Simülasyoncuların Dizi ve Film Önerileri

gerçekler

1 Beğeni

Benim gibi Kanada’nın coğrafyasını seven varsa bakabilir
Alberta-Kanada civarlarında tır kamyon kurtarma işi yapıyorlar. Kar, çamur, eziyet pislik ne ararsan var reality show tarzı değil.

4 Beğeni

Benim de bir uygulama önerim olacak. Çok fazla dizi izliyor ve hangi bölümde kaldığınızı unutuyorsanız TV Time uygulamasını kullanabilirsiniz. İzlediğiniz bölümü işaretliyorsunuz, bölüm hakkında görüşlerinizi bildirip puanlama yapıyorsunuz. İzlediğiniz dizilere ve filmlere göre size çeşitli istatistikler sunuyor; tür, yapımcı, başrolün cinsiyeti :smiley: gibi. Tabii ki kaç bölüm izlediğinizi ve kaç saat izlediğinizi böylelikle ne kadar hayatsız olduğunuzu da yüzünüze çarpıyor. Dizi ve filmlerin sosyal medyası gibi bir uygulama. 5 yıldan fazla süredir kullanıyorum. Eskiden premium olan özellikleri ücretsiz yaptılar ve tamamen reklamsız.

Masaüstü sitesi:

App Store:

Google Play:

Ayrıca bu uygulamanın yanında JustWatch’u kullanarak Türkiye’de hangi platforma hangi diziler ya da filmler eklenmiş görebilirsiniz. Örnek olarak Prime Video’ya en son eklenen içerikler:

Fragmanlar yayınlandı.

Star wars gibi bir şey sandığımdan izlemeyi hep erteliyordum, dizi sadece bilim kurgu değil dram, entrika, politika, sosyoloji, felsefe, din her şey var.

Kevin Fiege Phase 4 ve Phase 5 için yayınlanacak film ve dizilerin tanıtımını yaptı.

1 Beğeni

benim için dünyanın en eğlenceli yapımı. eric cartman ve randy marsh ile mutlaka tanışın :smiley:

Çok iyi :smiley: BÖRÜ’yü filmiyle beraber izledimdi bu bilim-kurgu tarzı dizinin nasıl olacağını bilemem. Şöyle fütüristik bi Atak helikopteri olaymış yani her filmde dizide şu V-22 Ospreyleri gözümüze sokmasalar bari :d

3 Beğeni

bunu görünce aklıma direk bu konu geliyor

Ve sonunda fragman geldi

1 Beğeni

Ant-Man and The Wasp: Quantumania, Türkiye’de mi çekiliyor? :thinking:
https://www.webtekno.com/marvel-filmi-ant-man-cekimleri-kapadokya-yapiliyor-h105904.html

Çekilmesi güzel bir olay ama ant man and the wasp çıkalı 2 yıl felan oluyor. Serinin 3. filmi çekiliyordur bence…

Hmm… :thinking:

3 Beğeni

Sub-Zero’nun askerleriyiz.

ya şu kandan bıçak yapması ne havalı bi sahne ya.