SimülasyonTÜRK -YouTube, Kick, Twitch Canlı Yayınları

Internet problemnden dolayı yayına devam edemiyorum. Pazartesi akşamı MSFS vardı. Ardından ETS 2 2K24 TR haritasının olacağı bir yayın planlarız.

böyle şans olur mu :smiley:

İnternet sorunu çözüldü. Bu akşam MSFS yayını var. Dün gece tanıtılan MSFS2024’ün yeni videosuna bakıp PMDG ile Bodrum’a uçacağız.
Salı akşamı eğer şehir dışına gitmezsem ETS 2 - 2K24 haritasının son sürümüne bakmak istiyorum.

19:30 civarı MSFS’te uçuyoruz.

ETS 2 yayınında 2K24 Türkiye harita modunu HVT’nin Neoplan Tourliner otobüsü ile dolaşıyoruz.

2 Beğeni

Yeni Farming Simulator 25’i canlı yayında karşılıyoruz. :point_right:

2 Beğeni

Cumartesi akşamı aksilik olmazsa Gündem Simülasyon Özel yayınında geçtiğimizde 2 ayda yaşanan gelişmeleri konuşuruz.

9 Beğeni

Yarın 1 Eylül akşamında yayındayız.

Yaz boyunca kaçırdığımız, aktarmadığınız pek çok şey var. Hepsine yer vermeye çalışırız. Hem SCS blogları hem de FS25 gelişmeleri, RoadCraft oyunu ve diğer simülasyon oyunları ile MSFS2024 son durumundan bahsederiz. Oyun oynanmayacak.

8 Beğeni

Haftalar sonra yeni bir Gündem Simülasyon Özel canlı yayınında son gelişmeleri değerlendiriyoruz.

:point_right:

Kögel’e kadar 1.51 yeni şehirlerde boş boş dolaşırız. Umarım DLC çıkar sonra çıkarmazlar falan boşuna show olmasın.

2 Beğeni

Star Trucker

canlı

1 Beğeni

Bu akşam geleneksel olarak her yeni eyalette olduğu gibi Arkansas’ı da keşfediyoruz. Merak yok. Heyecan yok. :melting_face:
Girişte anket var.

4 Beğeni

Pazar akşamdan önce HVT’nin haritasını yayında oynayacağız.

4 Beğeni

Yemeği erken yiyip bi 15 dk önce açarım. Tabii dinlenme tesisine girip orada yemek isterdim ama burası ETS 2 zuhahahahahahah

3 Beğeni

kamyon aydama sınavına giricez :smiley:

3 Beğeni