SnowRunner | Off-road Simülasyonu [Ana Konu]

Bugün 5-6 gibi 10.0 betası başlayacak.
2 harita, 2,5 kamyon gelecek. 3. kamyonun kaplamaları henüz yapılmamış diye öyle yazdı geliştirici :smiley:

Kanada’da devasa Caterpillar maden kamyonu ile yeni görevler olacak.
Taymir, Alaska için de yeni görevler varmış. 2 yeni Trials olacakmış. Zaten bazı şeyler duyurulmuştu PTS başladıktan sonra tek bir konuda yazacağım.

Ben tekrar modlarla oynamaya başladım. Sarıyor :smiley:

Para hilesi yaptım çünkü para kalmadı modlar çok yiyor :slight_smile:

güncelleme çıktı

konusunu yarın hazırlayabilirim sabah sol elime :smiley: çay bardağı devrildi vdfsdf aciyürr

Geçmiş olsun :pray:

1 Beğeni

Geçmiş olsun abi

1 Beğeni

Reis geçmiş olsun tedavini ihmal etme daha çok ağrımasın, küçücük bir yanık bile boşverildiğinde su toplayabiliyor.

1 Beğeni

Beklenen oldu Western Star 49X, SnowRunner’a geldi. Ancak şu an mod dosyalarında var. Resmen duyurup çıkarmadılar. 10.0 beta güncellemesi ile aktif oldu.

görsel bana ait değil şu an oyuna da sokamıyorum zaten haftaya duyurulur

yine de ilk önce ATS’ye gelmiş oldu :slight_smile:

7 Beğeni

uzun aradan sonra tekrar snowrunner oynamak…
hem de muhteşem modllarla :slight_smile:

şu an betasında olduğum bir moddayım yakında çıkacak (ram 1500) :smiley:

ama şunu sallayayım başka araç sonuçta

o yüzden SNOWRUNNER!

yeni harita çok değişim ve güzel olmuş yine farklı şeyler denemişler

4 Beğeni

Yakıtı farma indirmem gerekiyor ama indirmeyi nasıl yapıyoruz acaba ?

yanlışın var oraya fuel götüreceksin bunu da yakıt istasyonundan paletli yük olarak alacaksın paletin üzerinde variller olacak :slight_smile: ondan sonra kamyondan boşaltabiliyorsun

canım çekti be tekrar gireyim

Hahahahahahahaha tamam sağol :smiley:

Dingil kaldırma özelliği geliyor anlaşılan? AWD göremedim umarım mağazadan seçilebilir olur yoksa işi zor. :slightly_smiling_face:

aktif süspansiyon farklı araçlara yayıldı tıklayıp süspansiyon yükseltebiliyorsun modlarda da kullanılıyor artık

bu tür özellikler gelmeye devam edecek

Burada tam anlayamadım her çıkan mod 1 kez mi ödül alabiliyor? varsayalım ki X mod çıktı ilk ay ödül derecesine girdi sonraki aylarda da indirilme sayısı yüksek olursa yine ödüller kazanabilir mi?

oyuna manuel vites ne zaman gelecek g29 var kullanasım bile gelmiyor

@Mehmet_Ali_Karakas Düz vites gibi özelliklerin zor olduğunu belirtmişlerdi ancak yapacaklarını biliyoruz şu an zamanı belli değil. Şu an direksiyon setlerindeki destek bile tam anlamıyla bitmedi. Düz vites kutularını okumuyor. Çalışmaya başladıklarında mutlaka duyururlar. Maalesef bu tarz yanları nedeniyle mis gibi oyuna herkes ön yargılı davranıyor.

@Rageon 1 kez alıyorlar ancak son açıklamalarına göre bunu biraz düzenleyeceklermiş çok kolay ve basit gibi görünüyordu.

F-MAX yakında SnowRunner’a gelebilir :slight_smile:

8 Beğeni

Fmax kesin gelmeliiiiiii

resmi mi mod mu

@Muhammet234 bizim modu aktaracaklar

Güncelleme için yeni beta sürümü henüz gelmedi. Yukon haritalarında özellikle ikincisinde epey sıkıntı ve eksiklikler var. Ben sadece keşfetmiştim görevleri yapmadım. O yüzden ana profilde ilerliyordum. Video olaylarına da tamamlanınca döneceğim gibi duruyor. Çünkü başka bir proje var. Onla beraber ilerleyecek.

1 Beğeni

Haritada keşfedilmeyi bekleyen bu arabayı keşfettim.Normalde araba keşfedince ekranda keşfettin vb şeyler çıkardı ama bu arabayı bulduğumda böyle bir şey çıkmadı ve arabayı da kullanamıyorum sanki benim değilmiş gibi.

1 Beğeni

yalnız o kurtarma görevi olabilir diye hatırlıyorum önce gidip tasks olarak alman lazım