Real Farm Sim [Ana Konu] 🚜

Çıkan oyun ile daha önce dağıttıkları sürüm farklı değilse hiç bir haltı değişteremezler 3-5 gün içinde…Daha önce dağıttıkları sürümün demo tarzi bir şey olduğunu düşünmek istiyorum…

Herhangi bir değişiklik yok,yolda araba bile yok doğru düzgün,bir tane araç gidiyor sadece,bomboş yollar

Bu yılın en çöp oyunu ilan ediyorum kendisini.

oyuna bakasana ya dibindeki gölgeyi zor yansıtıyor

1. bölümü çekip hasat falan yapacağım en son ekmiştim zaten ekinler büyüyor. Değişen bir şey yok. Real Farm basit dedik ama bu kadar kötüsünü beklemiyordum milleti fotomontaj yaparak kandırmayı tercih etmişler. Yapılan her şey boş…
  2. oyuna artık plan yapıyorlardır birincisi çok güzel oldu çünkü :smiley:

gerçektende çok real bi oyun olmuş :smiley:

129tl şaka gibi alanlar olabilir bilmez inanır vs. iadesi de yok yazık

PS4 arayüzünde böyle bir şey hazırlamışlar. Şaka gibi…

30 ocakta sürpriz var olsa ne yazar :smiley: patates eklenecektir herhalde neyse

Patates güncellemesi çıkacak bir de makinesi eklenecek.
Ama ondan sonra ücretli DLC çıkacak. 9,99 euro/dolar

arabalar atv falan eklenmiş :smiley: eğlence olaylarına girmişler Batı Avrupa haritası eklenecek güzel görünüyor ama oyuna sahip olanlara başta bedava gelecekmiş sonradan alanlar ücretli olacak salakça bir durum :smiley:

LEVEL dergisinin Şubat sayısında Real Farm incelemesi var. :smiley: Yayından önce yazmıştı da onlar bile şaşırmış FS’nin neden sevildiğini anlayamamışlar demişti Kürşat Zaman :smiley:

O kadar güzel oyunun arasında böyle “rezil” bir oyun :frowning:

Merak edenler için Level Dergisi Şubat sayısı Real Farm incelemesi…
Baya ağır eleştirilmiş :smiley:

sabanlamada 3b toprak dokusu sağa sola gidince kısmen bozulmalar var
@Ocean ama Real Farm’ın çöp olduğu gerçeğini değiştirmiyor tabi :smiley:

Şaka gibi aşjsfşasjdşaj :smiley:

modlama desteği var mı? diye sorsan :smiley:

Kod bana da geldi de bari başlangıç Tutorial kısmında bu kadar sıkıcı olmasaydı en kötü toprak sürerken aletler çalışsaydı şaşırdım ve üzüldüm potansiyeli olabilecek bir oyunmuş aslında içerik olarak