Red Dead Redemption 2 [Ana Konu]

Programda birşey yapmadım sade fps göstergesini kurdum programda birkaç coreclock memclock falan vardı onlarıda birkaç sefer oynattım gerci ondan sonra ne olduğuna baktım ve default ayarlara çektim ve öyle kaldırdım kısacası ayarlarla oynayıp oyun oynamadım ekran kartı güncellemesi yapıyorum şimdi belki işe yarar

Bende bu güne kadar oynuyodum lanet olsun ki bu gün ne olduysa yada ne halt yediysem batırdım @HasanOfke

Benimde bir kez atmış oldu bu güncellemede henüz girmedim fakat düzelmiş olabilir senin dediğin gibi. Bu arada artık mp oynasak iyi olacak :slight_smile:

1 Beğeni

Şuraya bakın ya deli olacam

Burak’cim selam Afterburner programinin yaninda Riva turner programida geliyor. ikisi farkli ayarlari yapmani sagliyor. ikisininde varsayilan ayarlarda kaldirdigindan emin ol. gerci okudum yazmissin ama yinede hatirlatmak istedim. yada tekrardan kurup dene. ekran kartinin surucusunu yeniden kur. yada oyunun gorsel ayarlarini dusur ve oyuna gir. biraz oyna daha sonra kaydet ve cik. tekrar girdiginde kademe kademe yukselterek dene.daha once bende kullandim Afterburner ama bu sekilde ters tepki yasamamistim.

1 Beğeni

Sağolasın abi @gampue akşam sabah 6 ya kadar uğraştım aynı anda rockstar suppotla iletişim kurdum bazı değişiklikler yaptırdılar birkaç bişey sildirdiler ve oldu bimiyorum programdan mı kaynaklı ama baş oyunlara girdim çıktım sorun olmadı allahtan düzelttin elimize dilinize sağlık

1 Beğeni

Online oynayacak arkadaşlar bi posse oluştursak mı artık rdr2 pc dünyasına bi el atalım :relaxed::wink:

Sorunu tekrar yaşadım allahtan nasıl cözeceğimi biliyorum ama güncellemeden olmuş olabilir benchmark yaptım yine aynı sorun 1fps sorunu bilgilendireyim dedim çözümü ise gayet basit belgelerim kalörünün içinden rc games ordan rdr2 sonra settings ve system dosyasınj siliyorsun

1 Beğeni

25 Kasım 2019 Red Dead Redemption 2 güncellemesi geldi

PC platformu için çıkışını gerçekleştiren bu güncellemenin boyutu sadece 300 MB civarlarında. Fakat, oyunun genel stabilizasyonu konusunda güzel iyileştirmeler yapmakta. Eğer biraz detaylı olarak bahsedecek olursak, öncelikle ses konusunda yapılan geliştirmeden bahsetmek gerek. Bu yama ile birlikte, Windows ses ayarlarını oyun açıkken değiştirdiğinizde oyunun kapanması sorununa bir çözüm getiriliyor. Birçok yayıncı için kabus olan bu sorun, en sonunda çözüme kavuşmuş oluyor yani ve elbette tek getirilen çözüm de bu olmadı.

Bir başka çözüm getirilen sorun ise, grafik değişikliklerinde başımıza gelen sorun oldu. DirectX 12 kullanmaya başladığımız anda kısa süreler içerisinde kapanmakta olan oyun, NVIDIA ekran kartı kullanmamıza rağmen Vulkan ile daha iyi çalışıyordu. Bu güncelleme ile birlikte, bu 2 ayar arasında değişiklik yapınca oyunun kapanması sorununa da el atıldı. Bir başka çözüm de oyunun hikaye modu ya da çevrim içi moduna girerken yükleme ekranında kapanması sorununa getirildi. Umarız ki çok daha iyi geliştirmeler ve iyileştirmelerle oyunu rahatça oynanabilir bir hale getirirler.

1 Beğeni

Red Dead Redemption 2 Steam için ön siparişe açılmış. Fiyatlar beklendiği gibi tuzlu :smiley:

Normal sürüm: 299₺
Special Edition: 379₺
Ultimate Edition: 449₺

1 Beğeni

kafaya bak ya :d adam koskoca rockstara meydan okudu ya la… işiniz düşmedikçe kullanmayın şu forumu 2014’den beri üyeliğim var girip bakayım ne var diye her şey değişmiş çoluk çocuk dolmuş forum.

Oyunda sürekli atma sorunu yaşıyorum çözüm önerisi olan var mı?
Sistem Özelliklerim:
Gtx 1060 6 gb
Ryzen 5 1600
16 Gb Ram

1 GB ram ile atmasi çok normal

16 Ram düzelttim şimdi yanlış yazmışım

kendi goruntu ayarlarinda degilde oyunun belirlediginde oynamayi denermisin !
birde oyundan attiktan sonra guvenli modda oyuna girip az ilerle kaydet ve cik tekrardan normal birsekilde girmeyi denemeni rica edecegim.

Şimdi Belgelerimdeki herşeyi silip bilgisayarı yeniden başlattıktan sonra oyunun kendi ayarlarıyla düzeldi. Teşekkür ederim.

Gerçek hayattan kesitler sanki…

Şimdi böyleyse 1 sene sonrasını düşünemiyorum.:smiley:

Bilinçli tüketici olmanın sonucu budur işte. Satamayınca çareyi indirimde görmüşler. Yoksa yıllardır GTA V’e %50’den fazla indirim yapmayan R* bir aylık oyuna %20 indirim yapacak. Zor…

3 Beğeni