SimülasyonTÜRK -YouTube, Kick, Twitch Canlı Yayınları

:sunflower:Kansas DLC’sinin erken erişim sürümünde gündedi tarlalarını keşfediyoruz. 30 Kasım’da American Truck Simulator için çıkacak.

:point_right:

arşiv amaçlı ekliyorum

17:00’de

3 Beğeni
3 Beğeni

SCS Software, Yılbaşı 2023 özel yayınında Euro Truck Simulator 2 ve American Truck Simulator için 2024 yılı ve sonrasında çıkacak olan içerikleri, güncellemeleri ve DLC’ler ile yol haritasını açıklayacak. Bizim yayın şimdiden başladı. 20:00’a kadar son gelişmelerle birlikte SCS yayını bekleyeceğiz.

1 Şubat akşamı ETS 2 yayını yapmak istiyorum. Otobüs ile West Balkans DLC’sini de dolaşabilirim maksat son olaylara bakmak. Otobüs kesinlikle olacak mı emin değilim hangisini kurayım onu da bilmiyorum.

8 Beğeni

scs’yi bitirme planını da açıklayacağım sfsdfsf
20:15 gibi açarım ama hazırlanınca o 15 dk önce açılır gibi gün biraz karışık geçti toparlanamadım.

1 Beğeni

SimulasyonTURK - Kick :point_right: https://kick.com/simulasyonturk

3 Beğeni

SimülasyonTÜRK YouTube kanalındaki abonelik fiyatları güncellenecek. Onaya gönderildi.

Expeditions

DCS World’e geri döndük! AH-64D Apache helikopterleri ile Suriye haritasında multiplayer göreve çıkıyoruz! :point_right:

Merhabalar,

:taxi:Taxi Life: A City Driving Simulator’ı ilk kez canlı yayında oynayıp inceleyeceğiz.

Yayın başladı.:point_right:

1 Beğeni

BeamNGdrive yayını

1 Beğeni

ORUÇLU TOE3

Aylar sonra hiç hazırlık uçuşu yapmadan PMDG 737 kokpitine oturuyoruz. :airplane:#MicrosoftFlightSimulator yayınında İstanbul-Ankara-Adana güzergahında uçuyoruz.

ats 1.50 hızlı bakış ve ets 2 elektrikli reno bekleme yayını

yayın başlıyor

söz vermiştim o yüzden videoyu ve bundan sonrakileri yayında izleyelim

3 Beğeni