ATS | The NEXT Western Star 49X [Ana Konu]

ATS konvoyu olucaksa bence en mantıklısı hafta sonudur cumartesi gece yada pazar herhangi bi saat en iyisi

Summary

bir daha girmemek üzere kapattım tşk

4 Beğeni

Western Star şu an gözüme böyle geliyo5a576510ae78491fac66c364

3 Beğeni

Buna uygun bir sayfa açmıştım;) önümüzdeki hafta yapalım diye belirtmiştim, sen düzenle istersen o konuyu

Dünkü canlı yayında Oscar Lee her şeyi gayet açık, tam bir şekilde anlattı. Anlattıklarını kısaca özetlersek bu çekici olayına şöyle bakmak gerekiyor:

:white_check_mark: Ocak ayında çağrıldılar, sürecin sonlarına kadar detaylı materyallere ulaşamadılar ve aldıkları malzeme sınırlıydı, sadece prototipe erişebiliyorlar, çekici çok büyük bir gizlilik içinde ve çok küçük bir ekip tarafından yapıldı, aynı zamanda dünya çapında bir salgın işlerini engelliyordu; en basitinden aracın kendi seslerini kaydedemediler.

:white_check_mark: Ayrıca bu işbirliğinin, ilerde çok daha farklı kapılar açabileceğine inanıyorlar. Mesela Daimler Trucks’ın Freightliner Cascadia’dan da öte bir Aynasız Mercedes’i var. Bu olayı diğer bütün çekici firmalarına yayabilirsiniz.

12 Beğeni

Demek ki çağrılmasalar bu çekiciyi kim bilir ne zaman oynardık ve bir de dünyada salgın varken
Olayların özünü anlamadan yorum yapanlar için güzel bir cevap olmuş bu
Bu her iki oyunda ve herşey için geçerli bu :slight_smile:

3 Beğeni

Bunun hakkı bu kadar bu şaseye en büyük motoru koymaz kimse herhalde.

11 Beğeni

hangi şehirlerde garajı vardı

oxnard da var bi tane diğerlerini hatırlayamadım şuan bide lewistonda var

Oxnard ve Lewiston şehirlerinde Bayii, Portland’da ise fabrikası bulunmaktadır.

Lewiston’daki bayii de servis yok. Bir şey olduğunda sanayiden Oscar ustaya ulaşacağız :smiley:

1 Beğeni

Stockton da var

Western Star 49X, SnowRunner için yakında çıkacak. Şu an 10.0 beta güncellemesinin içinde var. Bedava verecekleri ortada ancak 2. DLC olan Kanada Yukon ile bir ilgisi yok. Hatta kaya, taş parçaları yükü de geliyor.
Oyundaki en güçlü araçlardan biri olarak hazırlanmış. Küçük bir güncelleme ile tanıtıp verecekler. Tabii aracın bu kadar çok tanınmasında SCS’in katkısı çok büyük. Eğer ilk SnowRunner’a gelseydi bu kadar önemli hala gelmezdi.

SnowRunner’da çok kullanacağım bir araç olacağını baştan belirteyim. :slight_smile:

5 Beğeni

Western star duyurulmadan önce Selçuk abi yayında ats ye 2 çekici gelecek demişti. 1.si Western star oldu, şimdi 1 çekici daha var o da freightliner olur herhalde değil mi?

2 Beğeni

Büyük ihtimalle öyle ama sen yinede @can20 ye sor bu işin üstadı o :slight_smile:

2 Beğeni
1 Beğeni

Tırın sesi çıkmıyor gibi ya da video için sesi kısmışlar

American truck ve euro truck simülatörün ikisinide aldım.

Arkadaşlar bu araç için hangi dlc ler gerekli ve hangi şehirlerde galerisi var?

Beyler bu cekıcıyle ne iş yapılır ormancılık vs yapamam. Daha yeni aldım oyunu. Dorse almam lazım oda lvl lazım.