Cafe Simülasyon - Sohbet, Muhabbet, Geyik, Gündem

madencilik saçmalığı yüzünden fiyatlar uçtu, kaynağı olmayan bir şeyi elektirik harcayarak üretiyorsunuz.

3 Beğeni

Parka ne oldu acaba? Her başlıkta bir tartışma, konu dışı yorumlar paylaşımlar. Önceden belli başlıklarlardaki yorumları okur zaman geçirirdim, artık okumaya değer yorumları ve bilgileri onca tartışmanın arasından seçme şansım olmadığından hiçbirşeye bakasım gelmiyor. 33 yaşından sonra ben değişemeyeceğime göre parkda birşeyler değişmeli(bu durumlardan tek rahatsız olanın ben olmadığımı düşündüğümden bu yorumum).

14 Beğeni

Türkiye gündemi gibi burası da gergin

8 Beğeni

yeni bir tartışma yaratmamak adına yorumlarımı o yönde ilerletmedim. yoksa herşeyin malesef farkındayım.

1 Beğeni

Her kelimesine katılıyorum.

Bu fragmanı izledikten sonra bir teori üretmiştim. Godzilla: Canavarlar Kralı’nın after credits sahnesinde Ghidorah’ın kafasını buluyorlardı. Bende bu film için Godzilla ve Kong birleşip Ghidorah’a karşı savaşacaklar diye düşündüm. Filmi izledim ve aslında bunun… (Spoiler!)

(Spoiler!)

2 Beğeni

Godzilla: Yeni Man-Yeni Volvo
Kong: S-Way -MP5 Actros
Köpek:Yeni Range T :smile:

3 Beğeni

önce ekin kollama (teknolojiye atarlanan adam), şimdi de çağdaş ışıl ayrıldı, ondan sonra bu webtekno’ya bi haller oldu ya. normalde tüketici elektroniği ile ilgili haberler yaparlardı, ama artık bi paranormal olaylarla ilgilenmedikleri kaldı :pensive:

2 Beğeni

Dürbün ucuna fotoğraf filmini koyarak abimle tarihe tanıklık etmiştik…

2 Beğeni

Doğrudur, Buğra. Fakat hangi mesaja cevap verdin onu göremiyorum nedense?

BabyYoda, webtekno’dan üç tane link paylaşmıştı da, silmiş galiba, ona cevaben öyle dediydim. Bir tanesi Perseverance’ın Mars’taki bir keşfi hakkındaydı.

Hayır onu ben paylaşmadım @Hercules paylaşmıştı galiba ama silmiş.Ben başka birşey atmıştım :smile:

Hatlar karıştı o zaman :sweat_smile:

1 Beğeni

Ben silmedim

1 Beğeni

Dün gibi hatırlıyorum. İlk okuldayken bi öğretmen camı yakıp izlememizi sağlıyordu. :slight_smile:

1 Beğeni

Pardon hocam bilmiyordum.

Normalleşme sürecinde neyin yasak neyin serbest olduğuyla kafa karışıklığı yaşayanlar için böyle bir site varmış.

https://www.neleryasak.com/?utm_source=webtekno

2 Beğeni

Hasan sana böyle bir ortam lazım örnek al bunu :wink:

2 Beğeni

İşte @HasanOfke’nin yayınlarındaki rahatlatan,stresi atan,uyku getiren müzik :relieved:

4 Beğeni