Red Dead Redemption 2 [Ana Konu]

Gta 6 dan daha çok bekliyorum rdr serisini.Gta da bir baş yapıt evet ama rdr farklıydı abi ya.Kaldı ki önce Rdr1 remesterad yapacaklarını düşünüyorum.Rdr3 10 yıl dan önce gelmez.

2 Beğeni

valla remastered konusunda rockstara olan güvenim kalmadı şu son oyunlardan sonra bir de max payne remastered edilecekmiş ne yapmaya çalışıyo bu şirket anlamadım bu kadar oyunu nasıl geliştirecekler. iyice paranın kölesi olup da ea ye bağlamazlar umarım.

1 Beğeni

keşke silmeseydim ya arada girip nefes alıyorduk kaliteli bir oyunda

2 Beğeni

Bu oyunun normal versiyonunu aldığımizda online da geliyor mu yoksa online ayrı olarak mı satılıyor

Online bulunuyor ama online oynamayı düşünüyorsanız Ultimate almakta fayda var. Ne gibi bonusları olduğunu Steam sayfasında öğrenebilirsin.

1 Beğeni

Teşekkür ederim verdiğiniz bilgiden dolayı arada uçurum fark olmadığı için bende ultimate almayı düşünüyordum

1 Beğeni

Herkese iyi akşamlar. Bu oyun çok hoşuma gidiyor diye Steam üzerinden satın aldım ama bir sorunla karşı karşıya kaldım. Oyunu indirdim, açmaya çalışıyorum ama oyun arka planda çalışıyor. Ekrana hiçbir görüntü gelmiyor. Rockstar Games Launcher ekranı açılıyor ve yükleniyor gözüküyor. Kapandıktan sonra oyun açılması gerekirken sadece arka planda gözüküyor. Görev yöneticisinde de çalışıyor gösteriyor. Acil yardım.

1 Beğeni

GTA 4tede bende de aynı sorun oluyor ya çözen varsa birisi yardımcı olabilir mi ?

(Kesinlikle rockstar games launcher alakalı bir şey bu arada) eskiden bende de yapmıyor du GTA 4 sorunsuz açılıyordu çalışıyordu fakat şimdi açamıyorum. Bende de ekrana bir şey gelmeden oyun kapanıyor

1 Beğeni

Bende de GTA 5’te sıkıntı yapmaya başladı. En son yazın online’ı bile çok rahat akıcı bir şekilde oynuyordum. Fakat bu ara tekrar giriyim dedim story kısmında bile sıkıntı çıkarmaya başladı.Bazen açılır kaplamalar geç yüklenir bazen hiç yüklenmez arada karakterler kaybolur ara sahnede. Bazense loading kısmında hiç hata vermeden tak diye kapanır, açılsa bile oynarken kapanıyor bir türlü çözümünü bulamadım. FPS bile yazın nasılsa şuan da aynı ayarlarda ama daha düşük almaya başladım. Deli oldum 1 haftadır bunu çözmeye çalışıyorum.

1 Beğeni

Bu arada oyunu ve launcher’ı silip tekrar baştan kurup tekrar girdiğimde sorun düzeldi bende. Bunu denemediyseniz deneyin derim.

4 Beğeni

Kaç senelik oyun hala çılgınca ayrıntılar çıkıyor :smiley:

3 Beğeni

Dünyanın en iyi oyunu diye boşuna demiyoruz :slightly_smiling_face:

Dün fiyatı indirimle 97 TL olarak gözüküyordu, şimdi bakın :smiley:

Maşallah… :open_mouth:

tolga abey zamanında almasaydın rdr2sizdik :smiley:

Valla ya, tek bu değil ki fiyatı artan iyi ki almışım diyorum artik oyunların fiyatlarını görünce.

bende 2 hafta önce almıştım 1 haftada soluksuz bitirdim oyunu iyiki de almışım şaka gibi fiyat. bu gidişle gta falanda rahat bu fiyatlara gelir heralde

hala 98 tl
4 gün sonra bitiyor
almayan kendini bir yerden atsın :smiley:

3 Beğeni