Simülasyoncuların Dizi ve Film Önerileri

Genelde bilim kurgu severim fakat dünyanın sonunu getiren filmlerde hep böyle virüs yayılır insanlar ölür ya da uzaylılar saldırır olmadı doğal afetler felakete dönüşür vs. vs. Bu filmde izleyecekleriniz ise en temelde, elinizden sadece bir duyu organınız alındığında işlerin ne raddeye gelebileceğini göreceksiniz.

2 Beğeni

Batman Serisi, Inception , The Prestige ve Interstellar’ın Yönetmeni Christopher Nolan’ın Yeni Filmi ‘TENET’ 'ten fragman geldi. Nolan yine zaman kavramıyla oynamış, bir işler çevirmiş.
Bekliyoruz Efenim.

Şimdiden öneririm. :+1: :grinning:

3 Beğeni

İzleyin derim.

1 Beğeni

Bende bunu bırakıyorum.Geçen yıllarda aynısını türklerde çekmişti.Türkiye’deki film karşılığı Cebimdeki Yabancı’dır.Orijinal film bir Fransız filmidir.Severek izledim.Her anında beni yanıltmayı başarmıştır.Kafanızdaki sonu kesinlikle beklemeyeceksinizdir.Cebimdeki Yabancı filmini izlemedim fakat Fransız filmini izlemenizi tavsiye ediyorum harika bir filmdir.

1 Beğeni

Başka bir önereceğim film ise budur.Her ne kadar eski bir film olsa da o eski film havasını hiç yaşatmıyor bana göre şu an ki bazı aksiyon filmlerinden bile daha iyi bir filmdir.Başrollerinde Sean Connery , Nicolas Cage , Ed Harris , Vanessa Marcil , David Morse vardır.Filmin konusu bir FBI kimyager ve eski bir SAS kaptanı Alcatraz Adası’nı ele geçiren, bunu yaparken rehin alan ve San Francisco üzerinde sinir gazı ile dolu roketler fırlatmakla tehdit eden bir grup haydut ABD Kuvvet Recon Denizcisini durdurmakla görevlendirildi. Onlara 100 milyon dolar ödeniyor.

1 Beğeni

Bir kaç gün önce izledim. Gerçekten iki firmada çok iyiler böyle bir film konusu olması çok iyi bir burda anlatılana göre ford motor şirketinin yarış olaylarına girmesi çok efsane izlenmesi gereken bir film.

Sizlere İyi Seyirler…

3 Beğeni

Sinema sektörünün milatlarından inception’nun junior’u diyebileceğim yapım… Etkiledi… :ok_hand: Bazen keşke dediğim an final sahnesi…

5 Beğeni

Dyatlov geçidi vakası temalı 7 senelik film ama pek bilinmediğini düşündüğüm için önerme gereği duydum. Yer yer klişe sahneler olsa da bayağı gerdi beni zaten bu vakaya ilgi duyan ve bilgisi olan biriyseniz kusurları pek göze batmıyor.

1 Beğeni
1 Beğeni

Her ne kadar finalde emily(!)andrea’nin yaptığı tercihi beğenmesem de bence güzel bir yapım . :ok_hand:

3 Beğeni

Netflix üyeliği olup da bu film izlemeyenler varsa tavsiye ederim.

1 Beğeni

Olur ki karşılaşırsanız izlemeyin ,vakit israfı …

3 Beğeni
  1. Sezon 3 Nisanda
1 Beğeni

Önyargılı yaklaşsam da ( almanca olmasından kaynaklı, tercihim değil yabancı dilde )izleyeyim dedim ,pişman etmedi , tavsiyemdir. :ok_hand:

1 Beğeni

Dünya siyasetinin ve ekonomisinin ne kadar iğrenç bir şekilde yönetildiğini gözler önüne seren film… Gün ışığı filmine benziyor :ok_hand:

"Defolun gidin sizi pislikler :+1: "

1 Beğeni

bu ara hbo dizilerine sardım.

1 Beğeni
1 Beğeni
1 Beğeni

I try and i made it

3 Beğeni