ATS | The NEXT Western Star 49X [Ana Konu]

Scs’den sürpriz…
Cruising Idaho Event’de Leopard Tracks veya Bareback Blanket paint jobslarından sadece biri veriliyordu.
Western Star 49X’de diğeri olmasa bile kullanabiliyorsunuz.(Ben de Leopard Tracks normalde yok.)

Bareback Blanket

Leopard Tracks

5 Beğeni

Bareback Blanket bende de yoktu yeni farkettim. Bilgilendirme için teşekkürler :pray:

Araç bu kabinle gelse idi çok farklı yorumlar yapılırdı :slight_smile:

14 Beğeni

bu araçla anca orman kereste ıvır zıvır, ufak iş makinaları acık dorse yükler akaryakıt vb. yoksa birisi paylamıs SS sayfasında öyle ağır nakliyat ne bilim ufacık ve kısa şase ile olur mu bilmiyorum…

1 Beğeni

Zaten pek uzun yol aracı değil.Başka modelleri var markanın uzun yol için.Onları getirirler umarım.

2021 i beklicez bunun için artık

3 Beğeni

Sadece bunlarda değil daha önce sahip olduğum ve steam envanterinden sattığım diğer boyamalarda gözüküyor. Ya bir sorun oldu yada SCS güzel bir jest yaptı Western Star için. :shushing_face: :wink:

saat 8 sen beri yaklaşık 8500 km yol gittim, izlenimlerim:
1-Lonestar benzeri, kullandıkça alışıyorsunuz.

2-sol taraftaki krom ayna kenarlıkları ve aracın önündeki sarı ledler efsane olmuş.

3-200 galon yüzünden Trucksbook oyuncuları 2000 km de bir mola verecekler, ayrıca retarder olmadığından Truksbooktaki akadaşlar sakın bu araçla 128 e sabitlemeyin, yüzde yüz YANACAK yükünüz.

4-konsoldan noise lastik ayarını 1.0 dan 1.5 veya 2 ye çıkarıp biraz da motor sesleriyle oynayarak, akustik ve güzel bir hava yakalanabiliyor, en azından ben başardım ve rahatsız değilim.

11 Beğeni

Dayımlar (Daimler) Trucks :smiley: :joy: gururla sunar…

Siz mi ???
Siz, bunları kullanmak için SCS Software’ı bekleyeceksiniz… :laughing:

9 Beğeni

Böyle bir ihtimalde var tabii ama tır eksiklerle gelince jest yapılmış olma ihtimali daha yüksek.

adamların reklamlarına baktım hep ormancılık ve şantiye odaklı, uzak yol yüksek kabinden bahsetmemişler, alırsın bunu orman yükü çekersin.

Şimdi geriye kaldı 2 tane gizli DLC. Acaba bunlar ne?

1 Beğeni

Bu kadar mesajı görünce hemde konu ATS olunca aşırı meraklandım lakin tek kabin olması hayal kırıklığı yarattı. Umarım büyük yataklı kabinlerde en kısa zamanda gelir. (SCS ve Kısa Zaman :confounded:)

Multiplayer’ın hemen uyarlanması güzel oldu. Ben bugün ilk videoyu çekicem. Herkesin sahip olduğu bir DLC’de konvoy yapılabilir. Oregon en mantıklısı duruyor ama sadece o da değil. Tanker vb. dorseler çekilebilir.

Sesler rahatsız edecek yapacak bir şey yok şimdilik.

2 Beğeni

Maçtan önce yapalım konvoyu reis istersen. Gsnin maçı teve 2 de malum ve şifresiz yayınlanacak

Maçtan önce zor ondan sonra dolaşılabilir. 21.30 gibi çok uzun olmayan seferler alırız. Belki ATS sunucuları kalabalık olur. Yani kasmaya gerek yok sadece belli bir şehirde buluşup iş alıp devam edicez. :smiley:

1 Beğeni

Farklı kabin seçenekleri de en yakın zamanda gelir umarım.

3 Beğeni

@HasanOfke bu konvoyda maden den ve orman dan yük alıp kısa kısa nakliyeler yapabiliriz

Bu akşam yapmayalım. :slight_smile: Tarih önerin ona göre ben konu açacağım. Yolu çizerim.

3 Beğeni

@HasanOfke tamam ben faruk abiyle bi konuşayım