Real Farm Sim [Ana Konu] ­čÜť

Sodesco firmas─▒ bu y─▒l bizlere bir ├žift├žilik sim├╝lasyonu sunuyor. PC, PS4 ve Xbox One i├žin geli┼čtirilen Real Farm Sim adl─▒ oyunu daha ├Ânce sitemizde tan─▒tm─▒┼čt─▒k. Ge├žti─čimiz g├╝n ├ž─▒k─▒┼č tarihi 20 Ekim olarak a├ž─▒kland─▒.

─░lgili haber

├çok beklentimiz yok ama yine de eskiden ├ž─▒kan alternatif basit ├žiftlik sim├╝lasyonlar─▒ndan iyi g├Âr├╝n├╝yor. Real mi? Yok can─▒m daha nelerÔÇŽ

Evet T├╝rk├že olmas─▒ g├╝zel ve oynanabilir olmas─▒ da ├žok iyi oyunun ad─▒n─▒ Real Farm olarak de─či┼čtirmi┼čler. Cattle ├ž─▒ksa bile bunun kadar oynanabilir olmayacak. C&C y─▒lba┼č─▒ndan sonra bir ┼čeye benzemeye ba┼člar. C&CÔÇÖye pek alternatif yok diye sevinmi┼čtik ama bir anda ├žift├žilik oyununa bo─čulduk :smile:

With Real Farm, we want to improve the farming simulation experience with new-gen game mechanics and new-gen graphics. The game is called Real Farm for a reason: it gives players the real farming experience.ÔÇŁ

├žarp─▒lacaklar :joy::joy::rofl::rofl::rofl::stuck_out_tongue_closed_eyes::stuck_out_tongue_closed_eyes::stuck_out_tongue_closed_eyes:

Hep ayn─▒ ┼čeyler hep ayn─▒ t├╝r oyun b─▒kt─▒k art─▒k

ama ├ž─▒kmas─▒n dursun ayn─▒ teraneye hi├ž gerek yok kota doldu vallah bize sa─člam kamyon sim├╝lasyonu laz─▒m

Ortal─▒k ├žift├žilik sim├╝lasyonu ile doldu anas─▒n─▒ satim bu ne ? Her yer g├╝bre kokuyor art─▒k

├ç─▒k─▒┼č tarihi ve oynan─▒┼č videosu haberi burada;

Ekran g├Âr├╝nt├╝lerini de ayr─▒ bir konuda toplayal─▒m. Vallah ho┼čuma gitti ya oynar─▒z. :smiley:

Halbuki bu ay ├ž─▒kacakt─▒ ama direk erteleme ald─▒ oyun ki be─čendim bu oyunu da C&CÔÇÖye herg├╝n beddua ediyorum itinayla ÔÇŽ

PUBG oynayal─▒m ne ccsi

https://twitter.com/SOEDESCO/status/907189649923301381

Bak─▒caz kariyer mi g├╝zel serbest mi? Yazmakla olmuyor. :smiley:

yok ya ben seviniyorum g├╝zel olacak oynamaya oyun laz─▒m ama model kalitesi fos oynan─▒┼č videosu geldi g├Ârmedin mi?

700 bin dedin de ┼čaka gibi ya adamlar 600 bin toplad─▒lar 1 y─▒l i├žinde :smiley:

zaten real farm gibi oyunlar─▒n yap─▒mc─▒lar─▒n─▒ heyecaland─▒ran da b├Âyle bir kitlenin bu kadar paray─▒ yat─▒rmas─▒ de─čil mi? :smiley: c&c ├žok iyi bir ├Ârnek oldu

MCV UK dergisine kapak olmu┼č. Dergi bu ay lisanlama olay─▒n─▒ b├╝y├╝k ┼čirketler vs. nas─▒l yap─▒yor ne ediyor anlatm─▒┼č. Reklam var sadece ama Project CARS 2 ile ilgili bir s├╝r├╝ bilgi verilmi┼č bakacam.

http://www.mcvuk.com/news/read/licensing-and-merchandising-ea-warner-bros-and-project-cars-2-headline-this-week-s-mcv/0187022

Real Farm Sim ekim ay─▒nda bekledi─čim ve oynamak istedi─čim oyunlardan ba┼člarda biraz sert ├ž─▒k─▒┼čt─▒m ├ž├╝nk├╝ REAL FARM dedi─čin zaman i┼čler de─či┼čir.
Her neyse Soedesco ├žok biliyormu┼č gibi davran─▒yor ama optimizasyon, performans olaylar─▒n─▒ hi├ž bilmiyoruz. ├ç─▒k─▒┼čta bu t├╝r sorunlar olabilir. Bkz. Hunting Simulator ├ž─▒kt─▒ ├žok k├Ât├╝ tepki ald─▒. Yok oldu gitti niye adamlar inceleme i├žin key bile vermiyor anas─▒n─▒ satay─▒m.
Soedesco bu oyundan kitle ve para kazanmak istiyor. Bakal─▒m umar─▒m az sorunlu oynar─▒m. BIKTIM BO┼× OYUNLARDANÔÇŽ

Hayal hayat ili┼čkisi

Kanki mi oldun adamla? :smiley:
Bunların haberini yapmam lazım. Çok güzel bilgiler.

soedescoya mail atay─▒m yerimizi alal─▒m :smiley: bu arada fswye g├╝ncelleme ├ž─▒kt─▒ bi bak bence :smiley:

lisans varm─▒ real farmda?