Sea of Thieves - Ana Konu

final beta bu haftasonu gerçekleşecek katılmıcam :smiley:

1 Beğeni

Yok ben banka soymayı düşünüyorum sonra Japonyaya kaçarım suçlu iadesi yok ya

Birden fazla key alma imkanı yokmuş genelde böyle yapılmıyormuş ama bu oyunda belki bir istisna yapılır çünkü tamamen multiplayer ve 2 kişi gerektiren bir yapıya sahip. :smiley: Bekleyip göreceğiz… tabi bana yine cüzdan çıkarmak kalacak belli…

Haftasonu 100 TL kaldırdım para hazır sen Fıçılardan haber et…

Bu oyunda xbox play anywhere mantığıyla çalışacaksa 30 liraya aylık gamepass alınıp pcde oynanabilir bence . Eğer öyle olursa hiç boşuna satın almayın oyunu arkadaşlar . Gamepass den yürüyün

xbox sahiplerine böyle bir ayrıcalık ama windows10da geçerli değil :slight_smile: alırsan tayfaya katılırsın

atladınız nokta xbox gold üyeligi. gold üyelik olmadan online oyun oynayamazsınız.

evet o da var ama yine normal kullanıcı ona sahiptir diye düşünüyorum her türlü karlı çıkıyorlar :slight_smile: al da denizlere açılalım

xbox’ı tozunu almadan attım cekmeceye yaşasın pc :slightly_smiling_face:

sadece online olması dolayısı ile ııı ıııı :slightly_smiling_face:

efsane geliyor…

2 Beğeni
1 Beğeni

Dün gece indirdim ama açılış için bir update bekliyorum sonuç olarak oyunu tamamen çıkarmadan betada fark edilen ufak tefek bugları fixleyip öyle sunarlar…

Yeni zelandada yayına girdi oyun( ilk giren yer )

Bölge ve Dil kısmından Bilgisayarınızda Yeni Zelanda yapıp indirebiliyorsunuz şu an

1 Beğeni

Şuan bizde indirebiliyoruz ama oyuna girmek istediğimizde 20 mart 21:00 ı bekle diyor

Optimizasyon güzel olmuş ayarlara dokunmadım sadece 720 p den 1080 e çektim ona rağmen bir fps sıkıntısı yok

Daha acemiyiz… Vura kıra gidiyoruz gemi elek oldu :joy:

Bu ne işe yarıyor anlamadım satamadım da elimde kaldı…

Düşmanla karşı karşıyayız

1 Beğeni

xbox türkiye şaşırınca

https://twitter.com/TurkiyeXBOX/status/975987727173935105

blackwakeden paylaştı hazır olunca doğal

1 Beğeni

4 e kadar korsancılık yaptık şimdide mesaiye devam

İlk leşim

Gitmeye korktum ne var acaba orda şimşek çakınca gözleri parlıyor falan

1 Beğeni

bekle beni geliyorum :smiley:

1 Beğeni