SimülasyonPark Convoy Multiplayer

SimülasyonPark Convoy adı altında…

YAKINDA :smiley:

11 Beğeni

Biz Hazırız :smile:

4 Beğeni

beraber 20 kişi eyaletten eyalete geçtiğimizi hayal ediyorumda ne güzel olucak be inşallah :smile: :smiley:

1 Beğeni

İnşallah elbet bir gün diyelim…

1 Beğeni

Bu konu durduk yere açılmaz, belli ki bildiği birşey var :face_with_raised_eyebrow::smile:

3 Beğeni

Multiplayer gelene kadar yıl sonuna hazırlanmak için sitede grup oluşturmalıyız. Yayınlar vs. kendi aramızda oynayabilmek için tabii 1.40 gibi bir şey olmasa böyle bir şey bulaşmazdım zaten yine de bağımsız bir oluşum.

Öyle araç, renk, dorse çeşidi zorunluluğu yok. Sanal şirket gibi bir şey değil. İsim önüne grup adı eklemek bile yasak. Sadece bir yer seçildiğinde rahat rahat serbest olarak bir araya gelebilelim. İnsanlar(!) herhangi bir sanal şirket ismi vs. gördüğünde hemen cephe alıyor haliyle buna gerek yok. Tam aksi yapıldığı için bir süre sonra oluşan saçmalıklar gayet normal…

İki tane araçla 100 km yol gidecez aptal saptal triplere giremeyiz. :slight_smile: OraletBirlik bizim kendi aramızdaki goygoy bir olaydı.

17 Beğeni

daha dün aklıma bu tarz birşey gelmişti aklımdan geçenin aynısı vallahi

1 Beğeni

Ben de hazırım, arkadaşlar. Co-op Convoy gelsin de beraber oynayalım. :grinning:

2 Beğeni

Co-op çıksada Ford Fmaxlerle TR Extended harita modunda konvoy yapsak .

2 Beğeni

Ben de hazırım arkadaşlar. 520 ile her yerde varım. -Tabi dlc parasını ramazanda çıkarırsak- :smiley:

2 Beğeni

bizde hi-way 560 ile sıramızdayız :slightly_smiling_face: arkamda s-way ile biri var?! :smile: @BabyYoda

5 Beğeni

Tırlarımla bende hazırım. Yollar bizi bekler artık

1 Beğeni

S-Way moduna hiç o kadar para veremem :smiley:
Resmi olarak gelirse S-Way’im ile arkana takılırım ama :smile:

4 Beğeni

orjinal s-way kast etmiştim zaten :flushed: :smile:

2 Beğeni

Hadi İnşallah :smile:
Oscar Abim yapar bize bir iyilik umarım :smiley:

2 Beğeni

5ca1c61f45d2a0296418747d

Düşünsenize resmi multiplayer geldikten sonra şöyle fmax konvoyu yaptığımızı. Olucak bir gün :+1:

8 Beğeni

böyle de pişti olunmaz be arkadaş kafama esti açtım :smiley: olanlara bak
scs bişey paylaşmasa yeminle bir şey yapacağım yok konu dursun diye açmıştım :smiley: dfgfdg iş aldık başımıza

12 Beğeni

Pazar akşamı bir buluşma yapılabilir mi???

8 Beğeni