SCS Software - 20-21 Aralık 2018 Canlı Yayınından Notlar

Sıkıntı kesinlikle Man’dan kaynaklı zaten. Defalarca tweet attım Man’a ama SCS’yi takmayan marka beni, bizi mi ipleyecek… Neyse Renault’dan daha insaflı çıktı en azından.

1 Beğeni

Ayrıca son bir senedir kabahatin SCS de olduğunu düşünüyorum. Geçen sene o video ile çok fazla beklentiye soktu. (Belki o video döneminde her şey çok hızlı ilerliyordu, her şey onaylanmıştı ve bundan dolayı öyle bir video ortaya çıkmış olabilir ama her ihtimali göz önünde bulundurması gerekiyordu SCS’nin.) Eğer göstermeseydi bu kadar olay olmayacaktı iki çekicide.

1 Beğeni

Hadi biraz da 2019 yılında bekleyin… :face_with_hand_over_mouth::smile:

Hayaller Ferrari, hayatlar Tofaş. Yine boş vaadler. SCS bizim ülkede başkan adayı olsa kesin kazanır boş vaadleriyle.

5 Beğeni

Şuraya translate çevirisi ve gereksiz şeyler atmayın…!!! bıktım siliyorsam bir sebebi vardır

Elbette değişikler iyidir, kimse yeni gelen tıra hayır demez, fakat sen istersen en kaliteli ve detaylı modellemeyi yap, tırın dışında 60 fps alıyorken kokpite girdiğinde 50-45 fps lere düşüyorsa o zaman bu işte sıkıntı vardır. Sonuçta sen bu modellemeleri eski oyun motoruyla yazıyorsun, doğal olarak getirebileceğin içerikler kısıtlı kalıyor, ve süreç yavaş işliyor, çünkü eski yöntem ile çalışıyorsun. Ne kadar geç kalınmış olsada Dx11’ in ve yeni ses motorunun gelecek sene içerisinde geleceğine sevindim, ve biliyoruzki yeni motora geçtiklerinde daha fazla içerik ve animasyon seri bir şekilde gelecek.

1 Beğeni

Sizce yukarıdaki ETS 2 fotoğrafı neresi?

Sadece biraz inanmak istiyorum :roll_eyes:

1 Beğeni

yayınladım

https://www.simulasyonturk.com/scs-softwarein-20-aralik-2018-canli-yayinindan-onemli-duyurular/

10 Beğeni

Benim düşüncelerim:
Resmi multiplayer için ve Euro Coach için birşey söylenmemiş. Bu üzdü şahsen. Ford F-max için heyecan verici. Direct-X en sonunda geliyor yaşasın… Yeni araç modifiyesi kendi tahminim: Mercedes Benz olur diye düşünüyorum. Mevsimler için daha uzun yıllar bekleyecez gibi görünüyor. Schwarzmüller Trailer Pack in güncellenmesi iyi olur. Yanlız benim anlamadığım halen Man eu6 ve range t için ileri aşamalardayız diyorlar ama geçenlerde man eu6 nın bitmek üzere olduğunu yazmışlardı. Hatta 8*4’te sorun vardı. Sanırım 2019 hazirana kadar yine göremiyeceğiz.

1 Beğeni

Bencede öyle modifiyesi olmayan renault - man - iveco - volvo - mercedes kalmıştı iveco desen oyunda zaten yok denicek kadar az bir talebi yok man ve renault zaten yeni gelicek bu markalar içinde çalışmazlar mercedes ve volvo kalıyor ondada volvonun ne kadar katı kuralları olduğunu bildiğimiz için mercedese gelicektir. Volvoya gelse inanılmaz sevinirim scania pakedinden beri onu bekliyorum :slight_smile:

Kendi adıma ise ford f - max çok heycan verici oldu umarım anlaşılır ve biran önce gelir :slight_smile:

Peki Goodyear lastiklerine ne oldu ?

Yalan oldu tabiki de. Kardeş ayağı g… ayağı oldu. Her yerde birlikte stand kurdular sonrası yalaaannnnnnn.

F-Max geliyor, hatta neye niyet neye kısmet derler, F-Max gelince belki haritada Türkiye de kısmen olacak ama kimse sevinmemiş gibi duruyor bu duruma. Bu kadar mı bunaldınız be kardeşim :smiley:

F-Max 2022’den önce gelmez. Fazla heyecanlanmayın :smiley:

Yok ya niye heyecan olmasın, ben şu an yabancı bir filmde aha Türkiye dedi modundayım :joy::joy:

3 Beğeni

Ford Fmax gelsin bencede kabin secenegi zaten yok bildiğim diğer cekiciler kadar uğraştırmaz bu güzel haber inşallah ford la anlaşılar. Ve dx11 gelmesine sevindim birde ses olayı

Şöyle bir şey var, işin içinde yıllardır olan biri olarak söylüyorum aracın tasarımı her türlü platforma yakışacak ağırlıktadır. E görüntü güzel, uyum var, bırakalım da olacak helva 2022de olsun :d Adam sana sefer tası gibi farları olan araçtan bahsetmiyor ki? :smiley: F-Max lan bu, Türkiye Türkiye, A101 Bim falan olum biraz iyi şeyler düşünün :smiley: :smiley:

F-max geliyorsa ETS 2’ye…
576fb48367b0a9694c865a8b

6 Beğeni

Dracula peluş oyuncağı gösterdiler. Sıradaki paket Romanya olabilir. Transilvanya orada çünkü :slight_smile:
ATS için ise sıradaki paket Washington eyaleti! :frowning: Sadece bu mu lan? Dolar gösterdiler karlı dağ zirvesi gösterdiler. Her yıl iki eyalet olacak ama şu an mı sonradan mı? Bak bu daha önemli ETS 2 ok tamam ama ATS daha önemli yani diğer eyaletinde Idaho falan olması lazım
ETS 2 için Romanya(bir ne kadarı olur belli değil tek paketi kim ne yapsın), Slovenya(bence), Hırvatistan, Bosna-Hersek ve Sırbistan olabilir mi? Çok büyük DEĞİL Fransa’ya bakınca anlarsınız. O yüzden özetle Balkanlar resmen onaylandı işte :slight_smile: açıklama daha sonra gelir.
Euro Coach için hala aynı terane dikkate bile almayın :smiley: yolcu animasyonları için uğraşmaya devam hala öncelikli değil. Ne zaman otobüsler otonom olur o zaman öncelikli olur.s sffgfdgdfg

ats ipucu

Dorse modifiye paketi ne yapabileceklerine bakıyorlarmış. + Daha farklı şirketlerin dorseleri için görüşüyorlar yani kesinleşen bir şey açıklanmadı bunlar zaten biliniyor ve işleri…
Tesla için aynı şekilde iletişim kurmuşlar ama şimdi gelmeyecek. Zaten Tesla malum kritik aşamalardan geçiyor. Piyasaya çıkmayan araç için konuşmayalım.

5 Beğeni