Cafe Simülasyon - Sohbet, Muhabbet, Geyik, Gündem

Degerli dostlar @bertan06 @HasanOfke @vanillamango yakinlarinizi kaybettiginiz haberini uzulerek okudum. size ve yakinlariniza bas sagligi ve sabir dilerim.

1 Beğeni

Allah rahmet eylesin başınız sağolsun.

2 Beğeni

Başınız sağolsun. Zor… :pensive:

2 Beğeni

Başınız sağolsun Allah rahmet eylesin

Usta başın sağolsun ya, Allah dayın beyefendinin, teyzen hanımefendinin mekanını cennet eylesin.

1 Beğeni

Sağolun arkadaşlar

9 Beğeni

başınız sağolsun hocam Allah geride kalanlara hayırlı uzun ömürler versin :pray: :pensive:

3 Beğeni

Başın sağ olsun Bertan kardeşim. Ruhu şad olsun dayının. Mekanı cennet olsun inşallah

1 Beğeni

Başınız sağolsun,Allah sabır versin.:pray:

2 Beğeni

Başınız sağ olsun arkadaşlar.

1 Beğeni

Yakınlarını, sevdiklerini kaybeden arkadaşlarımızın başı sağ olsun. Allah sabır versin. Kelimelerin tükendiği noktadayız. Çok üzgünüm.

Memleketin her yanı ayrı bir dert içinde. Kafalar bulanık, fikirler karışık. İstikbal belirsiz, bir çıkış ve kurtuluşu öngörmek çok zor. İnsanlar ne yapacağını bilemiyor. Çare, meçhul.
İçimiz yanıyor.

Bu dert ve keşmekeş devrinin en kısa zamanda sona etmesini temenni ediyorum. :pray:

16 Beğeni

başınız sağolsun

2 Beğeni

Çok iyi ya, umarım yakın zamanda ets2’ye eklenir… :smiley:

4 Beğeni

7 Beğeni

eninde sonunda gelicek ki man en kolay lisansı alınan araçlardan dı inş gelir yakında :frowning:

2 Beğeni

bizde 500 metre sürene ehliyet veriyorlar.

1 Beğeni

0.000021’den shib aldım yok dediğim bi parayla bakalım ne zaman sıfırlancak :smiley:

ytd

Sürücü kursu aracının Mercedes-Benz marka olması :thinking:

1 Beğeni

yeni kapak fotoğrafımız @HetriX tarafından tasarlandı :smiley: ellerine sağlık

36 Beğeni

Çok güzel olmiş @HetriX ve @HasanOfke ellerinize sağlık. Karışmak kesinlikle haddim değil belki ama bir fikir olarak dile getirmeyi isterim. Tourist Bus yerine The Bus olsaydı daha güzel olmaz mıydı?

3 Beğeni