American Truck Simulator [Ana Konu]

coop açık betasına yaklaşırken mi :flushed: :face_with_raised_eyebrow:

1 Beğeni

Blog’un en sonunda gerçekten böyle yazıyor. Başta inanmadım.

1 Beğeni

Baştan okudum inanmadım, “Herhalde yanlış okudum” diye tekrar okudum harbiden öyle yazıyormuş :smiley:

Pavel Amcamın bayram hediyesi herhalde bu :smiley:

1 Beğeni

evet bende ona şaşırdım ne demek istemişler anlamadım ben yakında beta mı başlıyacak yani :smiley: :face_with_raised_eyebrow:

1 Beğeni

Ben demiştim “Bu Konu Boş Yere Açılmaz” diye :smiley:

3 Beğeni

Hep olduğu gibi, hep yaptıkları gibi… :upside_down_face:

1 Beğeni

O konuda Convoy seçmemin nedeni zaten resmi multiplayer’ın adı olduğu içindi ama SCS’nin şimdiden son blog yazısında böyle bir şey demesi harbi ilginç
o zaman scs dediyse benden günah gitti

hazır olun :smiley: hiç olmadığı kadar “şey” yapıcam
adamlar ardı ardına bombaları patlatıyor daha bunlar ana özellikler yandan gelen ıvır zıvırları bilmiyoruz bile
etkinliğin uzatılması ile bir alakası yok etkinlik zaten uzun biz başta kısa versiyonunu biliyoruz :smiley:

6 Beğeni

bir gün uyandığımızda 1gb lik bir güncelleme ve coop oyuna eklenmiş olma ihtimali çık aklımdan :smile:

2 Beğeni

artık çok uzak değil belli o nedenle istediğiniz kadar plan yapabilirsiniz 7 yıldır truckersmp’de modlu şekilde oynuyoruz
yıl sonunu beklemek kötü olurdu etkinliğin bitiş tarihini göze alırsak temmuzdan önce yani haziran ayı itibariyle daha fazla detay öğrenebilir ve scs canlı yayınlarındaa yakından görebiliriz
sonunda kadar boostlayacakları bir şey olacak bombardıman yapılacak :smiley:

4 Beğeni

En çok VPN aramakla uğraşmıycam. Nedendir bilmiyorum ama Tmp benden farklı VPN istiyor.

1 Beğeni

Inşallah şu sanal şirketler olayı da gelir mp ile pavel amcada istiyordu sanırsam :thinking::confused:

3 Beğeni

• Tandemler ve rigid gelecekte çıkacak. Ancak şu an oyun ekonomisinde dorselerden çok yüklere odaklanılmış
• AI araçlarda büyük bir değişiklik olabilirmiş. Ancak emin olana kadar pek bir şey söyleyemezlermiş
• SCS Software, Ford ile Ford F-Max çekicisi için görüşmeye başlamış
• Oyun dünyasını yaşıyormuş gibi hissedebilmesi için daha çok vahşi yaşam öğesi (tavşanlar, geyikler vs.) eklenecekmiş
• AI insanlarda bir değişim olabilirmiş. Örnek olarak, oyuncuya el sallayabilir, kedi/köpekleriyle yürüyebilirler
• Tekrardan, “SANAL ŞİRKET”, resmi çoklu oyuncu desteği gibi içerikler geliştiriliyor. Herhangi bir tarih yok

Pavel Amcamın eski canlı yayınlarından bazı notlar :face_with_raised_eyebrow: :face_with_raised_eyebrow:

7 Beğeni

O zaman gelme ihtimali yüksek mp ile ama şu ford fmax biraz komik geldi ilk defa duyuyorum pavel mi açıklamış ford ile görüşüyoruz diye :roll_eyes::smile:

1 Beğeni

Evet yayında söylemişlerdi zamanında :smiley:

2 senedir neyi halledemediler arkadaş garip ben geleceğini pek sanmıyorum ford avrupa da o kadar satmıyor diye biliyorum :slightly_smiling_face:

1 Beğeni

O yayınları pek hatırlamadığım için şu konulardan bilgi alarak yazdım :slightly_smiling_face:

Daha küçük kullanılabilir araçlar mi hadi inşallah :smile: birde rusya gelirse kamazi da getirmek isterlermiş gördüm yoksa :flushed::flushed:

1 Beğeni

Bu eklenmişti sanırım, Oregon’da bazı ormanlık yerlerde geyik görmüştüm daha önce :smiley:

1 Beğeni

evet eklendi benimde bi anda oregeonda önüme geyik fırlamıştı :smile:

1 Beğeni