Red Dead Redemption 2 [Ana Konu]

Neredeyse her ay düzenli olarak böyle söylenti çıksa da yine de haber edeyim dedim belki doğru olabilir.

Red Dead Redemption Remastered 2022 yılında PC için çıkacak.

• İlkbaharda çıkacak.

• Harita RDR 2’nin tüm haritası + Meksika şeklinde olacak. Tamamı RDR 2 kalitesinde.

• Hikaye Arthur’a göndermeli birkaç hafif diyalog eklenmesi dışında tamamen aynı kalacak.

• Silah ve dövüş mekanikleri RDR2 ile aynı olacak.

• Fizikler güncellenecek.

• Doğal 4K desteklenecek.

• HDR desteği olacak.

• RTX teknolojisi bulunacak.

• 30 FPS kalite modu bulunacak.

• 60 FPS performans modu bulunacak.

• Tüm DLC’leri içerecek.

• Playstation 5, Xbox Series X ve PC için çıkış yapacak.

• Online modu bulunmayacak.

Tüm bunları su dolu bir kaseye koyun ve bol su ekleyin.

1 Beğeni

Doğru olsaydı Rockstar Games çoktan Fragman falan paylaşırdı herhalde.

Eskisini oynamayı çok istiyorum adam gibi remastered olacaksa yazanların bir kısmına bile gerek yok.
Gta6 gelene kadar bunlardan da bir tır dolusu para yapmaları hakları :slightly_smiling_face:
Adam gibi oyun yaptığında görüyorsunuz hiçbir zaman bitmiyor.
Rdr2 kalitesinde nasıl yapacaklar merak ediyorum sadece yenisini oynayan bizim için aradaki teknoloji farkı kötü anlamda hissedilmez herhalde canım rdr çekti iki haftadır girmiyorum sanırım

Inşallah bunun gibi remaster olmaz.

Nedir ne değildir… RDR2 yi ayrıca almam gerekiyor mu yoksa bu 40 tl ye sadece online oynayabileceğim hikayesiz bir rdr2 falan mi… Tek başına sarar mı falan filan… Sarmasa bile 40 tl düşünülecek bir mebşağ değil ama soruyorum işte :slight_smile:

Bu arada RDR2 oynamadım biraz youtubedan bakınmıstım zamanında videolara sadece…

@iLyas_Kuzgun Sadece online içeriyor, hikaye dahil değil.
Sadece manzara izleyip dağ bayır gezmek için bile alınır diyenler var.
Bende hikaye için aldım ama henüz vakit bulamadım oynamaya :slight_smile:

1 Beğeni

canli yayin basladi

1 Beğeni

Oyuna 5 kez başlanıp bitirilse bile denk gelemeyeceğimiz kadar detay var.
3 senelik oyun beni hala şaşırtıyor.

Bu arkadaş bunun gibi bir sürü detay içeren seri paylaşmış izlemek isteyen kanala uğrasın.

1 Beğeni

R3 1200 rx560 2 GB B 450M-K II anakart 16 GB ram kaldırımı

ekran kartı 2gb sa zor be kardeşim güçlü ekran kartı ve işlemci şart bu oyunları akıcı oynamaya.

Oyunun kasma nedeni Ekran Kartı’ nın VRAM oranı ve İşlemcin olur dostum. Ayrıca RDR2’ yi optimize olarak en kötü RX570 4GB Açıyor maalesef… :frowning:

Ama bir ihtimal eğer ki grafikleri sorun etmezsen ‘‘Low’’ grafik ayarlarında oynayabilirsin.

Hocam bildiğim kadarıyla rdr2 daha çok gpuya baskı yapan bir oyun.Bu videoda 5900x var ama bence en azından 1080p low oynatır gibi senin sistemin.
Birde bu 4gbmış pardon.

Türkçe yama yayınlandı gibi söylemler var.Görüp kullanan var mı arkadaslar

1 Beğeni

Arefe günü yamayı kurdum şöyle 15dk gezinip bakındım çevirisi baya iyiydi. Yalnız şöyle sıkıntı var ı ve i harflerin yerinde kutucuklar çıkıyor bunun çözümü varmış uğraşacak vaktim olmadı.

1 Beğeni

Oyunu açmadan önce font fixi açınca ı-i sorunu düzeliyor, ama her seferinde yapmak lazım anladığım kadarıyla.
Bende kurdum henüz oynayamadım makina çevirisine göre kat kat daha iyi diyor herkes.

1 Beğeni

bu gece çok fena dayak yedim
gerçekten yemiş kadar hatırlıyorum
vurulmadık yerim kalmadı
saint denis sokaklarında siyahiler meydan dayağı attı öyle böyle değil bak cidden söylüyorum tamam ben gene vurdum ama can basmasam gitmiştim
her yerime vurdular

@Emre54 şahit vallah video kaydı da var npcler intikam aldı resmen çevirip çevirip vurdular

7 Beğeni
5 Beğeni

adamlar temiz calisiyor yanliz. elleri kirlenmesin diye eldiven takmislar :slight_smile:

4 Beğeni

Rockstar Games, Red Dead Redemption 3 üzerinde çalışmaların başladığını doğruladı. Ancak ağır basan bir görüşe göre şirket şu anda kaynaklarının büyük bir kısmını önümüzdeki birkaç yıl içerisinde çıkarmayı planladığı GTA 6’ya ayırmış durumda. Dolayısıyla RDR 3 yakın zamanda aileye katılmayacak gibi duruyor.”

2 Beğeni