Simülasyoncuların Belgesel Önerileri

Neredeyse tüm güzel belgeselleri yazmışsın paylaşımın için teşekkürler :+1:
Kimimizin işine yarayabilir

1 Beğeni

Boyle guzel konu actigin icin ben tesekkur ederim kardesim bu forum guzel yerlere gidecek belli :slight_smile:

3 Beğeni

Bunlarla ve daha nicesiyle tanıştıktan sonra ulusal kanalları unuttum gitti.

2 Beğeni

Buz Yol Kamyoncuları - Ice Road Trucker

4 Beğeni

Bu da efsanedir. Avustralya Kamyoncuları

2 Beğeni

“Aşk senin için ne demek?”
-Aşk benim için eşim, çocuklarım; tırım, kamyonum, patlamayan bir lastiğim Wilco!

2 Beğeni

heavy cargo belgeseli :+1::+1:

5 Beğeni

hep sürmek olmaz biraz da nasıl uretildiğine bakalım

1 Beğeni

Bende tam bunu atacaktım gerçekten güzeldi. Düşünün yük yere değerse paranızı alamıyorsunuz. Kafanıza göre her eyalete giremiyorsunuz izinler alıyorsunuz ve belirli süresi var.

2 Beğeni

Bu belgesel devasa yapıların nasıl ortaya çıktığını anlatıyor.
Bir yerinde uzay üssü için kullanılan yapının taşınması gibi konularda vardı sanırım. Otobüs yolculuğunda izlemiştim. Güzeldi yani izlenmeli

5 Beğeni

Tanrı’nın hikayesini bir de Morgan amcamızdan dinleyin.

1 Beğeni

Trt Okul’da denk geldim. Bayağı güzeldi.

https://www.youtube.com/channel/UC7aUIeIciwhUfvkZRG6YY0w

Üçüncü Sinema kuramının öncülerinden Fernando Solanas ve Octavio Getino’nun “film bir fitil, kamera bir tüfek ve projektör saniyede 24 kare ateş edebilen bir silahtır” önermesini, tarih kitaplarında hala üstü örtülmeye çalışılan gerçekleri tokat gibi yüzümüze vurarak doğruluyor.

Bu serinin 4. bölümü var mı?

Eski ABD Başkan Yardımcısı Al Gore’un vatandaşları kapsamlı bir slayt gösterisiyle küresel ısınma konusunda eğitmeyi amaçlayan kampanyasına ilişkin çarpıcı bir belgesel. 2000 yılında Al Gore Amerika’nın başkanı seçilseydi bambaşka bir dünyada yaşıyor olurduk.

Her yerinden yapmacıklık akan Bear Grylls’i boş verin. Ed Stafford kardeşimizin izinden gidin.

1 Beğeni

POLONYALI KAMYONCULAR
İlk bölüm 7 Eylül Cuma 21.55’te DMAX’te başlıyor.

DMAX Kanalı Türksat Frekans Bilgileri
TÜRKSAT 4A
ALIŞ FREKANSI : 12.015
POLARİZASYON : YATAY (H)
SEMBOL HIZI : 27.500
FEC DEĞERİ : 5/6

Dsmart: 46. Kanal - Digitürk: 49. Kanal - Tivibu: 62. Kanal
Filbox: 31. Kanal - Kablotv: 47. Kanal - Turkcelltv+: 39. Kanal - Vodafonetv: 50. Kanal

https://www.dmax.com.tr/polonyali-kamyoncular/ilk-bolum-7-eylulde-dmaxte

4 Beğeni

o sırada yayın olacak ama tekrarını izlerim hatta twitch yayınında gösterek :smiley: uzun bi kablo çekmek lazım salona

2 Beğeni

Dizel Kardeşler

İlk bölümü ile dün akşam DMAX de yayınlanmaya başlayan ve bu yılın son çeyreğinde oyunu da çıkacak olan program.

1 Beğeni

twitch’te gösterirsen avrupa :eu: kamyonculuğu :truck: üzerinden muhabbette çeviririz iyi olur. :wink:

sonra kanal kapansın :smiley:

3 Beğeni