner | Off-road Simülasyonu [Ana Konu]

Sonunda geliyor iki gözümün çiçeği :smile: Pazartesi gecesi türkiye saati ile saat 03.00 gibi oyun açılacakmış . Şu anda satın alsak ön indirme yapıyor mu yoksa oyun açılınca mı indireceğiz

Kurulum dan sonra oldu,
steam çıkış, giriş yaptım
Düzeldi
Dediğin gibi anlık herhalde.
Şimdi sıkıntı yok.

@HasanOfke alttaki pc’
snowrunner maximum seviyede açarmı ?

DA-V4/R5 1600/Wraith Max Soğutucu

• Seagate 3.5" 1TB Barracuda Sata 3.0 7200Rpm 64MB 210Mb/s okuma Harddisk
  • MSI RX580 Armor OC 8GB GDDR5 256Bit AMD Radeon DX12 Ekran Kartı
  • TOSHIBA OCZ 480GB TR200 SATA3 2.5" SSD (555MB Okuma / 540MB Yazma)
  • MSI B450M PRO-M2 AMD B450 Soket AM4 DDR4 3466MHz (A-XMP OC MODE) VGA DVI HDMI Anakart
  • Thermaltake V200 600W 80Plus 3X Pure Plus RGB Fanlı Midtower Gaming Kasa
  • ADATA XPG GAMMIX D30 8GBX1 3000MHZ DDR4 SINGLE PC RAM
  • AMD Ryzen 5 1600 Soket AM4 3.2GHz 19MB Önbellek 65W 6 Çekirdek İşlemci - tray

1 Beğeni

Önerilen sistem gereksinimleri de 16 GB ram vardı
İşlemci olarakta daha yüksek bir işlemci istemekte

1 Beğeni

Şimdi 6.5 gb güncelleme geldi :smiley: abov abov

@By_felix minimum karışık oynarsın

3 Beğeni

minimummu olamaz 5bin lira verdim buna :rofl: :smiley:

O kadar verdin diye yıllarca her oyunu en iyi de oynayacak değilsin ya :joy:

2 Beğeni

Daha yaşına girmedi ama :grin::joy::rofl:

Spintires Mudrunner ile sistemi test et derim ki zaten sorunsuz oynatır full ayarlarda ben ekibin önceki oyundan daha farklı bir optimizasyonla çalıştığını zannetmiyorum her ne kadar güçlü bir oyun olsa da optimizasyonun da o derece güçlü olduğunu düşünüyorum bu oyunu yapan adamların en güzel farkı bu.

5 Beğeni

O grafikler o oyunda olduktan sonra zannetmem

1 Beğeni

.pak dosyalarını açtım ancak hala çeviri metinlerin bir arada olduğu dosyayı bulamadım çeşitli def dosyalarında elbette araç bilgileri her şeyle ilgili metin var ama bunlar çeviri dosyası değil. Oyun kendi içinde özel bir sistem ile yapıyor.
Şu anlık çeviri olayı iptal. Çıkıştan sonra bu dil yamalarıyla ilgili adım atılır başkaları bir şey yaparsa ona göre ilerleriz.

4 Beğeni

@gampue @HasanOfke @SuvariGame_Furkan

Snowrunner mod desteği olacakmı

Olacak mod desteği diye biliyorum

Bu sızıntı olayı haksızlık olsa da basına uygulanan ambargo sayesinde şu an 47 saat oynamış olduk. Ve oyunu iyice oynadık. Pazartesinden Salıya geçerken ambargo bitecek ve oyun çıkacak. Biz de ilk videoyu paylaşacağız.
Bu hafta genellikle SnowRunner haberleri, içerikleri olacak. Diğer oyunlarla sonra ilgileniriz.

Çok ama çok bekledik ve geldiğinde de deli gibi oynadık.

6 Beğeni

Abi şimdiden sen 50 saati bulduysan :joy:
Ayrı bı konu açsak multiplayer oyuncularının birbirleriyle ekip kurup oynaması için

Öyle bir konu var zaten

2 Beğeni

O saatlerde oyunu oynuyor olacağız :smiley:
2-3 saat önce ambargo kalksa iyiydi oyunu indirirken falan izlerdik.

1 Beğeni

Allahtan ambargo var dendi millet çatır çatır yayınını yapıyor ne anladım ki ben bu işten

2 Beğeni