Sea of Thieves - Ana Konu

Şeytan diyor bas parayı al

1 Beğeni

Come and get it

think about it carefully

1 Beğeni
1 Beğeni

oynamadan önce güncelleme yapmayı unutmayın kartınızı. sürücü no 391. 24

1 Beğeni

Oyundan az önce çıktık. En son tavuk yakalama ve teslimatı yaptıktan sonra iskeletin birinin kafasını ele geçirme görevini bitirmiştik.
Oyundaki kıyafet seçimi çok fzla özelleştirme tatmin ediyor. Ama gemi özelleştirme dahil silahlar vs. fiyatlar çok yüksek. Gerçi daha başında olduğumdan oynayarak kısa sürede elde edilebilir tabi kıyafetler faso fiso…

silahlar önemli + gemide bayrak vs. boyama gibi özelleştirmeler tercih edilebilir

Eğer bu oyun singleplayer olsa çok daha fazla içerik görebilirdik. Böyle güzel olsa da yavan kalıyor. Adalar bizden başka gezinen NPC’ler olsa bir de gemileri olsa vs. pvp iyi olsa da gemi olunca insan daha fazlasını istiyor.
Acaba farklı haritalar gelecek mi? :smiley:

Xbox live id: HasanOfke

1 Beğeni

Ben girip bi bakayım dedimde oyun çok karışık geldi ya . Nerden nasıl görev alıyoruz ne yapıyoruz ne ediyoruz çözemedim

outpost - adalardaki binalardan alıyorsun işte gemiye gidip masada onaylıyorsun sonra e ye bastığında haritalar çıkıyor onları takip ediyorsun

1 Beğeni

EN APTAL KRAKEN! - Sea of Thieves

2 Beğeni

Gel beni kaşı demissin ama nedense hiç takmamış seni :grinning:

Görevleri yapmaya devam ediyoruz kuru kafanın gölgesinin altına geldiğimizde bir iskelet karakolu var orayı ele geçirmeye çalıştık ama olmadı :smiley: daha sonara büyük bir gemi geldi baya kaldılar ne oldu bilmiyoruz da sonra peşimize takıldılar kaçtık :smiley:
görevler eğlendiriyor oyalıyor…

hasar daha da arttı bu ilk zamanları :smiley:

1 Beğeni

Gemi elek olmuş gene :smiley:

Biz de korsanız tamam mı? - Sea of Thieves 3 Saatlik Canlı Yayın Kaydı!

1 Beğeni

hasan’nın kutusu nerde??:slightly_smiling_face:

downgrade var ama bundan daha önemli olan içerik sorunu

1 Beğeni

Her şey downgrade yiyor sadece türkler değil diğer ülkelerdeki oyuncularında sistemleri harika değil adamlarda bizden kat be kat ucuz her şey oysaki…

Oyuna daha fazla hikaye içerik gelmeli incelemelerde herkes aynı şeyden dert yanıyor ki haklılar belki betada olduğu gibi ben de izlenimlerimi videoda aktarırım çünkü söylenmesi gereken çok şey var. Malum bir kitle oyunu şimdi sürekli ezecek. :smiley:
Kritik bir oyun herkes haklı oynarken düşünüyorsun ulan bu kalitede biraz daha içerik olamaz mıydı survival öğeler daha fazla yer alamaz mıydı hadi tek oyunculuyu geçtim

1 Beğeni

Dün yayında aynı zamanda nvidiadan kayıt almışım 100 gb kadar olmuş :smiley: fark etmedim unutmuşum hatta yayından sonra yemek yedim börüyü izledim sonra da çıktım onlar bile var :smiley: geçen akşam da yanlışlıkla yayın açmalar vs. :smiley: dengem bozuldu

1 Beğeni

bunlar kurtarmaz

Bu akşam da takıldık sandık topladık sonra da kuru kafa… yaklaşık 12k altınım var :smiley:
sunucular boş gibi pek oyuncu göremiyoruz betada böyle değildi bu çıkacak güncellemeyi bekliyorum kritik şeyler değişebilir
ve sanırım yeni içerikler game pass dalgası bitince çıkacak duyurulacak falan

1 Beğeni