ATS | The NEXT Western Star 49X [Ana Konu]

hangi şehirlerde garajı vardı

oxnard da var bi tane diğerlerini hatırlayamadım şuan bide lewistonda var

Oxnard ve Lewiston şehirlerinde Bayii, Portland’da ise fabrikası bulunmaktadır.

Lewiston’daki bayii de servis yok. Bir şey olduğunda sanayiden Oscar ustaya ulaşacağız :smiley:

1 Beğeni

Stockton da var

Western Star 49X, SnowRunner için yakında çıkacak. Şu an 10.0 beta güncellemesinin içinde var. Bedava verecekleri ortada ancak 2. DLC olan Kanada Yukon ile bir ilgisi yok. Hatta kaya, taş parçaları yükü de geliyor.
Oyundaki en güçlü araçlardan biri olarak hazırlanmış. Küçük bir güncelleme ile tanıtıp verecekler. Tabii aracın bu kadar çok tanınmasında SCS’in katkısı çok büyük. Eğer ilk SnowRunner’a gelseydi bu kadar önemli hala gelmezdi.

SnowRunner’da çok kullanacağım bir araç olacağını baştan belirteyim. :slight_smile:

5 Beğeni

Western star duyurulmadan önce Selçuk abi yayında ats ye 2 çekici gelecek demişti. 1.si Western star oldu, şimdi 1 çekici daha var o da freightliner olur herhalde değil mi?

2 Beğeni

Büyük ihtimalle öyle ama sen yinede @can20 ye sor bu işin üstadı o :slight_smile:

2 Beğeni
1 Beğeni

Tırın sesi çıkmıyor gibi ya da video için sesi kısmışlar

American truck ve euro truck simülatörün ikisinide aldım.

Arkadaşlar bu araç için hangi dlc ler gerekli ve hangi şehirlerde galerisi var?

Beyler bu cekıcıyle ne iş yapılır ormancılık vs yapamam. Daha yeni aldım oyunu. Dorse almam lazım oda lvl lazım.

Araç ile DLC’nin hiçbir alakası yok. Hiçbir DLC gerekmiyor. Galerisi Oxnard ( California ) ve Lewiston ( Idaho ) 'da bulunabilir.

Beyler detroit şansımazla eaton şansımını neden farklı bu araçın orjinal şansımanı hangisi bide eaton takınca manevra engellebili arazi vs artıyor diğer detroit takınca daha cok normal yük için oluyor hangisi kullanıyor orjinal şansımanda.

Ama şöyle ben şuan seviyem beş şuan üç şansıman var biri deotroit diğerleri dediğin gibi ağır nakliye için. 13 ve 12 vites aralığı var tavsiyen ne senin ağır nakliye kullanıcam ozaman sen diyorsun ki eaton kullan sağol. Çünkü diğer detroit şansıman 12 normal yük için. earton ağır nakliye için. Motorla şansımanı cimmunis yaptım 6x4 şasi ve 320 galon.

1 Beğeni

Western Star’ın alt aynalarına sinyal işaretleri eklemişler sinyal verirken yanıyorlar çok hoşuma gitti

21 Beğeni

Demekki ileride daha iyi şeyler gelecek. Güzel ilk defa bi cekicide böyle bi olay oldu mesela şerit takip sistemi veya başka bişey gelse iyi olur. Gelir herhalde ileride.

Sonradan eklenmiş :+1: