Sea of Thieves - Ana Konu

ilk kez battık tabi düşman tarafından :smiley:

bol bol oynanış var da oturup izlenimleri aktaramadım eğer bir engel çıkmazsa kapalı beta biterken izlenimler diye ayrı bir video çekebilirim :slight_smile:

yukarıdaki videoda güya patlatanlar easter eggs miş de neyse :smiley: yiyosa 4vs4 yapalım

1 Beğeni

bu da böyle bir gariplik ama son müdahalemle kurtardık :smiley:

Gemiyi de caldirdik sonunda kizıl denize surdu adamlar batirdilar

Sea of Thieves kapalı betası bizim için nasıl geçti? İzlenimlerimizi ve deneyimlerimizi aktarıyoruz.

1 Beğeni

Tam sürümde karakterleri biz seçebilecekmişiz. 13 Şubat’ta ambargo kalkacakmış tam sürümün bilgileri ve videoları gelmeye başlar. 330 binden fazla kişi katılmış kapalı betaya ilgi çok ama hızlı tüketim kültürü varken güvenmemek gerek. Bir yayıncı veya her neyse oyunu oynuyor diye ona bel bağlayıp oyunu alıp almama oynayıp oynamama kararı vermek zaten saçmalıktır.

Tek başına oynanamıyor. Xbox Türkiye 2 veya 4lü paketler için çalışıyormuş. 2 tane oyun 520 tl yerine daha ucuz olabilir. Yine çok fark etmez. Çoğu kişi 150 tlye kadar verebiliyor. Sonbahardan sonra kurdan bağımsız olarak fiyatlandırma yapmaya da çalışacaklarmış.

1 Beğeni

Elon Musk’a cevap :smiley:

1 Beğeni

Açık beta düzenlenme olasılığı varmış eğer olursa çıkıştan birkaç hafta önce oyunu deneyen ve alma imkanı olan çoğu kişi siparişi verir. :slight_smile: Açık beta olsun da 4 kişi akalım :smiley: özledik vallah denizini grafiklerini her akşam canımız çekiyor.

Yayınlardan izlemekle yetinebildim ona rağmen girecek arkadaşların olduğu sürece başında saatler geçirebileceğin tatlı bi oyun çıkar çıkmaz game pass ile almayı düşünüyorum…

xbox varsa game pass geçerli oluyor win10da yok??? :slight_smile: ama win10 için al la tayfa lazım

Win10 üzerindende gamepass tarzı bişey oluyormuş… Hatta bir yayıncı o şekilde forza yayını yapmıştı o söyledi belkide ben yanlış anlamışımdır emin değilim gamepass olmasa bile alırım kesinlikle kenara attım 300 lirayı

xbox varsa onu üzerinden alıp yapabilir belki sonuçta o oyun hepsinde oynanıyor ama sayfaya girildiğinde zaten xbox one logosu var ama çıktığı vakit bakacağız
300 lira ayırma bundleolabilir 2li 4lü satılabilir bu çalışma var olursa başkasıyla bile ortak alabilirsiniz

Bakalım bi çıksında çıkış tarihi ertelenir gibi geliyor bana çünkü yapılması gereken çok hata düzeltmesi var siz hiç denk gelmediniz ama yayınlarda herkes kanser oldu buglardan özellikle görev buglarından dolayı :smiley:

yok canım ne ertelenmesi döverler adamı bu saatten sonra kapalı betada bug olsun

Kapalı beta yarın yine başlıyormuş. 16-18 Şubat arası olacakmış. 20 Mart’a kadar aralıklarla olabilirmiş. O zaman yeniden yelkenler fora…

Ohoo artık her yer Sea of Thieves desene…

Çok güzel oyun , Hani oradaymış hissi veriyor ama fiyat uçuk :expressionless:

Şimdi başladı ben de indiriyorum birkaç saat takılmak güzel olacak :slight_smile:

:smiley: yine başladık özlemişim ama şu an oynayamam sonra devam edicez bir de çok kısa bir süre var

1 Beğeni