Simülasyoncuların Dizi ve Film Önerileri

Batman Serisi, Inception , The Prestige ve Interstellar’ın Yönetmeni Christopher Nolan’ın Yeni Filmi ‘TENET’ 'ten ikinci fragman geldi. 17 Temmuz 2020 olan vizyon tarihinde henüz bir değişiklik yapılmadı. Inception tadında bir filme benziyor. Heyecanla bekliyoruz.

7 Beğeni
2 Beğeni
2 Beğeni
2 Beğeni

Gta vice city oynadıysanız birşeyler tanıdık gelecektir.

2 Beğeni

Greyhound’u izledim mad max gibi basmışlar aksiyonu basmışlar propagandayı, bunlar afro-amerikanları askere almıyordu filmde garsonluk yaptırıyorlar filmde bile alt tabaka, ayrı yönden torpido geliyor biri sekiyor, geminin dibine gelmiş u-boot periskopunu en yükseğe ayarlamış bekliyor, sabaha karşı hava yenilemeyip ne hikmetse hava gündüz yüzeye çıkıyor.

U-bootl’ar ve savaş hakkında en gerçekçi filmlerden biri, film 4 saat 50 dakika aksiyon pek yok ama o hissi veriyor.

bu da dizisi ana hikayeye ek karada casusluk olayları dönüyor.

2 Beğeni

Evet greyhound da özellikle garson tiplemesi benimde dikkatimi çekmişti ayrıca çok mantıksız gelen yerler var dediğin gibi

keşke ertelemeseydik
bu son dönemdeki güney kore k-pop ve abuk sabuk furyasından dolayı çekemiyorum

4 Beğeni
2 Beğeni
1 Beğeni

Bende bu iki can dostum filmini önereyim

2 Beğeni

Aksiyon içinde

1 Beğeni

fauda demeyin başladım ona ama bakalım devam ederiz başta sarmadı sevsem de
ortadoğu da bir yere kadar

next’e başlamıştım eh takılıyoruz

1 Beğeni

Kafa dağıtmalık :wink:

5 Beğeni

Asla pişman olmayacağınız bir dizi.

Müthiş özveriyle hazırlanmış, hayatın adaletsizliğini tokat gibi yüze vuran bir belgesel.

Top Gear’ın efsane üçlüsü, her bölümde çadırla farklı ülkelerde geziyor. Her bölümü bomba. Dizipub’da tüm bölümleri altyazılı olarak bulabilirsiniz.

1 Beğeni

Bu iki film çok başarılı yapımlar

2 Beğeni

Mclaren F1 takımının 2017 sezonuna hazırlanışını anlatan mini dizi.
Prime Video’da bulunuyor.

1 Beğeni