Red Dead Redemption 2 [Ana Konu]

Yaza doğru 150-160 bandında bi indirim bekliyorum inş… :slight_smile:

Oyunu olupta online da sorun yasamayan varmi ? yada arada tek kisilik oyunda atma sorunu yasamayan… kesinlikle tavsiye etmiyorum bunca zaman gecmesine ragmen halen sorunlarin devam etmesi ve durumun rockbokstar gamesin umrunda olmamasi…OYUNU ALMAYIN ALDIRMAYIN.

1 Beğeni

ohaa işte budur :smiley:

2 Beğeni

Niye ayırdıklarını anlamadım ve bunun niçin iyi olduğunu da.

Oyuna sahip olan kişileri ne yapacak tekrar alması gerekiyor mu?

Saçma oldu ama bu ya. Almayı düşünüyordum şimdi almaktan vazgeçtim

40 TL’ye çıkış yaptı. Sadece Online içerir ana oyun için RDR2’yi almanız gerekmektedir. RDR2’nin içeriği değiştirilmedi sahip olanlar tekrar almak zorunda değil. RDR2, RD Online’ı içermektedir.

https://www.epicgames.com/store/tr/product/red-dead-redemption-2/home

Oyun sayfasına girip Red Dead Online paketini almanız gerek. Steam’e daha eklenmemiş.

Kuru küsuruna kadar alıp hesaplamışlar.

1 Beğeni

Normal fiyatı 159 tl oyunun yarısı kadar fiyatı var ama indirimle 40 tl çok iyi yalnız bir kerelik mi 40 tl vericez yoksa aylık 40 tl mi ?

Tek seferlik

Aynen sadece 40 TL. Ayrıca 2021 yılı içerisinde de singleplayer satın alınabilir olacak Online alanlar için, bu şekilde daha ucuza getirebilirsiniz.

(Ayrıca 2021 yılı içerisinde de singleplayer satın alınabilir olacak Online alanlar için, bu şekilde daha ucuza getirebilirsiniz.)

dediğini anlamadım ya hocam. Şuan(veyahut 2021de) ben sadece online alsam oynayabilecekmiyim ?

Şu an çıkan Red Dead Online fiyatı 139 TL ancak Şubat ayına kadar 39 TL’den satılacak kampanya olarak ardından bu bitince Red Dead Online alanlar o zaman kendi paketlerini muhtemelen uygun fiyata RDR2’ye yükseltip ana hikayeyi de oynayabilecekler. O dönemden sonra bahsedilen ve hala çıkmayan hikaye paketi tarzında bir şey çıkarsa da çok güzel olur.
Açıkçası şu an kimin sistemi yetiyorsa gidip Red Dead Online alsın derim ortamı bir görsün ben geçen hafta PC’de hikayeyi tekrar oynamaya başladım gene büyülendim Online’da taaa ilk çıktığında başlamıştım sonra PC’ye çıktığı dönem oynadım ama tek başına pek sarmadı benim de o aralar böyle oyuna ayıracak vaktim yoktu şimdi çok güzel.

peki steam fiyati aynı mı olacak ? epicte 40 tl fakat epicten almak istemiyorum ya

Rockstar Launcher üzerinde de 40TL, Steam’de de öyle olur.

40 TL çok çok iyi bir fiyat, bence her türlü alınır.

1 Beğeni

Red Dead Online hâlâ steam için yayınlanmadı tahmini ne zaman gelir acaba :thinking:

Dış mihraklar gizlemiş:

var mı benden başka alacak :smiley: beraber oynarız (inş ileride hikaye modu içinde ayrı bir paket çıkarırlar)

oyunu steamden aldım yükledim bios, ekran kartı vs hepsini bu akşam güncelledim fakat oyun tam başlayacak gibi siyah dikdörtgen bir ekrana geçip çalışmayı bırakıyor bir hata kodu da almıyorum yaşayan var mı dostlar?

pencere modunda çalıştırmayı deneyebilirsin olmazsa dosyaları doğrulama yöntemini dene.

1 Beğeni

her iki yöntemi de denedim teşekkür ederim ama farklı bir durum olmadı

RDR online da pc ve ps4 aynı anda oynayabiliyor mu? call of duty deki gibi?