SCS Software - 20-21 Aralık 2018 Canlı Yayınından Notlar

SCS Software’ın 20 Aralık 2018 Canlı Yayınından Önemli Duyurular!
Ford F-Max, DX11 desteği, seslerde yenilikler ve yeni haritalarından görüntüler…
Kendi ofislerinde kurdukları stüdyo ile sık sık canlı yayın yapmaya başladılar. SCS Software, 20 Aralık akşamı yine canlı yayındaydı. Kendi stüdyolarından yayını ilk kez Baltık DLC’si çıkarken yapmışlardı. Hatta bu akşam yine yayın var. Yayınlara önemli kişiler çıkıyor ve bir sürü açıklama yapıyor. İşte yine Reddit’te @classic36 tarafından aktarılan notları sizlerle paylaşıyoruz.

SCS Software, Canlı Yayında ETS 2 ve ATS’nin Yeni Harita Paketlerine İpuçları Paylaştı!
ETS 2 için Balkanlar mı geliyor? ATS için Washington ile Idaho ve Utah mı gelecek? Güney Dakota’daki anıtın ne işi var?

Reddit https://www.reddit.com/r/trucksim/comments/a80k1z/scs_stream_notes_december_20_2018/

FMAX için sadece bekleyin…

5 Beğeni

Bu dedikleri arasında tek dx11 için heyecanlandım gerisi bilindik şeyler, acaba yarın neler anlatacaklar?

1 Beğeni

Cuma akşamı bi yayın yapsınlar orada da konuşsunlar yıl sonu değerlendirmesini kapsamlıca yaparız. 2019 gerçekten iyi olacak :slight_smile: Bu yılın sonunda hepimiz sıkıldık güzel şeyler oldu ama yeterli değildi. 2019’da SCS’in biraz daha fazla genel olarak topluluğun desteğine ihtiyacı olacak. :smiley: Sabır…

3 Beğeni

Bir sonraki yıl ilk üç ay içinde MAN TGX E6, Aralık ayı Range T, 2020’de de FMax, iyimiç yine 15’er dk girip modifiye edip çıkarız…
Harita mimarisi de tanıdık geliyor sanki biraz ama…

2 Beğeni

Modifiye paketini şey edemedim yıl bitmede çıkaracaklarmı yoksa seneyemi kaldı orada bir kılçık vr sanırım

Gene aynı yalan dolan şu gelicek bu gelicek buna çalışıyoruz ama gelme tarihi later 2019 baktı olmuyor 2020 :joy:

1 Beğeni

Yakında gelecek , seneye gelecek planlarımız arasında… bla bla :smile:

3 Beğeni

ben 2019 ödüllerinde SCS ye ya da ETS oy vermedim tamam iyi güzel şeyler anlatıyorlarda diğer şirket ve oyunlarda hak ediyorlar ödülü. Laf değil bize icraat lazım SCS :slight_smile:

Fotodaki evler çok büyük ihtimal Balkan evleri

Patlayacak bir balonu, patlayana kadar şişirmek gibi geliyor bana bu açıklamalar. Tek isteğim Man gelsin, mümkünse eski kasa Man’da yenilensin ve dx11 gelsin. Zaten başka beklentim yok bu oyundan.

3 Beğeni

Fmax istemiyorsun yani şu an?

F-max gelse bile alıp kullanacağımı sanmıyorum. Ayrıca Man E6 yıllardır beklenen bir çekici dolayısıyla Man seven biri olarak ve sadece mecburiyetten oyunda Daf, Mercedes gibi alternatiflere yöneldiğim için Man benim için daha önemli.

3 Beğeni

Benimde tek beklentim Renault Range T.

2 Beğeni

Aslında modelleme olarak geride kalmış bir çok çekici var. Bunların elden geçirilmesi lazım.

2 Beğeni

Eğer eski kasa Man yenilenseydi dört gözle E6 bile beklemezdim. O yeterdi bana.

2 Beğeni

Madster in Man Euro 6 sı kadar kaliteli olacaksa SCS nin Man ın Euro 6 sını beklerim

bence bir daha düşün :sweat_smile: benim için

2 Beğeni

Ya tabii ki eklensin benim Ford ile bir sorunum yok, fazla seçenek olması hem oyuncular açısından hem geliştirici açısından avantajlı bir durum. Ama şöyle düşünüyorum Scania seven çok insan var bu oyunda. Yeni Scania çıkalı 5 yıldan fazla olsa ve hala eklenmemiş olsa insanlar Scania mı ister F-max mi? İşte bende Man seven bir oyuncu olarak tabii ki TGX bir an önce gelsin istiyorum.

1 Beğeni

Burada suçu biraz da işleri geciktiren MAN tarafına atmak gerek. Bu süreçler gerçekten hiç kolay değil. SCS’in ağzıyla yazmıyorum kendi bildiklerimi yazıyorum.
Zor… Niyetli olan gelmesini eklenmesini isteyen firma süreci hızlandırırdı. Hem ilk lisansı vermiş bir marka… başka oyunlarda varken böyle bir yapımda olmaması SCS’den çok başka etkenleri aklıma getiriyor.

3 Beğeni

Iyide F-max için henüz ortada birşey yok ki. Yani geleceği kesin bile değil. Ha gelirse tabiki güzel olur. Ama Man eu6 ve range t gibi yapacaklarsa baştan umitlendirmesinler.

1 Beğeni