Simülasyoncuların Belgesel Önerileri

Buraya eskiden izleyip de sevdiğiniz, belgeselleri veya belgesel serilerini koyabilirsiniz ve hatta hala devam etmekte olan güzel belgesel serilerini de eklerseniz bizleri bilgilendirmiş olursunuz.
Sonuçta bir simülasyoncu belgesel izlemeyecek de kim izleyecek!
Ben sevdiğim birkaç belgesel serisini ekliyorum ayrıca sizden de kaliteli belgeseller bekliyorum. Teşekkürler.

Uçaklar hakkında çok az fikriniz de olsa bu belgesel serisini izledikten sonra bir merak uyandıracak, heyecanla takip edilebilecek bir belgesel

Sempatik ve aynı zamanda bizleri güldüren iki ekibin hurda araçları alıp, parçalayıp, en yüksek karı elde etmesini izlediğiniz güzel bir seri

4 Beğeni

Uçak kazası raporu için ayrı bir konu açacaktım böyle genele kaçmak istemedim ama güzel olmuş.
Daha çok belgeselden ziyade yayında olduğu saatleri paylaşalım. Mesela şu an ya da 1 saat sonra yayınlanacaksa buraya da bildirelim.

2 Beğeni

Ben daha çok belgesel hakkında bilgilendirmek amaçlı yazdım

15:10 da National Geographic kanalında “Olağanüstü Arabalar” belgeseli var .

1 Beğeni

Yayın Akışı sayfası:

TRT Belgesel de çıkan “Hepsini Ye” adlı belgeseli size tanıtmak isterim. Belgeselin resmi sitesi aşağıda:

TRT Belgesel’de de sabah 7:55 akşam da 23:15 de ancak sadece pazar günü çıktığını bildireyim.

İsteyen yukardaki linkten yayın akışına bakabilir.

Bu belgesel neyden bahsediyor diyorsanız, günümüz şehirleşmenin yol açtığı israfın ne boyutlara geldiğini şaşırtıcı istatistik ve benzetmelerle anlatan kaliteli bir belgesel

Sizlerden de belgesel önerileri bekliyorum

3 Beğeni

Konusu iyi yere parmak basıyor.

Geçmişten öneri yapacağım.
Ulan biz bu efsane Amerikan tırları kullanıyoruz da bunlar nasıl yapılıyor ? Diyenler için:

Aynısını Avrupa tırları için söyleyenlere de:

7 Beğeni

Birazda hava diyelim ;
National geographic te saat 1.45 te" uçak kazası raporu " belgeseli var .

Gecenin bir vaktinde benim gibi ayakta duranlar için tavsiyemdir .

2 Beğeni

keşke bende de bir tv paketi olsa da nat geo izlesem. sadece 1 aylığına ücretsiz denemiştim ve bu sayede bir çok belgeselle tanıştım

Tivibu’nun o güzelliği var. Standart kanallarında NatGeo ve Discovery Channel var.
EDIT
Sonradan kaldırılmış ya da ben çok yanlış hatırlıyorum.

gayet güzel film tadında

2 Beğeni

Oyunuda çıkmıştı hatta geçtiğimiz aylarda …

O oyun nedir acaba paylaşabilirmisin ?

Buyrun ;

2 Beğeni

Geçmişten Öneri:
Uçak Kazası Raporu

2 Beğeni

belgesel kanalları sansürlendi o yüzden hep aynı şeyler veya benzerleri dönüp dolanıyor.
2008 yılında izlemeye başladım kafayı sıyırtacak cok şey doluydu sonra belgesel kanallarınada el atıldı malesef.
önce uyduda yer yok denildi fişleri cekildi daha sonrada birilerinin sectigi şeylere izin verildi.

2 Beğeni

bu konuyu biraz daha açarmısınız neden sansürlüyolar amaç ne

süper konu olmus hele benım gıbı tv de sadece belgesel ızleyınler ıcın:joy:
en sevdıklerımı paylasayım bende siddetle tavsıye ederım…

Jimmy De Ville ile motor tutkunları

eger kı akvaryumları sevıyorsanız bu adamları kesın ızleyın :smile:

https://www.animalplanet.com/tv-shows/tanked/

ve bu kanalı boyle akvaryuumlarım olsa derdım tsam olmaz :slight_smile:

a380 uretım belgeselı

marmaray belgeselı bulunan altınların bır cogu hala muamma :smile:

daha soyleyecek cok varda bunlarda sımdılık ıdare eder hepsı fılm tadında tavsıyemdır…

5 Beğeni