Sea of Thieves - Ana Konu

Duyurulduğu günden beri merakla beklediğim Sea of Thieves oyunu için bu konuyu açıyorum. 2018’ilk çeyreğinde çıkış yapacak olan açık denizlerde geçen bir korsan oyunudur. Kendi gemimiz, mürettebatımız bile olabiliyor. Adalar vs. gibi yerlerde hazine çıkarabiliyoruz. Tamamen multiplayer oynanabiliyor. Çok tatlı grafikleri var.

Alpha teknik sürümüne yeni video paylaşılmış.

2 Beğeni

Korsanlık he mi:D

asıl denizcilik burada olacak :slight_smile:

5 arkadaş bulucan hepsi ben kaptan olucam demicek, karşı gemide şişko ergen bir elinde chips bir eli klavyede olmucak o zaman oki.:joy:

Oyun tek kelime ile “olmuş”

Kesin alacaklar kimler? Çıkıştan sonra oynarız.

Alicam Garanti.O grafikleri o oynanabilirligi gorunce

Cikistan sonra sezinle oynamak iyi olur @HasanOfke

:smiley: Hala şansım var mı diye bir sordum oyunu gönderdiler ama ilk kod kullanılmış çıktı yenisini bekliyorum.

Güncelleme: Oyunu aktifleştirdim şimdi indiriyorum. :d

tolga abinin 260 tl verip alması lazım ben kendi arkadaşlarımı ikna etmeye çalışıyorum da çok pahalı :frowning:

en ufak gemi ile başladım tek başımayım bir şey demiyorum olmuş işte :smiley: boş yapmaya gerek yok

1 Beğeni

böyle oyun yapılmaz @anon28546784 bey sizde şu an yok mu? :smiley:

sadece online’a yönelik oyunlar beni sarmıyor birde orta yaşı gecince insan sakince evde tek başına takılmak istiyor o yüzden beni pas geç :slightly_smiling_face: @HasanOfke

2 Beğeni

Kinguin bile satıyor :smiley: kapalı betası satılan nadir oyunlardan olmuş arkadaşlar karar verip alıcak bunu

akşam arkadaşa özel yayın açtım

kaydı burada :smiley:

yaa 3-4 saattir oyundayız görevleri yapıyoruz keşif vs. ya mükemmel :smiley:
iki kişi oynuyoruz tek oyunculu olmaması kötü tam sürümde neler olacak olacak eksik çok aslında ama yine de grafikler oynatıyor sıkmadan :smiley:

oynanış boyunca kayıt aldım ama öylesine :smiley:

yarın asıl kaydı alacağız

Gemiler için özel yapımların yanısıra Videoyun’dan Batu bu betanın haricinde 2-3 ekstra özellik daha oynadığını söyledi ve şu anki betanın zaten sıkıcağından kendisinin oynadığı ekstra içerikler ile oyunun çok daha zengin bir içeriği olacağını belirtti. Oyun çıktığı zaman bende direk parayı basıp alacağım tabiki de . Adalarda ciğer avına çıkmamak olmaz

1 Beğeni

diğer videoları ayarlıyorum bu ilk olanlar da çok geç saatte alınan ilk kayıtlarımız sesler biraz garip ama oyun çok güzel tam sürümde düşünemiyorum
deli gibi oynuyoruz :smiley:

@OnurOzgunay al tabi ama çok güzel oyunlar da geliyor önümüzdeki aylarda :smiley: para lazım

1 Beğeni

Sea of Thieves’ın su fizikleri ve grafikleri mükemmel olunca fırtınada bile keyif alıyoruz. :smiley: Fırtınayı takip edip dalgalarla boğuştuk. Bir yandan gemiyi kontrol ediyor bir yandan dalgaların açtığı delikleri onarıyoruz. Sonra zaten malum… :slight_smile:

Xbox Game Pass aylık 29 tl bunu alınca Sea of Thieves oynanabiliyormuş güya sınırsız deniyor ama çıkınca deneyeceğiz. 2 kişilik gemi güzel ama aksiyona girilmiyor. Büyük gemide ise kesinlikle 4 kişi lazım iyi iletişim gerek kontrolü zaten farklı dümen bile daha fazla dönüyor :smiley: onların da videosu var sırayla yayınlıcam. Zevkli oyun ya harbiden boş olsa tamam bakarız denizcilik oyunu ama sallamayız o kadar kapalı betada oynayınca insan beğeniyor. Tam sürümde o kadar şeyle elbet oynanır. :slight_smile:

Ağa oyunların paraları hazır bende sıkıntı yok yeterki gelsinler bir an önce çatır çatır basıp oynayacağım